ΚΥΝΗΓΙ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΑΣ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΑΣ

Δημοσίευση από πανικος »

σωστα τα οσα γραφεις και οι οροι που εχει το φορουμ .σε καταλαμβαινω ποσο αγχωτικο και εκνευριστικο ειναι να εχεις τοσα ατομα στο κεφαλι για το τι θα γραψει ο καθενας εδω και μπραβο για την υπομονη σου.
πολλοι νειωθουν οτι αδικηθηκαν . υπαρχουν και ατομα που αξιζε να φυγουν αλλα αφου εισαι προθυμος να συζητησεις
ξανα και να δεχθεις την επανεγραφη σε οποιον νομιζει οτι αξιζει να ερθει πισω στο φορουμ σε συγχαιρω .μπραβο ξανα για την ευκαιρεα που δινεται σε ολους μας να μιλαμε εδω.προσωπικα εχω μαθει πολλα πραγματα στο φορουμ εκανα φιλους και ζυγιζοντας τες γνωμες οσων γραφουν για κατι προσπαθω να γινομαι καλυτερος κυνηγος ως προς την φυση το θηραμα και τους αλλους.
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
Phinix
Δημοσιεύσεις: 943
Εγγραφή: 13 Οκτ 2010, 15:21
Τοποθεσία: Rizokarpaso

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΑΣ

Δημοσίευση από Phinix »

να μου επιτρέψετε να διαφωνήσω

ρε παίδες μα πάτε καλά?

όλοι έχουμε τα νεύρα μας αλλα σοβαρά τι έγινε???? (έχτος εάν έχασα κανένα επεισόδιο)

τι είπε δηλαδή το κοπελλουι και εδοκετε πάνω του?

μην είσατε υποκριτές με τες φωτος

1000 φορες ειπαμε ότι δεν χρειάζεται ουτε επεξήγηση ουτε δικαιολογία αν ανεβάσω φωτό με 20 περδίκια ούτε να δικαιολογηθώ σε κανενα αν η παρέα μου ήταν 4 άτομα και όχι λιγότερα

συγγνώμη κάπου χασατε την ουσία

δεν κάμνω τον δικηγόρο του σωτήρη αλλα πέρασα 3 σελίδες πίσω και δεν είδα κάτι μεμπτό

το facebook είναι γεμάτο κοπρίτες που χαλούν όλους το χόμπι και το όνομα μας
Λαοι, που ξεχνανε την ιστορια τους, είναι καταδικασμενοι να την ξαναζησουν
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΑΣ

Δημοσίευση από Γιατρός »

Σωτήρης is one of the good guys
Όλοι κάνουμε λάθη και μαθαίνουμε από αυτά
Σας είπα δεν υπάρχουν παρθένες στον ναό της Αφροδίτης
Ηρεμήστε
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
kyriakos304
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: 17 Αύγ 2011, 06:52

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΑΣ

Δημοσίευση από kyriakos304 »

Relax boys!

Φέρτε πίσω τον 129 και γεμίστε το ποτήρι της κορούς

Εικόνα
Καλύτερα ένα θήραμα λιγότερο παρά ένας φίλος….
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΑΣ

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

Τα πραγματικα προβληματα του κυνιγιου ειναι αλλου και οχι στες φωτογραφιες! και οποιος εχει νου ας καταλαβει ουτε ειμαστε δαμεσα για να βκαλουμε τον πιο μεγαλο κυνηγο!!
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
Marinos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 313
Εγγραφή: 20 Οκτ 2011, 15:35
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: Re: ΚΥΝΗΓΙ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΑΣ

Δημοσίευση από Marinos »

kyriakos304 έγραψε:Relax boys!

Φέρτε πίσω τον 129 και γεμίστε το ποτήρι της κορούς

Εικόνα
Μα της Όπρας??? Οι ρε φιλε, εν "νακκο" πασιά.
Φορούμε ΠΟΡΤΟΚΑΛΊ πάντα. Γιατί κάμνουμε το χόμπι μας, ΔΕΝ πάμε στον ανταρτοπόλεμο!!!!! Πίσω στες οικογένειες μας σόι και αβλαβείς!
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΑΣ

Δημοσίευση από admin »

[quote="Phinix"]να μου επιτρέψετε να διαφωνήσω

ρε παίδες μα πάτε καλά?

όλοι έχουμε τα νεύρα μας αλλα σοβαρά τι έγινε???? (έχτος εάν έχασα κανένα επεισόδιο)

τι είπε δηλαδή το κοπελλουι και εδοκετε πάνω του?

μην είσατε υποκριτές με τες φωτος

1000 φορες ειπαμε ότι δεν χρειάζεται ουτε επεξήγηση ουτε δικαιολογία αν ανεβάσω φωτό με 20 περδίκια ούτε να δικαιολογηθώ σε κανενα αν η παρέα μου ήταν 4 άτομα και όχι λιγότερα

συγγνώμη κάπου χασατε την ουσία





H ουσία έιναι ο πυρήνας αυτού του φόρουμ τον οποίο αποτελεί και ο Σωτήρης ο οποίος πρόσφερε ΠΟΛΛΑ και στο φόρουμ και στο περιοδικό να παραμένει και να δείχνει καθαρός και ωραίος όχι επειδή ένας επείε να μας νευριάσει αμμέσος γράφουμε και βάλουμε μέσα ότι θέλουμε και αδιαφορούμε τι θα πούν για εμάς απλά για να κερδίσουμε μαι προσωπική κόντρα ή για να κάνουμε πλάκα. Δέν υπάρχει κανένα ούτε αλάνθαστος ούτε αθώος. όλοι κάναμε λάθοι όλοι παρανομήσαμε όλοι πάθαμε και μάθαμε. Εμείς έπρεπε να μάθουμε απο τα λάθη μας καποιοι ποιό νέοι σήμερα μπορεί να μάθουν απο το φόρουμ και απο εμάς.
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
Phinix
Δημοσιεύσεις: 943
Εγγραφή: 13 Οκτ 2010, 15:21
Τοποθεσία: Rizokarpaso

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΑΣ

Δημοσίευση από Phinix »

ήμουν και εγώ λίγο υπερβολικός ΑΛΛΑ είδαν πολλά γενικός τα ματια μας εδώ στο forum από το 2010 και κάπου κάπου σπάζει το πλάσμα

κάποια πράγματα είναι χιλιοσυζητημένα - όπως για παράδειγμα οι φωτογραφίες, ποσο ηθικό είναι να βάζεις θήραμα η κατά ποσο πρέπε να δίνεις εξηγήσεις στον οποιοδήποτε το δει

ακόμα η σκόνη δεν έκατσε από τον φίλο μας στο facebook με τους λαγούς...........

και κάτι τελευταίο - ο γιατρός έγραψε με την ατάκα του για τες παρθενες...
Λαοι, που ξεχνανε την ιστορια τους, είναι καταδικασμενοι να την ξαναζησουν
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΑΣ

Δημοσίευση από Anthimos »

Κανενας αναμαρτητος και καμια παρθενα ρε κοπελια

Σημασια οπως ειπε και ο Αριστος εχουν τα μυνηματα που βγαινουν προς τα εξω και το πως βγαινουν. Η αντιπαραθεση του Σωτηρη με το μελος karatzaferis11 που στο τελος της ημερας μπορει να ηταν και τρολαρισμα

Ο γραπτος λογος παρεξηγητε και περα απο τα 20-25 ατομα που γνωριζουμε τον Σωτηρη προσωπικα οι νεοι που παρακολουθουν το φορουμ ειδαν 2 φραγκολινες σε μια τσαντα , 4 φραγκολινες και 1 περδικα κατω απο ενα οπλο, και μια παραδοχη οτι τις καρπωθηκε προσφατα.

Αν ενα εντελως νεο μελος εκανε ακριβως το ιδιο εσεις πρωτοι θα απαιτουσατε αμεση διαγραφη και παρεμβαση!!!!
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΑΣ

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Πανικος Setter έγραψε:
επλίζω να καταλάβατε όλοι τι θέλω να πω τζαι σωβαρεφτιτε γιατι 39 τζαι ποψε :D
https://www.youtube.com/watch?v=aNs8xSuSK6E&t=20

http://www.timeanddate.com/countdown/ge ... E%BF%CE%B9


:D :D :D :D :D
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΑΣ”