Βιντεος απο Κυνηγι

Απάντηση
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: Βιντεος απο Κυνηγι

Δημοσίευση από miky55 »

ΑΤΕ ΤΖΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ. :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: Βιντεος απο Κυνηγι

Δημοσίευση από sotiris!129 »

miky55 έγραψε:ΑΤΕ ΤΖΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ. :lol: :lol:
μετα το 2:40 εν το action :lol:
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
MONO AU-79
Full Member
Δημοσιεύσεις: 123
Εγγραφή: 31 Οκτ 2011, 20:10

Re: Βιντεος απο Κυνηγι

Δημοσίευση από MONO AU-79 »

Δεν μπορω αλλο να ακουω αφτο το κλαμα τους καθε πρωι ξυπνουμε απο η ωρα 6 ουτε Σαββατοκυριακα ουτε αργειες με αφεινουν να κημειθω λιγο παραπανω. Κατησχειτους που θα ξεκινησει το κυνηγι :twisted:
Άβαταρ μέλους
kypros
Δημοσιεύσεις: 1357
Εγγραφή: 09 Μαρ 2010, 21:06

Re: Βιντεος απο Κυνηγι

Δημοσίευση από kypros »

sotiris!129 έγραψε:http://www.youtube.com/watch?v=JOHiJ0hWKmE
αμαν τες εχεις γιορκην πετασουνται οπως τους παλιοπερτκους, με σκυλο με τιποτε :lol:
κ.Μιχαλη μεν το δεις εν ακαταλληλο για σενα :lol:
Ρε σωτο αποκεφαλιζουντες ρε οι τττταλιπαν!
Μακάρι οι νέοι να ´ξεραν κι γέροι να μπορούσαν...
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Βιντεος απο Κυνηγι

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

dimitris savva έγραψε:το λαγουδακι ηταν μεσα σε μια λαγινα που θηρευτικε στην περσινη μου εξορμηση.

http://youtu.be/xyn3g_bwI6U
Επέζησε τζιαι μεγάλωσε η πέθανε;
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: Βιντεος απο Κυνηγι

Δημοσίευση από miky55 »

ΚΥΠΡΟ ΟΙ ΦΑΝΑΤΙΚΟΙ ΜΟΥΣΟΥΛΜΑΝΟΙ ΔΕΝ ΤΑ ΤΡΩΝΕ ΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΣΦΑΞΟΥΝ.ΣΕΚΚΑ ΔΕΝ ΤΡΩΝΕ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΟΥΤΣΟΦΤΕΡΕΣ ΤΙΣ ΣΦΑΖΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΝ ΝΑ ΤΙΣ ΦΑΝΕ.
ΡΕ ΣΩΤΗΡΗ ΕΤΣΙ ΚΥΝΗΓΙ ΧΑΛΑΛΙ ΣΟΥ ,ΑΝ ΔΕΝ ΔΩ ΦΕΡΜΑ ΚΟΚΚΑΛΟ ΤΖΑΙ ΑΣ ΤΗΝ ΚΑΛΙΚΩΣΩ ΔΕΝ ΕΥΚΑΡΙΣΚΙΟΥΜΑΙ. :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: Βιντεος απο Κυνηγι

Δημοσίευση από sotiris!129 »

miky55 έγραψε:ΚΥΠΡΟ ΟΙ ΦΑΝΑΤΙΚΟΙ ΜΟΥΣΟΥΛΜΑΝΟΙ ΔΕΝ ΤΑ ΤΡΩΝΕ ΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΣΦΑΞΟΥΝ.ΣΕΚΚΑ ΔΕΝ ΤΡΩΝΕ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΟΥΤΣΟΦΤΕΡΕΣ ΤΙΣ ΣΦΑΖΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΝ ΝΑ ΤΙΣ ΦΑΝΕ.
ΡΕ ΣΩΤΗΡΗ ΕΤΣΙ ΚΥΝΗΓΙ ΧΑΛΑΛΙ ΣΟΥ ,ΑΝ ΔΕΝ ΔΩ ΦΕΡΜΑ ΚΟΚΚΑΛΟ ΤΖΑΙ ΑΣ ΤΗΝ ΚΑΛΙΚΩΣΩ ΔΕΝ ΕΥΚΑΡΙΣΚΙΟΥΜΑΙ. :lol: :lol: :lol:
φερμες αν ηθελα εθωρουν πολλες,,, ετω ειπα να δω καμιαν ιχνηλασια :lol:
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
dangerous
Full Member
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: 12 Μαρ 2010, 16:35

Re: Βιντεος απο Κυνηγι

Δημοσίευση από dangerous »

σημερα μετα το καθιερομενο μου εκπαιδευτικο με τα σκυλια μου φευγοντας για το προορισμο μου εκαμα την σκεψη να περασω απο μια επιτρεπομενη περιοχη που εχει νερο να δου σε τη κατασταση βρισκεται αν οντος εχει αρκετο αν εχαθηκε κτλ λογω και του οτι σιγα σιγα θα αρχισουμε να μπενουμε στο κλιμα των φασσων,,,το τι εσυναντησα??

την μαστιγα,,και πραγματικα σας λςω το προβλημα εν πολλη ουτε λαθροθηρια ουτε τιποτεε

http://youtu.be/hZaF13HT9Vw

το θετικο κυριε λα περδιξ εν νομιζω να τα ξαναπιασει ο φακος ......και ασ πιανουν τα συναισθηματικα μερικους
dangerous
Full Member
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: 12 Μαρ 2010, 16:35

Re: Βιντεος απο Κυνηγι

Δημοσίευση από dangerous »

dangerous έγραψε:σημερα μετα το καθιερομενο μου εκπαιδευτικο με τα σκυλια μου φευγοντας για το προορισμο μου εκαμα την σκεψη να περασω απο μια επιτρεπομενη περιοχη που εχει νερο να δου σε τη κατασταση βρισκεται αν οντος εχει αρκετο αν εχαθηκε κτλ λογω και του οτι σιγα σιγα θα αρχισουμε να μπενουμε στο κλιμα των φασσων,,,το τι εσυναντησα??

την μαστιγα,,και πραγματικα σας λςω το προβλημα εν πολλη ουτε λαθροθηρια ουτε τιποτεε

http://youtu.be/hZaF13HT9Vw

το θετικο κυριε λα περδιξ εν νομιζω να τα ξαναπιασει ο φακος ......και ασ πιανουν τα συναισθηματικα μερικους
ως το 1,30 μπορει να σας νεκατωσω λιο το στομαχι αλλα επροσπαθουσα να εβρω και την υπολοιπη παρεα
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: Βιντεος απο Κυνηγι

Δημοσίευση από giorgos80 »

dangerous έγραψε:
dangerous έγραψε:σημερα μετα το καθιερομενο μου εκπαιδευτικο με τα σκυλια μου φευγοντας για το προορισμο μου εκαμα την σκεψη να περασω απο μια επιτρεπομενη περιοχη που εχει νερο να δου σε τη κατασταση βρισκεται αν οντος εχει αρκετο αν εχαθηκε κτλ λογω και του οτι σιγα σιγα θα αρχισουμε να μπενουμε στο κλιμα των φασσων,,,το τι εσυναντησα??

την μαστιγα,,και πραγματικα σας λςω το προβλημα εν πολλη ουτε λαθροθηρια ουτε τιποτεε

http://youtu.be/hZaF13HT9Vw

το θετικο κυριε λα περδιξ εν νομιζω να τα ξαναπιασει ο φακος ......και ασ πιανουν τα συναισθηματικα μερικους
ως το 1,30 μπορει να σας νεκατωσω λιο το στομαχι αλλα επροσπαθουσα να εβρω και την υπολοιπη παρεα
μετα απο αυτο το βιντεο το μονο που εχω να πω ειναι οτι η αλεπου πλεον πρεπει να χαρακτηριστει ως επιβλαβες.αν πατε το βραδυ γυρω απο κτηνοτροφικες μοναδες θα καταλαβετε οτι πλεον ειναι επιδημια. το ταμειο θηρας πρεπει να αναλαβει ξανα τον ελεγχο και περιορισμο του αριθμου τους.για να γινει αυτο πρεπει κι εμεις να οργανωθουμε σε συνολο μεσω των κυνηγετικων συλλογων για να εισακουστουν οι αποψεις μας.ο κομπος εχει φτασει στο χτενι.πρεπει να καταλαβουμε οτι τα πραγματα διορθωνονται μονο με σωστη διαχειρηση.πρεπει αμεσα το ταμειο θηρας να σηκωσει τα μανικια ψηλα και να βρει αποτελεσματικους τροπους καταπολεμησης κορακοειδων και αλεπους.
Εκαμαμεν το μ@@τσι@ επιστημη
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ”