τα καρβουνα του μερακλη!!!

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Δημοσίευση από Pathfinder »

Εν τζιε εμενα η γυναικα μου εκαμε ρυζι με γαριδες και αντι καρρυ εβαλε τσιλι και εκαμε το λυσσαααα...να της το πω οξα εννα μεινω νηστικος ως το τελος του μηνα???
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: τα καρβουνα του μερακλη!!!

Δημοσίευση από πανικος »

Πετης εν πολλα ωραιο .μην κανεις τετοιο λαθος να πεις δεν ειναι ωραιο ειναι αυτοκτονια :lol:
Αν ξερετε εχουν χοληστερολη τα πουλια επειδη δεν καλοεφαγα :o χαλαλι μου αφου εν μαννα εξ ουρανου :lol:
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: τα καρβουνα του μερακλη!!!

Δημοσίευση από πανικος »

Μετα το φαι και μια βοτκα και καπνος λαικ ιντιαν :D
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Δημοσίευση από Pathfinder »

Εν νωθω την γλωσσα μου κοπελια και ειμαι ουλλο μμμμμ μμμμμμ :)...τα μαθκια της εκαρφωμενα πανω μου οπως το γερακι...καρτερα την πρωτη λαθος εκφραση αλλοπως :):):)
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
kyriakos304
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: 17 Αύγ 2011, 06:52

Re: Re: τα καρβουνα του μερακλη!!!

Δημοσίευση από kyriakos304 »

πανικος έγραψε:Μετα το φαι και μια βοτκα και καπνος λαικ ιντιαν :D
Εσενα πρέπει να σε γνωρισω. Να τις φκαλουμε εξω καμια νυχτα να καμουμε καμια πιπποφιλια
Καλύτερα ένα θήραμα λιγότερο παρά ένας φίλος….
Άβαταρ μέλους
stavros p
Full Member
Δημοσιεύσεις: 53
Εγγραφή: 29 Νοέμ 2013, 13:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re:

Δημοσίευση από stavros p »

Pathfinder έγραψε:Εν νωθω την γλωσσα μου κοπελια και ειμαι ουλλο μμμμμ μμμμμμ :)...τα μαθκια της εκαρφωμενα πανω μου οπως το γερακι...καρτερα την πρωτη λαθος εκφραση αλλοπως :):):)
δυσκολη η νυχτα σου ρε φιλε
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Re: Re: τα καρβουνα του μερακλη!!!

Δημοσίευση από Pathfinder »

kyriakos304 έγραψε:
πανικος έγραψε:Μετα το φαι και μια βοτκα και καπνος λαικ ιντιαν :D
Εσενα πρέπει να σε γνωρισω. Να τις φκαλουμε εξω καμια νυχτα να καμουμε καμια πιπποφιλια
Ρε κοπελια ρε κοπελια....οι ετσι πραματα μες το φορουμ και εχει μιτσιους που μπορει να το παρεξηγησουν..:):):):)
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Re: Re: τα καρβουνα του μερακλη!!!

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Pathfinder έγραψε:
kyriakos304 έγραψε:
πανικος έγραψε:Μετα το φαι και μια βοτκα και καπνος λαικ ιντιαν :D
Εσενα πρέπει να σε γνωρισω. Να τις φκαλουμε εξω καμια νυχτα να καμουμε καμια πιπποφιλια
Ρε κοπελια ρε κοπελια....οι ετσι πραματα μες το φορουμ και εχει μιτσιους που μπορει να το παρεξηγησουν..:):):):)
"Πάρε μου μια πίπα, να κόψω το τσιγάρο." :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: Re: Re: τα καρβουνα του μερακλη!!!

Δημοσίευση από πανικος »

Pathfinder έγραψε:
kyriakos304 έγραψε:
πανικος έγραψε:Μετα το φαι και μια βοτκα και καπνος λαικ ιντιαν :D
Εσενα πρέπει να σε γνωρισω. Να τις φκαλουμε εξω καμια νυχτα να καμουμε καμια πιπποφιλια
Ρε κοπελια ρε κοπελια....οι ετσι πραματα μες το φορουμ και εχει μιτσιους που μπορει να το παρεξηγησουν..:):):):)
ρε κυριακο εισαι normal :?: :lol: ετσι για να ξερω τι καπνο φουμαρεις :lol: :lol:
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: τα καρβουνα του μερακλη!!!

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

τελικα το φορουν εκτος απο νεες φιλιες μπορει να διμιουργιση και κοανουριες σχεσεις!! :lol: :lol:
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Μαγειρικές”