ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

Συμφωνω για τα τυπογραφεια οτι καποτε κανουν λαθκιες. Τα γνωριζω καλα γιατι ασχολουμαι και γω με τα γραφιστικα.

Εγω αναφερομαι στο οτι και μια πολυ καλη φωτογραφικη να εχεις και να βγαζει φοβερες φωτογραφιες παλι αυτες οι φωτογραφιες πρεπει να υποστουν μια επεξεργασια ωστε οταν τυποθουν να αποδοσουν.
Γιατι αλλο τι δειχνει η οθονη που απο πισω εχει λαμπες και αλλο τι δειχνει στο χαρτι μια φωτογραφια.
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
sotiris!129

Re: ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Breda Pegaso έγραψε:Συμφωνω για τα τυπογραφεια οτι καποτε κανουν λαθκιες. Τα γνωριζω καλα γιατι ασχολουμαι και γω με τα γραφιστικα.

Εγω αναφερομαι στο οτι και μια πολυ καλη φωτογραφικη να εχεις και να βγαζει φοβερες φωτογραφιες παλι αυτες οι φωτογραφιες πρεπει να υποστουν μια επεξεργασια ωστε οταν τυποθουν να αποδοσουν.
Γιατι αλλο τι δειχνει η οθονη που απο πισω εχει λαμπες και αλλο τι δειχνει στο χαρτι μια φωτογραφια.
καλα νασε ρε Αριστε...ποτε δεν θα καταφερεις να τυποσεις ακριβος ζινο που διχνει το computer για τον λογο που λαλει ο breda,,,
μια δικη μου καλοπροερετη συνβουλη ενα μικρολαθος που ειδα θα σου το στιλο σε ΠΜ ...
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ”