Βιντεος απο Κυνηγι

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Βιντεος απο Κυνηγι

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Artemis G. έγραψε:δεν εχω λογια....

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΙ ΤΡΕΜΩ ΠΟΥ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΤΟΥΤΟ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ :twisted: :twisted: :twisted:
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
LEFKIOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 733
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2011, 20:20

Re: Βιντεος απο Κυνηγι

Δημοσίευση από LEFKIOS »

Αν παρεπιπτοντος καποιος αρμοδιος δώση αδεια εισαγωγής τετοιου οπλου στη Κυπρο τότε σίγουρα το μονο θηραμα που θα κινηγαμε σε 2-3 χρονια θα ειναι ο πηλινος δισκος...... Θέλω να τονισω πολυ φιλικα ιδιως στους νεους κυνηγους να μην ενθουσιαζονται με τετοια οπλα διοτι αν εμεις οι 50ρηδες εφτασαμε καποιες κυνηγετικες στιγμές εσεις οι νεαροί δεν θα εχετε την τυχη να απολαυσετε. Γιαυτό να εισαστε ΣΤΑΘΕΡΑ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΟΠΛΑ , ουτε καν στο διαδικτιο να τα διαφημιζεται. Αποψη μου φιλοι. Καλη σας μερα οπως λεγει και ο φιλος ο Μακρης.
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Βιντεος απο Κυνηγι

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

LEFKIOS έγραψε:
Αν παρεπιπτοντος καποιος αρμοδιος δώση αδεια εισαγωγής τετοιου οπλου στη Κυπρο τότε σίγουρα το μονο θηραμα που θα κινηγαμε σε 2-3 χρονια θα ειναι ο πηλινος δισκος...... Θέλω να τονισω πολυ φιλικα ιδιως στους νεους κυνηγους να μην ενθουσιαζονται με τετοια οπλα διοτι αν εμεις οι 50ρηδες εφτασαμε καποιες κυνηγετικες στιγμές εσεις οι νεαροί δεν θα εχετε την τυχη να απολαυσετε. Γιαυτό να εισαστε ΣΤΑΘΕΡΑ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΟΠΛΑ , ουτε καν στο διαδικτιο να τα διαφημιζεται. Αποψη μου φιλοι. Καλη σας μερα οπως λεγει και ο φιλος ο Μακρης.
+1000
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
kypros
Δημοσιεύσεις: 1357
Εγγραφή: 09 Μαρ 2010, 21:06

Re: Βιντεος απο Κυνηγι

Δημοσίευση από kypros »

Φυσικα για να λεμε και ολοκληρη την αληθεια....η τεχνολογια ανα το παγκοσμιο μπορει να εξελισει τα οπλα " υπερ του κυνηγου" αλλα σε ολες τις χωρες πλην εμας χρησιμοποιουν και την τεχνολογια για την αναπτυξη των θηραματων και των πληθυσμων ( ερευνα-διαχειριση- αναπαραγωγη- εμπλουτισμος). Ετσι καταφερνουν να εχουν περισσοτερα θηραματα για να δικαιολογουν και το τριτο φυσιγκιο. Εμεις την τεχνολογια την χρησιμοποιουμε μονο που την μια πλευρα...θελουμε σουπερ χαρτουτσιες, σουπερ οπλα, σουπερ αυτοκινητα, σουπερ σκυλους, σουπερ σκοπευτες, σουπερ ρουχισμο,σουπερ αρβιλα....αλλα η διαχειριση μας εν ακομα στην εποχη του χαλκου ....
Μακάρι οι νέοι να ´ξεραν κι γέροι να μπορούσαν...
KINIGOSS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 369
Εγγραφή: 06 Νοέμ 2011, 20:47

Re: Βιντεος απο Κυνηγι

Δημοσίευση από KINIGOSS »

kypros έγραψε:Φυσικα για να λεμε και ολοκληρη την αληθεια....η τεχνολογια ανα το παγκοσμιο μπορει να εξελισει τα οπλα " υπερ του κυνηγου" αλλα σε ολες τις χωρες πλην εμας χρησιμοποιουν και την τεχνολογια για την αναπτυξη των θηραματων και των πληθυσμων ( ερευνα-διαχειριση- αναπαραγωγη- εμπλουτισμος). Ετσι καταφερνουν να εχουν περισσοτερα θηραματα για να δικαιολογουν και το τριτο φυσιγκιο. Εμεις την τεχνολογια την χρησιμοποιουμε μονο που την μια πλευρα...θελουμε σουπερ χαρτουτσιες, σουπερ οπλα, σουπερ αυτοκινητα, σουπερ σκυλους, σουπερ σκοπευτες, σουπερ ρουχισμο,σουπερ αρβιλα....αλλα η διαχειριση μας εν ακομα στην εποχη του χαλκου ....
μπραβο φιλε Κυπρο!! αυτη ειναι μια σωστη απαντιση δυστιχως στον τοπο μας μονο μονοκαννο επρπε να επιτρεπε για τους απλους κυνηγους και για τους διαχειριστες ηγεσια σφεντονα.
το video το εβαλα για παραδειγματισμο
Άβαταρ μέλους
KALLITZIA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 396
Εγγραφή: 15 Απρ 2013, 13:14

Re: Βιντεος απο Κυνηγι

Δημοσίευση από KALLITZIA »

ΑΧΡΙΣΤΟΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!! ΒΛΑΚΕΣΣΣΣ!!!
««TZINIOS XORIS SHILLO EN ANTHROPOS XORIS V@@LO»»
mikros
Δημοσιεύσεις: 903
Εγγραφή: 18 Μαρ 2011, 18:55

Re: Βιντεος απο Κυνηγι

Δημοσίευση από mikros »

kypros έγραψε:αλλα η διαχειριση μας εν ακομα στην εποχη του χαλκου ....
Κυπρο,στην εποχη του χαλκου ειχαμε την καλυτερη διαχηρηση που ειχαμε ποτε...σκοτοναμε μονο οτι και οσο εχρειαζομασταν καθως επισης μια στο τοσο
Εσχει και'αλλου παρτακαλιες,
που καμνουν μαντορινια
Άβαταρ μέλους
christy2000
Full Member
Δημοσιεύσεις: 435
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2012, 09:47
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Βιντεος απο Κυνηγι

Δημοσίευση από christy2000 »

Πανικος Setter έγραψε:Καταδιωξη Λαγού από . . . Κατσίκα

:lol: :lol:

Σκεφτου τη τσουρα να τσιλλα το λαο χαμε :lol :lol: :lol:
ΔΡΑΣΕ 'Η ΣΚΑΣΕ...!!!
Άβαταρ μέλους
kyriakos304
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: 17 Αύγ 2011, 06:52

Re: Βιντεος απο Κυνηγι

Δημοσίευση από kyriakos304 »

Καλύτερα ένα θήραμα λιγότερο παρά ένας φίλος….
Άβαταρ μέλους
peanut5020
Full Member
Δημοσιεύσεις: 300
Εγγραφή: 20 Νοέμ 2011, 20:36
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Βιντεος απο Κυνηγι

Δημοσίευση από peanut5020 »

http://www.youtube.com/watch?v=GYAuZWGu0TU

οποίος γνωρίζει και άλλες ταινίες με θέμα το κυνήγι ας τις ποσταρει.
Ώτα έχει όνου, μύστακα γαλής, εριφίου νώτα, πόδας ασφαλείς.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ”