SIGN IN | REGISTER
Αρθρογραφία

ΚΥΝΗΓΙ ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ ΣΚΥΛΟΙ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ

Βιντεος απο Κυνηγι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 10 Ιουν 2013, 20:41
την τεχνη με το κοτοπουλουι για δολωμα ξερετε την?καμε το αν το ξερετε και μεν το συζητατε αλλο.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 10 Ιουν 2013, 20:47
dimitris savva έγραψε:την τεχνη με το κοτοπουλουι για δολωμα ξερετε την?καμε το αν το ξερετε και μεν το συζητατε αλλο.

Ακριβώς! Εκάμαμε το μεγάλο θέμα χωρίς να υπάρχει λόγος! Θυσιάστε 5-6 κοτοπουλάκια ή 12 αυγά και ετέλιωσε η κουβέντα.
Αν βρέθηκε αντίδοτο....δεν το θέλω. ..
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 10 Ιουν 2013, 20:51
dimitris savva έγραψε:την τεχνη με το κοτοπουλουι για δολωμα ξερετε την?καμε το αν το ξερετε και μεν το συζητατε αλλο.

δεν ενοω με δηλητηριο να μην παρεξηγουμαστε. βαζεις για δολωμα το κοτοπουλλακι μεσα σε κλουβι τσακρα . αν βαλεις δηλητηριο μπορει να το φαει η κανενα γερακι η και κανενας σκυλος.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 10 Ιουν 2013, 20:52
Έτυχε μου πέρσι στες τζικλες να δώ πέντε μεγάλες μαζι. Πρέπει να καμναν βατουρα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 10 Ιουν 2013, 20:54
ΝΑ ΧΑΡΕΙΤΑΙ ΟΧΙ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΑΝΕ ΚΑΙ ΣΚΥΛΙΑ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΜΕ ΦΥΜΩΤΡΟ ΕΤΥΧΕ ΣΚΥΛΟΣ ΝΑ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΤΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΓΛΕΙΨΕ ΑΥΓΟ.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 10 Ιουν 2013, 21:02
Εννοείτε! Και τα αυγά εν για δόλωμα που χρησιμοποιούντε.
Αν βρέθηκε αντίδοτο....δεν το θέλω. ..
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 10 Ιουν 2013, 21:24
Rai έγραψε:Αρτέμη σε παρακαλώ εξήγα του ότι η μ@λ@κι@ δέν μετρά σάν σεξουαλική επαφή....... :lol: :lol:

ρε φιλε θελω να του το εξηγησω αλλα εν λεπτα θεματα τουτα... πρεπει να τον πιασεις με καλο τροπο...
αλλα οπως τον θωρο.... η Μ@λ@κ|α παει συννεφο μαζι του... εντζιε να με σπασει...

εγω παντος σκεφτουμε τον αυγουστο που ενα ξεκινησει η φασσα.... αφου εν μου περνα τουτο το κεφαλαιο.. να παω να πιανω ποστο για κοραζινους και αλουπους....αν υπαρχει και καποιος συναδελφος που θελει να παω να του καμω εκκαθαριση στην περιοχη εν με χαλα.... φτανει να το ζητησει (και παντα με εμπιστευτηκοτητα)
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
Άβαταρ μέλους
Full Member
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 10 Ιουν 2013, 22:18
Artemis G. έγραψε:
Rai έγραψε:Αρτέμη σε παρακαλώ εξήγα του ότι η μ@λ@κι@ δέν μετρά σάν σεξουαλική επαφή....... :lol: :lol:

ρε φιλε θελω να του το εξηγησω αλλα εν λεπτα θεματα τουτα... πρεπει να τον πιασεις με καλο τροπο...
αλλα οπως τον θωρο.... η Μ@λ@κ|α παει συννεφο μαζι του... εντζιε να με σπασει...

εγω παντος σκεφτουμε τον αυγουστο που ενα ξεκινησει η φασσα.... αφου εν μου περνα τουτο το κεφαλαιο.. να παω να πιανω ποστο για κοραζινους και αλουπους....αν υπαρχει και καποιος συναδελφος που θελει να παω να του καμω εκκαθαριση στην περιοχη εν με χαλα.... φτανει να το ζητησει (και παντα με εμπιστευτηκοτητα)

Αρτέμη μου ο Σώτος μας εν καλού γαλάτου βυζασμένος και δέν θέλω να πιστέυω ότι θα σε αφήσει εκτεθειμένο στις φάσσες.
Εγώ πέρσι εψούμνησα του μιάν κοπέλλα που πήγαμε στην Πάφο και με πήρε μαζί του κυνήγι και μου έδωσε και πολλά καλό πόστο.Άν δέν κάμνω λάθος ήμουν 4ον ή 5ον παίξιμο.
Φέτος που κάμνει και τάισμα εδώ και έναν μήναν άτε να θέλει 2 κοπέλλες.....
200 euro να φκάλεις τον φών σου και όχι να μου βουράς τις καρακάξες και τους αλουπούς.
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 10 Ιουν 2013, 23:00
Αν δοσω 50 ευρω να του πιασω 3 κινεζουες ? Να τον βοηθουν και στο ταισμα ....
Πιστευκης ενα με παρει μαζι του ?
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 11 Ιουν 2013, 06:59
Artemis G. έγραψε:Αν δοσω 50 ευρω να του πιασω 3 κινεζουες ? Να τον βοηθουν και στο ταισμα ....
Πιστευκης ενα με παρει μαζι του ?

Ρε μαλακισμενα και οι 2 σας εκοπσετε με δουλεια και παιζει το απαρι σας... Φετος δεν θα παρω κανενα σας μαζι μου... Θα παω σε μια νεα περιοχη που ανακαληπσα περσυ διπλα που ενα χωρκο και που..σο μου για σας ! Παλιομαλακες :lol:
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

USEFUL LINKS

- Windfinder forecast
- CYCOFOS weather forcecast
- Google weather forcecast

SISTER SITES

HUNT & SHOOT
MAGAZINE
CYPRUS YACHTING
MAGAZINE
MAGAZINES

Cyprus Fishing Magazine
P.O. Box 55329, 3821 Limassol, Cyprus | Telephone: +357 25577750 | e-mail: info@cyprusfishingmagazine.com

Copyright © Dacor Advertising & Media LTD 2012
Designed by Dacor