NIKOΣ ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ART

Απάντηση
AU-79
Full Member
Δημοσιεύσεις: 391
Εγγραφή: 02 Νοέμ 2010, 11:13

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΚΑMΒΑ....

Δημοσίευση από AU-79 »

miky55 έγραψε:
AU-79 έγραψε:Για επαγγελματια πιαννει 5/10 βαση!
ΠΕΣΜΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΣΥ ΣΑΝ ΚΡΙΤΗΣ ΠΕΡΝΑΣ ΤΗΝ ΒΑΣΗ;ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΔΕΣ ΤΟΥΣ ΠΙΝΑΚΕΣ ΣΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΠΩΣ ΚΡΙΝΗΣ.ΑΤΕ ΡΕ ΦΙΛΕ ΠΑΡΕΤΑ ΜΑΣ.

Φιλε προς τι ο θυμος??? Εκαμα απλα ενα σχολιο ουτε εβρισα ουτε ειπα πως εν σκαρτος οξα εκοπηκε η ελευθερια του λογου και εν μας το ειπαν...αλλη φορα οταν βαζεις φωτο γραφε"ΜΟΝΟ ΚΑΛΑ ΣΧΟΛΙΑ" .Ουτε κριτης ειμαι ουτε περνω τη βαση αλλα δεν ειμαι και ΣΤΡΑΒΟΣ και αμα βλεπεις κατι σε μικρογραφια βλεπεις ποιο λιγες ατελιες...σκεφτουμε το σε μεγαλο!! Απο εναν επαγγελματια αφου ταχα πρεπει να εισαι και ταλεντο να για να ασχοληθεις με την τεχνη και πουλα τους περιμενεις πολλα παραπανω τελοσπαντων...Αλλα αν δεν φουμισουμε το σπιτι μας...Δυστυχως!!!
AU-79
Full Member
Δημοσιεύσεις: 391
Εγγραφή: 02 Νοέμ 2010, 11:13

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΚΑMΒΑ....

Δημοσίευση από AU-79 »

AndreasDr έγραψε:
miky55 έγραψε:
AU-79 έγραψε:Για επαγγελματια πιαννει 5/10 βαση!
ΠΕΣΜΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΣΥ ΣΑΝ ΚΡΙΤΗΣ ΠΕΡΝΑΣ ΤΗΝ ΒΑΣΗ;ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΔΕΣ ΤΟΥΣ ΠΙΝΑΚΕΣ ΣΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΠΩΣ ΚΡΙΝΗΣ.ΑΤΕ ΡΕ ΦΙΛΕ ΠΑΡΕΤΑ ΜΑΣ.
Ρε φίλε έχω πίνακα του πάνω στον τοίχο, δίπλα απο άλλους "επαγγελματίες", πίστεψε με τους συναγωνίζεται επάξια!

Αντρεα μου δες την φραγγολινα ρε φιλε, σοβαρα αρεσε σου? Το πεταμα της? Εξαναδες να φευκει που τα μουτρα του σκυλλου σαν εν φερμαρισμενος σαν πως και ειναι φασσα? Απλα δεν ειναι επαγγελματικο για μενα αν ηταν ενας ερασιτεχνης θα του ελεγα και 1000 μπραβο αλλα που την στιγμη που τους πουλα ο φιλος και οχι απο κεφι περιμενεις πολλα παραπανω. Εν σαν που βλεπουμε να βαζουν στις αγγελιες "πωλειται σκυλλακι 2 μηνων σερκουτσογκεκαλυκοσκυλλομπρακ" και ζητουν και 200 ευρω!
Άβαταρ μέλους
AndreasDr
Δημοσιεύσεις: 1033
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 20:42

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΚΑMΒΑ....

Δημοσίευση από AndreasDr »

Ρε φίλε άμα δείς την κανονική φωτογραφία αλλά και τες προηγούμενες συζητήσεις, η φραγγολίνα δέν υπήρχε στην σκηνή, ο άνθρωπος είπε να την κάμει για να φατσάρει ο πίνακας, άσε που δέν ήξερε κάν πώς είναι το πουλλί αφούν στην ελλάδα δέν έχουν, πόσο μάλλον να ξέρει και το πεταγμά της.... Επροσπάθησε να υπολογίσει το πώς ξεπετάγεται και το πώς πετά... Άλλο να βλέπεις κάτι και να ζωγραφίζεις και άλλο να φαντάζεσαι και να ζωγραφίσεις κάτι που δέν το ξαναείδες στη ζωή σου απο κοντά...
Enjoy hunting in different way... Just get a Deutsch Drahthaar....
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΚΑMΒΑ....

Δημοσίευση από miky55 »

ΑΝΤΡΕΑ ΜΟΥ ΣΤΑΜΑΤΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΗΣΕ.ΑΦΟΥ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΠΟΥΚΑΤΩ,ΟΥΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΗΣ ΕΚΛΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΞΟΥΜΕ ΜΙΑ ΦΡΑΓΓΟΛΙΝΑ ΠΟΥ ΠΕΤΑ.
ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ ΟΜΩΣ ΑΠΟ ΑΠΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΗ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ .
ΓΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥ ΟΣΗ ΘΕΛΕΙ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟΣ ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΔΕΝ ΒΛΑΠΤΗ.ΤΑ ΛΕΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΗ ΤΟΝ Α Ν Θ Ρ Ω Π Ο ΤΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΕΙΝΑΙ.
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΚΑMΒΑ....

Δημοσίευση από Laurona »

kyrie Mixali xereis to sevasmo pou sou exo kai tin ektimisi,alla edo tha ithela na po kai ego kati.
Oi pinakes tou anthropou einai pragmati para poli kaloi,alla opos fainontai ap tin othoni, pragmati tha sumfoniso me ton filo,oti den einai gia epaggelmatia zografo, alla gia erasitexni.

Den einai kako na leme tin gnomi mas arkei na ginete eygenika kai den nomizo oti o filos AU 79 eipe kati asximo gia ton xaraktira tou nikola.eipe apla tin gnomi tou gia tous pinakes tou.

Zografizo xronia, prosopografies, kai agiografies, topia me karvouno.apla apo xompi, an kai eixa exasfalisei thesi kapote se sxoli.den to akolouthisa logo eisodimatikis avevaiotitas.

Otan ertheis ap to spiti na sou deixo eyxaristos, alla edo den prokeite na postaro pinakes, den afora ton kosmo.

O filos AU 79 Einai apo ta neara paidia pou xairese na gnorizeis.pragmatika an den ton gnoriseis den mporeis na katalaveis.aplos antropos, tou moxthou kai tis timis, an kai nearos, den exei xalasei i magia tou apo xenes koultoures kai nootropias modas.

Giauto sou leo me oli tin ektimisi pou sou exo, min krineis ena vivlio ap to exofullo.

O nikolas sigoura einai exairetikos anthropos, alla os zografos einai apla poly kalos, kai auto pisteuo ego.allo i douleia kai allo o xaraktiras.

Kaneis den ekrine to xaraktira tou nikola, mono sxoliase ta erga tou,kai afou exoume eleutheria logou, kai afou ta poula mporei na ta dei kapoios ap tin skopia tou pelati, mporei na pei kaneis oti nomizei.

An vgei diladi tora kapoios kai pei oti den tou aresoun, simainei oti einai kakos?apla einai stin krisi tou kathe enos.

Se parakalo min me parexigiseis, xereis oti milo isia, kai oti den einai tipote prosopiko, apla sizitoume.

Telos apologoume gia t agglika logo tilefonou
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΚΑMΒΑ....

Δημοσίευση από marinos.a »

Καλλιτεχνική άδεια φίλε μου.

Υπάρχει αντικειμενική βαθμολογιση στη τέχνη? Εμένα σου αρέσει εσένα όχι.

Ποιός έχει δίκαιο;

Συμφωνώ με το περί ελευθερίας του λόγου αλλά πάντα στα πλαίσια της ευπρέπειας.

Send via Tapatalk
Si vis pacem, para bellum
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΚΑMΒΑ....

Δημοσίευση από miky55 »

ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΥΛΙ ΜΕΝΕΙ ΣΕ ΦΕΡΜΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΞΕΠΕΤΑΓΜΑ.
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
NIBA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: 01 Δεκ 2011, 16:20

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΚΑMΒΑ....

Δημοσίευση από NIBA »

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΟΥΣ ΛΟΓΙΑ.ΕΓΩ ΣΑΝ ΚΑΛΗΤΕΧΝΗΣ ΔΕΧΩΜΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ.
NIBA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: 01 Δεκ 2011, 16:20

Re: NIKOΣ ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ART

Δημοσίευση από NIBA »

...Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ ΜΟΥ ΠΑΝΩ ΣΕ ΜΟΥΣΑΜΑ.ΤΟ ΕΡΓΟ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΝΑ ΜΕΤΡΟ ΚΑΙ ΕΙΚΟΣΙ ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΦΑΡΔΟΣ..ΚΑΙ ΥΨΟΣ ΟΓΔΟΝΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΑ.ΑΚΡΥΛΙΚΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΣΕ ΚΑΜΒΑ...
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος NIBA την 11 Απρ 2012, 14:37, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
NIBA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: 01 Δεκ 2011, 16:20

Re: NIKOΣ ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ART

Δημοσίευση από NIBA »

ΠΥΡΟΦΡΑΦΙΑ ΠΑΝΩ ΣΕ ΚΟΝΤΑΚΙΑ ΟΠΛΩΝ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΤΙΔΙΠΟΤΕ ΞΥΛΙΝΗ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ,ΗΜΕΡΟΛΟΓΕΙΑ,ΠΙΝΑΚΕΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ Κ.Λ.Π.ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΣΤΟ FACEBOOK...Νikos Vasilakopoylos Art
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ”