Βιντεος απο Κυνηγι

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
christy2000
Full Member
Δημοσιεύσεις: 435
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2012, 09:47
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Βιντεος απο Κυνηγι

Δημοσίευση από christy2000 »

dangerous έγραψε:σημερα μετα το καθιερομενο μου εκπαιδευτικο με τα σκυλια μου φευγοντας για το προορισμο μου εκαμα την σκεψη να περασω απο μια επιτρεπομενη περιοχη που εχει νερο να δου σε τη κατασταση βρισκεται αν οντος εχει αρκετο αν εχαθηκε κτλ λογω και του οτι σιγα σιγα θα αρχισουμε να μπενουμε στο κλιμα των φασσων,,,το τι εσυναντησα??

την μαστιγα,,και πραγματικα σας λςω το προβλημα εν πολλη ουτε λαθροθηρια ουτε τιποτεε

http://youtu.be/hZaF13HT9Vw

το θετικο κυριε λα περδιξ εν νομιζω να τα ξαναπιασει ο φακος ......και ασ πιανουν τα συναισθηματικα μερικους
Στειλτε το βιντεο να το δουν οι αρμοδιοι,ειναι σαν τις αγελες των λυκων που γυρευουν τη λεια τους :o Πως αφησαμε τα πραγματα να φτασουν ως εδω? :cry: :o
ΔΡΑΣΕ 'Η ΣΚΑΣΕ...!!!
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: Βιντεος απο Κυνηγι

Δημοσίευση από sotiris!129 »

φιλε dangerous ωραιο video αλλα νομιζω εισε λιο εκτος...
τι ειδατε που δεν ξερατε και σοκαριστεικατε?
δεν ειναι αγελη απο αλεπουδες αλλα οικογενεια απο αλεπουδες, ολα τα ζωα κρατουν τα μικρα τους μεχρι να μπορεσουν να κυνηγισουν και να τραφουν απο μονα τους! και αυτο μας δυχνεις εδω... αλεπουδακια που ειναι ακομα με την μανα τους ! ακομα και αν γινοταν καταπολεμιση ακομα και αν ο αρηθμος τους ηταν το 1/10 αυτο που βλεπουμε στο video θα γινοταν γιατι ετσι ειναι η φυση... τα αλεπουδακια να ζουν με την μανα μεχρι να κυνηγισουν μονα τους!
και τωρα ειναι ο καιρος που βγενουν απο την τρυπα τους, γιαυτο και η δρομοι γεμισαν απο τσιλιμενες αλεπουδες... δεν ξερουν ακομα τι ειναι οι κυνδινοι (αυτοκινητα-ανθρωποι) γιαυτο και εμειναν να τα φκαλεις video anws !!! αν ηταν μεγαλες ηταν να χαθουν πρην πατησεις το rec* !
οι αλεπουδες δεν κανουν αγελες... δεν ειναι λυκοι !!!
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Βιντεος απο Κυνηγι

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

miky55 έγραψε:ΚΥΠΡΟ ΟΙ ΦΑΝΑΤΙΚΟΙ ΜΟΥΣΟΥΛΜΑΝΟΙ ΔΕΝ ΤΑ ΤΡΩΝΕ ΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΣΦΑΞΟΥΝ.ΣΕΚΚΑ ΔΕΝ ΤΡΩΝΕ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΟΥΤΣΟΦΤΕΡΕΣ ΤΙΣ ΣΦΑΖΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΝ ΝΑ ΤΙΣ ΦΑΝΕ.
ΡΕ ΣΩΤΗΡΗ ΕΤΣΙ ΚΥΝΗΓΙ ΧΑΛΑΛΙ ΣΟΥ ,ΑΝ ΔΕΝ ΔΩ ΦΕΡΜΑ ΚΟΚΚΑΛΟ ΤΖΑΙ ΑΣ ΤΗΝ ΚΑΛΙΚΩΣΩ ΔΕΝ ΕΥΚΑΡΙΣΚΙΟΥΜΑΙ. :lol: :lol: :lol:
+++++1000000000000000 :D :D :D
EPANIEL POWER
dangerous
Full Member
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: 12 Μαρ 2010, 16:35

Re: Βιντεος απο Κυνηγι

Δημοσίευση από dangerous »

οτι θελει νομιζει ο καθενας φιλε σωτηρη
μπορει να νομιζεις οτι ειμαι εκτος ειτε εντος και επι τα αυτα το πηλικο ειναι ενα

τσιντα μικρα που βλεπεις τσιαμε τοσο γλυκουλια μανα μου τα ρεε αχουυυ τα,,,,,,,,,,,,,, υστερα που κατι μηνες ενα γινουν τσινο που αμαν πετακτει που μπροστα σου εννα το παιξεις και εννα πεις επαιξα τον πουστο αλουπο...γιαυτο τους ρομαντισμους να τουσ αφηκουμε στην παντα και να δουμε το προβλημα...το οποιο εν τσιαμε και μαστιζει

το οτι εν φυσιολογικο προιον της φυσης τουτο που ειδα σημερα ξερωτο εμενα δεν εν τουτο που με απασχολει ομως..
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: Βιντεος απο Κυνηγι

Δημοσίευση από sotiris!129 »

dangerous έγραψε:οτι θελει νομιζει ο καθενας φιλε σωτηρη
μπορει να νομιζεις οτι ειμαι εκτος ειτε εντος και επι τα αυτα το πηλικο ειναι ενα

τσιντα μικρα που βλεπεις τσιαμε τοσο γλυκουλια μανα μου τα ρεε αχουυυ τα,,,,,,,,,,,,,, υστερα που κατι μηνες ενα γινουν τσινο που αμαν πετακτει που μπροστα σου εννα το παιξεις και εννα πεις επαιξα τον πουστο αλουπο...γιαυτο τους ρομαντισμους να τουσ αφηκουμε στην παντα και να δουμε το προβλημα...το οποιο εν τσιαμε και μαστιζει

το οτι εν φυσιολογικο προιον της φυσης τουτο που ειδα σημερα ξερωτο εμενα δεν εν τουτο που με απασχολει ομως..
για ποιους ρομαντισμους λες , ουτε οτι ειναι γλυκουλια ειπα ουτε μανα μου τα ζε χαρω τα!
η απαντηση μου ηταν καθαρα και για τους 2 που απαντησαν κατω απο το video για αγελες και για να σταλει το video παρακατω για να γινει κατι κτλ κτλ , οι αθρωποι προφανος νομισαν πως ηταν αγελη απο αλεπουδες, ενω ειναι οτι ποιο φυσιολογικο τα μωρα με την μανα!
αν στο video ηταν μια περδικα με τα περδικοπουλα της δεν θα σημαινε πως γεμησε η Κυπρος απο περτιζια
απλα εγκυκλοπαιδεικα οι αλεπουδες αυτες θα εκδιωχθουν απο την μανα για να βρουν δικο τους τοπο για κυνηγι και θα πανε σε αλλες περιοχες ... καποια απο αυτα θα πεθανουν απο αυτοκινητα , αλλα απο δηλητιρια και αλλα απο κυνηγους ετσι αυτες οι αλεπουδες ουτε εγω αλλα ουτε εσυ ξερουμε τι θα απογινουν σε λιγους μηνες!
οσο αφορα το ερωτημα σου στο video αν στην περιοχη θα εχει λαγο ... λογικα ΝΑΙ θα εχει λαγΟΥΣ ψαξε το και θα δεις και μονος σου ... λααρης αθρωπος ξερεις πως να τους εβρεις !
anwsss για να μην παρεξηγηθω δεν λεω πως δεν εχουμε προβλημα με τες αλεπουδες αυτο που λεω ειναι οτι δεν ειναι στοιχειο για να ξυπνισει καποιους !
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: Βιντεος απο Κυνηγι

Δημοσίευση από Rai »

sotiris!129 έγραψε:
dangerous έγραψε:οτι θελει νομιζει ο καθενας φιλε σωτηρη
μπορει να νομιζεις οτι ειμαι εκτος ειτε εντος και επι τα αυτα το πηλικο ειναι ενα

τσιντα μικρα που βλεπεις τσιαμε τοσο γλυκουλια μανα μου τα ρεε αχουυυ τα,,,,,,,,,,,,,, υστερα που κατι μηνες ενα γινουν τσινο που αμαν πετακτει που μπροστα σου εννα το παιξεις και εννα πεις επαιξα τον πουστο αλουπο...γιαυτο τους ρομαντισμους να τουσ αφηκουμε στην παντα και να δουμε το προβλημα...το οποιο εν τσιαμε και μαστιζει

το οτι εν φυσιολογικο προιον της φυσης τουτο που ειδα σημερα ξερωτο εμενα δεν εν τουτο που με απασχολει ομως..
για ποιους ρομαντισμους λες , ουτε οτι ειναι γλυκουλια ειπα ουτε μανα μου τα ζε χαρω τα!
η απαντηση μου ηταν καθαρα και για τους 2 που απαντησαν κατω απο το video για αγελες και για να σταλει το video παρακατω για να γινει κατι κτλ κτλ , οι αθρωποι προφανος νομισαν πως ηταν αγελη απο αλεπουδες, ενω ειναι οτι ποιο φυσιολογικο τα μωρα με την μανα!
αν στο video ηταν μια περδικα με τα περδικοπουλα της δεν θα σημαινε πως γεμησε η Κυπρος απο περτιζια
απλα εγκυκλοπαιδεικα οι αλεπουδες αυτες θα εκδιωχθουν απο την μανα για να βρουν δικο τους τοπο για κυνηγι και θα πανε σε αλλες περιοχες ... καποια απο αυτα θα πεθανουν απο αυτοκινητα , αλλα απο δηλητιρια και αλλα απο κυνηγους ετσι αυτες οι αλεπουδες ουτε εγω αλλα ουτε εσυ ξερουμε τι θα απογινουν σε λιγους μηνες!
οσο αφορα το ερωτημα σου στο video αν στην περιοχη θα εχει λαγο ... λογικα ΝΑΙ θα εχει λαγΟΥΣ ψαξε το και θα δεις και μονος σου ... λααρης αθρωπος ξερεις πως να τους εβρεις !
anwsss για να μην παρεξηγηθω δεν λεω πως δεν εχουμε προβλημα με τες αλεπουδες αυτο που λεω ειναι οτι δεν ειναι στοιχειο για να ξυπνισει καποιους !
Γούνινα παλτά made in Cyprus. :idea:
Σώτο είσαι μαζί μας ή με τους άλλους ?
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: Βιντεος απο Κυνηγι

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Rai έγραψε: Γούνινα παλτά made in Cyprus. :idea:
Σώτο είσαι μαζί μας ή με τους άλλους ?
ανεκαθεν ημουν με το μερος της πεθερας σου , οτι σου καμει εν ζε λιον σου ! :lol:
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: Βιντεος απο Κυνηγι

Δημοσίευση από Rai »

sotiris!129 έγραψε:
Rai έγραψε: Γούνινα παλτά made in Cyprus. :idea:
Σώτο είσαι μαζί μας ή με τους άλλους ?
ανεκαθεν ημουν με το μερος της πεθερας σου , οτι σου καμει εν ζε λιον σου ! :lol:
Σήμερα το πρωί έκαμα 2 ώρες να έβρω το κλειδί του αυτοκινήτου.
Έχωσε μου τα για να μήν πάρω τους σκύλους περίπατο.. :twisted:
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: Βιντεος απο Κυνηγι

Δημοσίευση από Anthimos »

sotiris!129 έγραψε:
dangerous έγραψε:οτι θελει νομιζει ο καθενας φιλε σωτηρη
μπορει να νομιζεις οτι ειμαι εκτος ειτε εντος και επι τα αυτα το πηλικο ειναι ενα

τσιντα μικρα που βλεπεις τσιαμε τοσο γλυκουλια μανα μου τα ρεε αχουυυ τα,,,,,,,,,,,,,, υστερα που κατι μηνες ενα γινουν τσινο που αμαν πετακτει που μπροστα σου εννα το παιξεις και εννα πεις επαιξα τον πουστο αλουπο...γιαυτο τους ρομαντισμους να τουσ αφηκουμε στην παντα και να δουμε το προβλημα...το οποιο εν τσιαμε και μαστιζει

το οτι εν φυσιολογικο προιον της φυσης τουτο που ειδα σημερα ξερωτο εμενα δεν εν τουτο που με απασχολει ομως..
για ποιους ρομαντισμους λες , ουτε οτι ειναι γλυκουλια ειπα ουτε μανα μου τα ζε χαρω τα!
η απαντηση μου ηταν καθαρα και για τους 2 που απαντησαν κατω απο το video για αγελες και για να σταλει το video παρακατω για να γινει κατι κτλ κτλ , οι αθρωποι προφανος νομισαν πως ηταν αγελη απο αλεπουδες, ενω ειναι οτι ποιο φυσιολογικο τα μωρα με την μανα!
αν στο video ηταν μια περδικα με τα περδικοπουλα της δεν θα σημαινε πως γεμησε η Κυπρος απο περτιζια
απλα εγκυκλοπαιδεικα οι αλεπουδες αυτες θα εκδιωχθουν απο την μανα για να βρουν δικο τους τοπο για κυνηγι και θα πανε σε αλλες περιοχες ... καποια απο αυτα θα πεθανουν απο αυτοκινητα , αλλα απο δηλητιρια και αλλα απο κυνηγους ετσι αυτες οι αλεπουδες ουτε εγω αλλα ουτε εσυ ξερουμε τι θα απογινουν σε λιγους μηνες!
οσο αφορα το ερωτημα σου στο video αν στην περιοχη θα εχει λαγο ... λογικα ΝΑΙ θα εχει λαγΟΥΣ ψαξε το και θα δεις και μονος σου ... λααρης αθρωπος ξερεις πως να τους εβρεις !
anwsss για να μην παρεξηγηθω δεν λεω πως δεν εχουμε προβλημα με τες αλεπουδες αυτο που λεω ειναι οτι δεν ειναι στοιχειο για να ξυπνισει καποιους !

Σωτηρη για ν αναγιωσει 5 αλεπουδάκια σε τοσο καλη κατασταση μια αλεπου κι οχι 1-2 που αναγιωνουν συνηθως μονο να σκεφτω τι περτικουθκια τζαι τι λαουθκια εχριαστηκε , πιανει με ριγος.....
Τωρα ναι εν μικρα αλεπουδακια και θα τα διωξει και θα τα τσιλησει αυτοκινητο και θα ψοφησουν απο την πεινα κτλ κτλ αλλα η μανα και ο πατερας αλουπος για ν αναγιωσουν τοσα αλεπουδακια τοσο πετυχημενα εκαμαν τον τόπο γεριμο θηραματικα.
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: Βιντεος απο Κυνηγι

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Anthimos έγραψε:

Σωτηρη για ν αναγιωσει 5 αλεπουδάκια σε τοσο καλη κατασταση μια αλεπου κι οχι 1-2 που αναγιωνουν συνηθως μονο να σκεφτω τι περτικουθκια τζαι τι λαουθκια εχριαστηκε , πιανει με ριγος.....
Τωρα ναι εν μικρα αλεπουδακια και θα τα διωξει και θα τα τσιλησει αυτοκινητο και θα ψοφησουν απο την πεινα κτλ κτλ αλλα η μανα και ο πατερας αλουπος για ν αναγιωσουν τοσα αλεπουδακια τοσο πετυχημενα εκαμαν τον τόπο γεριμο θηραματικα.
Μα δεν ειπα το αντηθετο....αλλα δεν παβει να ειναι κατι φυσιολογικο! Και καταπολεμηση να γινοταν παλε καπου θα αναπαραγωνυαν και αυτο που βλεπουμε στο βιτεο θα γινοταν! Αρα;
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ”