ΚΥΝΗΓΙ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΑΣ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΑΣ

Δημοσίευση από Anthimos »

sotiris!129 έγραψε:K.Mιχαλη εχουμε πλανα που μπασταρτοσκυλο τον Λακη
εχουμε πλανα που english setter- Μαγια
εμειναν να φκαλουμε πλανα που μπρακ ζε που επανιελ εν να βαλω video οσπου να σπασουν τα νευρα σου ζε να με πιαεις μια μερα τηλεφωνο και να μου πεις "ρε Σωτο ηρτα καμε ενα σκετο ζε εφιαμε" :lol:
ηταν να παμε ζε αυριο αλλα με τον καιρο που καμει και λογο μιας αλλης ιποχρεοσης εγω δεν θα παω

γκουχ γκουχ...επανιελ εβαλαμεν
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
sotiris!129

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΑΣ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

εν να αρκεπσω να μαζεφκω που ολους σας το αρχειο καλο, σε 2 εφτομαες εν να πρεπει να συνπλιροσουμε οτι λιπει πρην αρκεψουν για τα καλα την αναπαραγογη ...
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΑΣ

Δημοσίευση από marinos.a »

πολυ καλή δουλεία ρε boys.
εν τέλια που πιτονουν έτσι μες το σπαρμένο
Si vis pacem, para bellum
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΑΣ

Δημοσίευση από Anthimos »

marinos.a έγραψε:πολυ καλή δουλεία ρε boys.
εν τέλια που πιτονουν έτσι μες το σπαρμένο
Τωρα που ειπες πιττωνουν εναν σεττερ απλουμενον πας σε κατι περτικους ......λαλει σου κάτι?? :lol: :lol:
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
sotiris!129

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΑΣ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

ε Μαρινο η δευτερη φερμα που φενεται στο video στην πραγματικοτητα ειναι η πρωτη, εφερμαρε την-εφκαλεν την- εκαταδιοξεν την και σαν την εκαταδιοκε σταματα και ξαναφερμαρη αλλην :lol: αλλα εμεις οι μαλακες και οι 2 εσταματισαμε το Rec. για να δουμε τη ετραβισαμε ζε εχασαμε τουτο το πλανο που αν το ειχαμε ολο ηταν να πολλα καλητερο που τωρα!!!!
μεσα σε ζινο το σπερμενο ειχε 4 φραγκολινες 3 ο σκυλος ζε μια που επατισα εγω :lol: ζε μολις επερασαμε στο πισω σπερμενο εφερμαρε ζε την αλλη 3τη στο video ζε εφιαμε, 10-15 λεπτα κουβεντα
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΑΣ

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

ρε παρτεμας και εμας που εχουμε επανιελ να φερμαρουμε και εμεις καμια μεν παιζεται πελλο
EPANIEL POWER
sotiris!129

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΑΣ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

ασηλα ρε γαμωτο εν να κοφκω ticket
θελει καποιος να τον παρω στες φασες 100 ευρο
θελει καποιος να τον παρω εκπεδευτικο στες φραγκολινες 100 ευρο
εν λιο τσουχτερες οι τιμες αλλα ενζεν τελειασμενο για να ξερω μετα πιος εν να μπενοβγενει ζιμεσα αρα ρισκαρω να σας παρω 1 φορα ζε μετα να πιενω ζε να σας βρισκω ζιαμε! :lol:
(φισικα τα κινητα θα κατεσχοντε γιατι εχει που εχουν GPS πανω, + οτι στην διαδρομη τα ματια θα ειναι καλιμενα με ειδικο ρουχο) παρολα αυτα επιση ειμαστε ολοι αθρωποι του χωρου και η κυπρος εν πολλα μιτσια οσοι καταλαβουν τους τοπους και προσανατολιστουν τοτε τα 100 ευρο που θα δοσουν θα τους παρεχουν ενα κυνηγετικο παραδεισο για τα επομενα λιγα χρονια μεχρι να τον αφανισουμε και αυτο!
Περιορισμενες θεσεις! :lol:
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΑΣ

Δημοσίευση από miky55 »

ΟΙ ΦΡΑΓΓΟΛΙΝΕΣ ΤΟΥΤΕΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΥΚΟΛΕΣ (ΟΠΩΣ ΤΗΣ ΛΕΩ ΕΓΩ) ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΣΕ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΟΥΝ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΚΑΙ ΕΙΧΑΝ ΠΙΕΣΗ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΝΤΟΥΦΕΚΙΑ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΕΚΟΥΝΤΑΝ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΗ ΦΕΡΜΑ.ΟΣΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΥΨΗ ΒΟΥΡΟΥΝ ΧΑΜΕ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΝΥΦΙΤΣΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΛΕΥΚΕΣ ΦΕΡΜΕΣ ΕΝΩ ΑΥΤΕΣ ΘΑ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΟΝΤΕ.ΕΤΥΧΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΦΕΡΜΑΡΑΝ ΤΗΝ 10 ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΣΥΚΩΝΕΤΟΥΝ ΕΦΑΝ ΜΑΣ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΗΤΑΝ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΙ Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΘΕΟΔ. Ο ΑΧΑΙΡΚΩΤΗΣ Ο ΑΡΙΣΤΟΣ ΚΑΙ Ο ΤΖΙΚΛΟΚΤΟΝΟΣ ΑΝ ΛΕΩ ΨΕΜΑΤΑ ΡΩΤΑΤΕ ΤΟΥΣ.ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗΣ ΒΑΙΒΑΙΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ.
ΕΚΕΙ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΠΑΙΡΝΗ Ο ΣΩΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΚΑΙ ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ΦΕΡΜΑΣ ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑ ΝΕΑΡΑ ΣΚΥΛΙΑ Η ΣΚΥΛΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΟ ΘΗΡΑΜΑ.ΑΝ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΘΑ ΕΞΕΛΙΧΘΟΥΝ ΟΠΩΣ ΤΑ ΣΕΤΤΕΡ ΤΟΥ ΜΑΡΙΝΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΙΝΓΚΛΙΣ ΣΕΤΤΕΡ ΚΑΙ ΓΚΟΥΧ ΓΚΟΥΧ ΤΟ ΕΠΑΝΙΕΛ ΤΟΥ ΑΝΘΗΜΟΥ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΕΝ ΜΕΓΑΛΟ ΤΖΙΝΟ. ;)
sotiris!129

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΑΣ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

σιγουρα Κ.Μιχαλη τουτες ειναι εφκολες και λογο του παιχνιδιου της αναπαραγογης τωρα που μαζεφκουνται ουλλες μονοτοπα καμει την ανεβρεση τους ακομα πιο εφκολη, παρολα αυτα αν δεν σου καμουν τουτες εχω να σε παρω ζε τοπο που κυνηγιεται πολλα εντονα και τα πουλλια δεχονται πιεση συνεχεια αρα μεν αχονεσε ελα εσυ και περι ορεξεος κολοκιοπιτα :D
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΑΣ”