Η ομάδα διαχείρισης μεγαλώνει

Άβαταρ μέλους
virtualgreek
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1282
Εγγραφή: 31 Μαρ 2010, 16:33

Re: Η ομάδα διαχείρισης μεγαλώνει

Δημοσίευση από virtualgreek »

Αγαπητοί φίλοι,

Με την σειρά μου να ευχαριστήσω τους διαχειριστές για τον ψήφο εμπιστοσύνης που δείχνουν τόσο στο πρόσωπο μου όσο και στον φίλτατο συνάδελφο Άνθιμο.

Με ευχαριστεί ιδιαίτερα το γεγονός ότι αυτή η απόφαση βρίσκει σύμφωνους πάρα πολλούς συναδέλφους οι οποίοι φρόντησαν και μας καλοσόρισαν με τα καλύτερά τους λόγια.

Καλή συνέχεια σε όλους
Σ. Μακρής
Πρώτα από όλα πρέπει να είστε Κύριοι στο βουνό, και μετά κυνηγοί...
stelios---
Full Member
Δημοσιεύσεις: 445
Εγγραφή: 19 Φεβ 2011, 13:11

Re: Η ομάδα διαχείρισης μεγαλώνει

Δημοσίευση από stelios--- »

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΠΟΥ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ!!!!ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΞΙΖΟΥΝ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΒΟΗΘΟΥΝ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΓΕΝΙΚΑ!!!ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!!!
Ο ΛΑΘΡΟΘΗΡΑΣ ΕΙΝΑΙ
ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΑΣ…

Κλέβει το χόµπι και την πανίδα του τόπου, του
δικού σου τόπου και των παιδιών σου. Είσαι το
θύµα του στον ίδιο βαθµό όπως και να σου
έκλεβε το σπίτι........!!
sotiris.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: 10 Ιαν 2012, 22:59

Re: Η ομάδα διαχείρισης μεγαλώνει

Δημοσίευση από sotiris. »

stelios--- έγραψε:ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΠΟΥ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ!!!!ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΞΙΖΟΥΝ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΒΟΗΘΟΥΝ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΓΕΝΙΚΑ!!!ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!!!
καλη αρχη και στους δυο σας ...και με την νικη :lol: :lol:
mastorasrulez
Full Member
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 22:54

Re: Η ομάδα διαχείρισης μεγαλώνει

Δημοσίευση από mastorasrulez »

"Άξιος , Άξιος" καλή συνέχεια και στους δυο .... ;)
vti-chris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 22 Φεβ 2011, 13:29

Re: Η ομάδα διαχείρισης μεγαλώνει

Δημοσίευση από vti-chris »

Ρε παιδιά δεν παν στο πόλεμο...!!








Αν και με μια δεύτερη σκέψη δεν είμαι και απόλυτα σίγουρος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll: :roll:
-"Δύο πράγματα δεν έχουν όρια:το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία...και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα βέβαιος"
-"Το σημαντικό είναι να μην σταματήσεις να κάνεις ερωτήσεις. Η περιέργεια έχει τον λόγο της που υπάρχει"
Alb. Einstein
georgies
Full Member
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: 17 Δεκ 2010, 20:33
Τοποθεσία: Lemesos

Re: Η ομάδα διαχείρισης μεγαλώνει

Δημοσίευση από georgies »

Μπράβο στη διαχείριση για τις σημαντικές προσθήκες.
Καλή αρχή εύχομαι και στους δυο σας παιδιά και ειμαι σίγουρος ότι το ήθος που σας διακρίνει και η όρεξη σας για προσφορά θα βοηθήσει το φορουμ μας.
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: Η ομάδα διαχείρισης μεγαλώνει

Δημοσίευση από Artemis G. »

Καλή αρχή και στους δύο !!! συγχαρητήρια παιδια.....
φιλε Σαββα τωρα που εγινες αζας εν να εχουμε το μεσο ????? :D

παντως αν η διαχειριση θελει κανενα κλειδαρα... να κλειδωνει τις συζητησεις οι οποιες παρακτρεπονται ειμαι εθελοντης.... :lol: :lol: :lol:

παντα φιλικα και αστειευομενος....
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
LEFKIOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 733
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2011, 20:20

Re: Η ομάδα διαχείρισης μεγαλώνει

Δημοσίευση από LEFKIOS »

Καλή δουλειά στο εργο σας ικανότατοι φίλοι,για ένα καλύτερο, ποιοτικότερο και αμερόλυπτο φορουμ.
Άβαταρ μέλους
LAGOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 09 Σεπ 2010, 13:20

Re: Η ομάδα διαχείρισης μεγαλώνει

Δημοσίευση από LAGOS »

Καλή αρχή και απο μένα στους νέους διαχειριστές. Ελπίζω τωρά να μεν ασχολούντε μόνο με τους ταραξίες και να συνεχίσουν να μας προσφέρουν τις πολύτιμες γνώσεις και εμπειρίες τους. :D
Αν βρέθηκε αντίδοτο....δεν το θέλω. ..
Άβαταρ μέλους
mariosk
Full Member
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: 15 Ιούλ 2010, 14:38

Η ομάδα διαχείρισης μεγαλώνει

Δημοσίευση από mariosk »

Εύχομαι κι εγώ με τη σειρά μου καλή αρχή στα νέα σας καθήκοντα. Τώρα οι ευθύνες σας αυξάνονται όπως και οι απαιτήσεις του φόρουμ. Είμαι σίγουρος ότι με το ήθος και τις γνώσεις σας θα προσφέρετε ακόμα πιο πολλά σε αυτόν το χώρο όπου ο κάθε κυνηγός αποκτά γνώσεις ή προσφέρει με τον δικό του τρόπο στην καθιέρωση κυνηγετικής παιδείας και συμπεριφοράς στους Έλληνες κυνηγούς.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ”