ΚΥΝΗΓΙ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΑΣ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΑΣ

Δημοσίευση από MARIOSE »

Α ρε γείτο τζιαί περνούμεν τα ίδια... αν της φέρω φάσσα θα μου πει "εν τζιήκλα τούτη έννεν?", αν της φέρω πέρτικο βαφτίζει τον μαυρόπουλλο, αν της φέρω αθερίνα ρωτά με αν εν μυλοκόπι... :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΑΣ

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

MARIOSE έγραψε:Α ρε γείτο τζιαί περνούμεν τα ίδια... αν της φέρω φάσσα θα μου πει "εν τζιήκλα τούτη έννεν?", αν της φέρω πέρτικο βαφτίζει τον μαυρόπουλλο, αν της φέρω αθερίνα ρωτά με αν εν μυλοκόπι... :lol: :lol:
Γυναικες!!!!!!!!!!!!

:lol: :lol: :lol:
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΑΣ

Δημοσίευση από πανικος »

:lol: :lol: που εισαι να κατσεις να σαζεις τα καραολια κανενα μεζεδακι να καρτερας να αρχισει η μπαλα .αρχιζει τα νευρα τεντωμενα και να ερχεται η γενεκα να καθεται διπλα σου.
-παλε δειχνει μαππα¨?
-ενταξει ολαν 2 ωρες τζε να τελειωσει.
-μα εντα ομαδες παιζουν?
-η ταδε με την ταδε
-εσου με πιαν εισαι?
-με την ταδε
-εν η κιτρινη η η κοκκινη?
-η κιτρινη!!!
-χμμ.
περνουν 10 λεπτα και ξαναρωτα
-ε καλαν τζινος με τα μαυρα που παει τζε ερχεται πιος ειναι????!!!!!
-γινεσαι ορος αλλα συγκρατεισε να μεν παρεις φορα να πεταχτεις που την βεραντα αφου το πρωτο μισαωρο επηεν τζε εν ειδες φαση και απαντας εν ο διαιτητης μανα μου :lol:
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΑΣ

Δημοσίευση από MARIOSE »

:lol: :lol: έφυρες μας ρε Πανίκο. Αν σας ρωτήσουν καμιά φορά "τζίνος γιατί φορεί γάντια?" πέτε τους εν για να φκάλλει το σινί που το φούρνο... :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΑΣ

Δημοσίευση από Nikos »

:lol: :lol:
Γυναίκες έν λεεις τίποτε!!
Να μεν ξιάνουμε ομως ρε κοπέλια, '' Της γυναίκας η καρδια ειναι μια άβυσσος, ποτε κόλαση και πότε ο παράδεισος...''
Εμένα πάντως ήταν γουρλού!!! Αλλά τωρά εν πατά!! Και εξηγούμε...
Πρέπει να εν πριν 4 χρόνια... 2ρη εξόρμηση για εξόρμηση φάσσας καλοξκαίρι... εκουρτήσαμε την καλά καλά με τον κουμπάρο.... εννα έρτω μαζι σας αυριο λεει!! :shock: ώς την ώρα του ύπνου, εμετάνωσε....
Σηκώνομαι το πρωί, ώσπου να παω τουαλέττα και να επιστρέψω,ήταν ντυμένη , σασμένη...φύαμε λαλεί μου :shock: κόκκαλο εγω....
φύαμε λαλώ της..... :D
Η καλή μέρα απο το πρωί φαίνεται....στος δρόμο ενας φκιακουρής μας καλημέρισε και τον οδήγησα στην απαγορευμένη ...
πρώτη τοποθεσία, νέκρα.... αλλάζουμε τόπο βιαστικά και περιμένουμε, εν εσιουρκάζετουν, αλήθκεια μόλις εκάμαν την εμφάνιση τους οι κυρίες έγινε ένα με την ελιά...αποτέλεσμα 3 άτομα 8 πουλιά...επεράσαμε ωραία και το βράδυ ολη η παρέα, φαγοπότι.... η αλήθεια όμως απο τότε δεν εσταυρωπάτησε! :lol: :D τωρα το γτ εν το ξερω... :) :lol: :?
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΑΣ

Δημοσίευση από admin »

εμένα η δική μου είναι expert σε όλα ψάρεμα.... κυνήγι....

Λέω της θα πάω ψάρεμα για μυλοκόπια Πάφο....
Απάντηση ...γιατί η Λεμεσός εν έσχει μυλοκόπια...(ξέρει που είναι τα ψάρια)


Λέω της ...εν να πάω για λαό αύριο Τρόοδος
Απάντηση...(γιατί μονο το Τρόοδος έσχει λαούς.....(η αναγνωρίσεις είναι το φόρτε της)


Λέω της ...ενα πάω τσίταστρο σήμερα τσε ενα αρκήσω να έρθω...
Απάντηση ... αφού τσίκλες έν έσχει τι θα πάεις τσίταστρο (ξέρει τα μπασίματα των πουλιών)


Πάντα ρωτά με ... τι ώρα θα φύγεις το πρωί .... ότι και να απαντήσω η δική της απάντηση η ίδια


χμμμμ μάλιστα........ :D :D :D :D
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΑΣ

Δημοσίευση από Laurona »

Ενι ξερετε να τες εκπαιδεύσετε.
2007.
Αραβωνιασμενος επισημα πλεον αλλα με αρκετα χρονια σχεσης πιο πριν.
Για το τζινην ηξερε πλεον και εμαθε.
Δεν με δυσκολεψε ποτε.
Αυτο που δεν ηξερα ομως ηταν το παθος της φια κυνήγι.
Φεύγουμε που τα μπουζούκια παμε σπίτι. ...ξλειδια γιοκ.
Εκλειωσα ρα εσσω.
Ατε ξεκινα παενε χωρκο να φερεις αλλα σπεαρ.
Στο δρόμο ενας φκιακουρης.
Οσπου να της πω..λαος....ετην εξω που το παραθυρι και να ωριετε.....τσιλλα τονννν τσιλλα τονννν εννα μας φυει.
Βρυξε ρα λαλω της και εν τσιλω τους λαους.
Δε ηντα ωραίο πραμα και να το σκοτωσω έτσι φτηνά. ?
Μονι στο τζινην με οπλο κ σκυλους πιανουμε λαους.
Να κουβαλήσει κ την θηρα δαμε τωρα και να γελουν οτι ηρταμε στο λαο σασμενοι των μπουζουκιων.
Απο τοτε εμαθε με .
Σταματουμε θωρουμε τους και εν τολμα να πειραξει.
Ειπα της οτι αμα σπασει τες ποθκιες του τογιοτα εννα πληρώσει 500 ευρώ :D
Πεζει με το σιεπετο με το φλοπερ και με το αεροβόλο.
Ξερει και στηνει τα και κουτσια θεμας.
Εκαμε με πουρκουρι μια φορα στους δίσκους.
Τρωει το κυνήγι εν μεζετζινα αλλα δεν ερκετε μαζι μου και προσωπικα ουτε και θελω.
Το μόνο προβλημα μεχρι να καμουμε μωρα ήταν πιυ δεν με ρωτουσε τι επεξα.
Επιασε με μια φορα και εχασα μια τζικλα και εβαλα τες παουρκες και εχει τοσα χρονια εν με ξαναρωτησε ποττε

Ευτυχως τωρα ρωτουν με τα μωρα :D
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΑΣ

Δημοσίευση από Pathfinder »

Να ανοιξουμε αλλο θεμα με τις μακακιες-κουβεντες-δικαιολογιες που μας λαλουν για να μεν παμε η για να στραφουμε πισω γληορα
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΑΣ

Δημοσίευση από miky55 »

ΡΕ ΠΑΙΔΚΙΑ ΜΗΝ ΑΓΧΟΝΕΣΤΕ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ,ΑΜΑ ΡΕΞΟΥΝ ΤΑ 50 ΣΠΑΖΕΙ ΤΟ ΧΟΛΙΚΑΗ ΤΟΥΣ ΤΖΑΙ ΣΙΩΠΟΥΝ. :lol: :lol: :lol:
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΑΣ

Δημοσίευση από miky55 »

ΕΧΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΣΑΡΑΝΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΚΥΝΗΓΑΩ,ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΣΕ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΚΥΝΗΓΙΟΥ ΚΑΙ ΚΑΡΠΩΣΗΣ.
ΤΙΣ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΕΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΝΑ ΤΙΣ ΨΑΧΝΩ ΠΛΕΟΝ ΔΙΟΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΛΙΓΕΣ ΠΟΥ ΑΠΟΜΕΙΝΑΝ ΧΡΕΙΖΟΥΝ ΣΕΒΑΣΜΟΥ.
ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙ,ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ Ο ΚΥΡΙΩΤΕΡΟΣ ΛΟΓΩΣ ΠΟΥ ΠΑΩ, ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΟΥΣΑ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ Η ΘΑ ΤΟ ΕΡΙΧΝΑ ΣΤΗ ΤΖΙΚΛΑ.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΑΣ”