τα καρβουνα του μερακλη!!!

Απάντηση
sotiris!129

τα καρβουνα του μερακλη!!!

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Με αφορμη την συζιτηση που ειχαμε με τους φιλους ΑU-79 ,Athimo, και petros μου δο8ικε η ιδεα να αυτου του ποστ!
για να παρετε μια γευση του τη εγινε πιγενεται στο ΚΥΝΗΓΙ>τρασσιλες
εδω βαζουμε τα διαφορα μεζεκλικια που καμει ο κεθενας με αποτερο σκοπο να εμπλουτισουμε τες μαγειρικες μας εικανοτιτες και να ξεφιγουμε απο τα αμπελοπουλια τον 8 λεπτον μες το νερο το βραστο ζε με το ζουμι τους πουρκουρι που ειδαμε σε ενα αλλο ποστ και αναρτιθικε ζε στο facebook :lol: :lol: :lol:
sotiris!129

Re: τα καρβουνα του μερακλη!!!

Δημοσίευση από sotiris!129 »

ενας εκλεχτος μεζες που σιγουρα θα προσφερει απλοχερα ο πατερας μου ειναι τα ξυδατα του...ειναι μανιακος αν και δεν τα τροει κανενας μας πλεον! τα κανει ομως με μεγαλο μερακι και αγαπη και τα δοριζει στους φιλους και γνοστους μας ο φιλος luis setter και ο Nicos μπορουν να σας πουν για την πιοτιτα τον ξυδατον του Τασου... 3ΑΑΑ :D
πιο κατο αυγα του ορτικιου και πιπερακια ξυδατα ΟΧΙ πολι αψα εχει συμασια :lol: :lol: :lol: !!!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Nicos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 75
Εγγραφή: 20 Σεπ 2011, 10:29
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: τα καρβουνα του μερακλη!!!

Δημοσίευση από Nicos »

Πιστοποιω οτι τα ξυδατα του τασου ειναι οπως την πομπα.εν εχουν κανενα λαθος. :D :D :D
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: τα καρβουνα του μερακλη!!!

Δημοσίευση από admin »

ρε Σωτήρη τιμολογούνται? στείλε καμια΄φιζούα κάτω
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
LOUIS SETTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 583
Εγγραφή: 18 Αύγ 2011, 13:08

Re: τα καρβουνα του μερακλη!!!

Δημοσίευση από LOUIS SETTER »

ΤΑ ΞΥΔΑΤΑ ΤΟΥ ΤΑΣΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΛΑΘΟΣ . ΕΝ Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΤΑΣΟΥ ΠΟΥ ΕΝ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ΙΔΙΟΓΩΜΟΣΗ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ
sotiris!129

Re: τα καρβουνα του μερακλη!!!

Δημοσίευση από sotiris!129 »

ε Αριστε ΔΕΝ τιμολογουντε φτανει να φερεις την φιζουα πισο για να σου την ξαναγεμοσει :lol: :lol: ζε να παιξεις ζε μια σιπεθκια του lui ζε επιαμε πατσοι! :lol: :lol:
ε lui επουλισες με παλε για να παεις παφο... κανονισε την κηριακη να μ πεις παλε εεεεε νυσταζω ζε εεε ειμουν δουλεια ζε να σου κατασχω την αδεια ζινιου!
AU-79
Full Member
Δημοσιεύσεις: 391
Εγγραφή: 02 Νοέμ 2010, 11:13

Re: τα καρβουνα του μερακλη!!!

Δημοσίευση από AU-79 »

Ποτε θα ερτει βαρισχιμωνια...! Τζακι... ελλιες, μανιταρκα της βανουκας καμια πατατα οφτη 2-3 τσικλουες ωρεα παρεα( κατα προτιμημηση κυνηγοι ;) ) ποτο ουισκουι,ζιβανια,κρασι ,σπιρτο καθαρο, πεζινα δεν υπαρχει προβλημα ολα πασιν κατω οταν λες για τα καλλιτσια σου :lol:
canis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 210
Εγγραφή: 24 Αύγ 2011, 10:11

Re: τα καρβουνα του μερακλη!!!

Δημοσίευση από canis »

το τζάκι είναι αναμμένο (η γυναίκα μου εν τουρτούρα),
μόλις ετέλιώσαμε τα μανιτάρκα τα κόκκινα τηγανιτά σβισμένα με το λεμόνι με λουκάνικα τησ πιτσιλιάς, κεφαλοτύρι, καπιρούες και κρασούι κόκκινο....
σε λίο πάμε για ύπνο για να γεμόσουν οι μπαταρίες για αύριο....
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: τα καρβουνα του μερακλη!!!

Δημοσίευση από miky55 »

ΦΙΛΕ ΚΑΝΙΣ ΕΝ ΝΑ ΓΕΜΩΣΟΥΝ ΟΞΑ;ΦΟΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΑΜΑ ΕΘΘΑ ΣΩΝΗΣ ΤΑ ΠΟΔΚΙΑ ΣΟΥ ΑΥΡΙΟ. :lol: :lol: :lol: :lol:
sotiris!129

Re: τα καρβουνα του μερακλη!!!

Δημοσίευση από sotiris!129 »

canis έγραψε:το τζάκι είναι αναμμένο (η γυναίκα μου εν τουρτούρα),
μόλις ετέλιώσαμε τα μανιτάρκα τα κόκκινα τηγανιτά σβισμένα με το λεμόνι με λουκάνικα τησ πιτσιλιάς, κεφαλοτύρι, καπιρούες και κρασούι κόκκινο....
σε λίο πάμε για ύπνο για να γεμόσουν οι μπαταρίες για αύριο....
e canis μου βαλε καμια φωτογραφια φιλουι μου αν θα τρε3ουν να τρεξουν τα σαλια μας μεν μας τα αφινεις μισοδοζι :lol: :lol: :lol:
Απάντηση

Επιστροφή στο “Μαγειρικές”