ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ

Άβαταρ μέλους
Giorgoscy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: 29 Αύγ 2010, 14:21
Τοποθεσία: Nicosia

Re: ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση από Giorgoscy »

http://www.icon-auto.com/online_shop/im ... r%20mt.jpg

yokohama geolandar mt

δετα και τουτα .αποσο ξερω δεν βουιζουν σαν τα BF
«Τα μεγαλύτερα ψέματα λέγονται ύστερα από το κυνήγι, κατά τη διάρκεια του πολέμου και πριν από τις εκλογές.» - Όττο φον Μπίσμαρκ
VALENTINOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 652
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 15:05

Re: ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση από VALENTINOS »

johnycy- έγραψε:Συναδελφοι σας χαιρετώ , ειχα και εγω πανω στο Κοραντο τα ΒFG a/t 31x10.5 για χρονια ,(και ΟΜΕ nitrocharge suspension)οταν εφαηθηκαν επελανε με ενασ φιλος λαστιχαρης για τα HANKOOK , λογω των πολλων που τα βαλαν και δοκιμασαν! ΘΑΥΜΑ ! Τζιαμε που εθελα βοηθητικες με τα ΒF τουτα φκαινουν χωρις ξερωγυρισμα ,χωρις βουητο, προτεινω τα με 1000 και σε τιμες ίσως λιγο πιο χαμηλες που τα Bf, οποιος θελει πειτε μου size του ριμς να σας πω τιμη
φιλικα , Γιαννης Λευκωσια
ΡΕ ΦΙΛΕ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΤΑ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΚΑΜΝΑΝ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΚΕΛΕ ΜΟΥ ΚΑΖΑΝΙ....ΑΛΛΑ ΟΚ ΕΒΚΑΙΝΑΝ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΑ.
ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ..... [/color]
Άβαταρ μέλους
GiorgosT
Full Member
Δημοσιεύσεις: 513
Εγγραφή: 23 Δεκ 2010, 13:04
Τοποθεσία: Nicosia

Re: ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση από GiorgosT »

Αλεκτορίς έγραψε:εγώ εχω τα BFGoodrich All-Terrain T/A KO και είμαι αρκετά ευχαριστημένος. η τιμή τους περιπου 530-560 ευρο.
Ε φίλε ετσι τιμη που την ηβρες? εν 16αρι το ριμ η 15αρι?
ΗΟΜΟ HOMINI LUPUS
pambs
Full Member
Δημοσιεύσεις: 249
Εγγραφή: 23 Απρ 2011, 19:22

Re: ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση από pambs »

GiorgosT έγραψε:
Αλεκτορίς έγραψε:εγώ εχω τα BFGoodrich All-Terrain T/A KO και είμαι αρκετά ευχαριστημένος. η τιμή τους περιπου 530-560 ευρο.
Ε φίλε ετσι τιμη που την ηβρες? εν 16αρι το ριμ η 15αρι?
Eν τζαι ενος χρονου. Παντως που ερωτησα εγω για το δικο μου 17αρι εθελαν 245ευρω το ενα...
Γιατρός

Re: ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση από Γιατρός »

Θέλω 4 λάστιχα για VW polo
Κανένας κυνηγός που εν η δουλειά του αν μου στείλει ένα pm
Ευχαριστώ
Είμαι Λευκωσία Αγλαντζιά προς Παλλουριώτισσα
Άβαταρ μέλους
romanlegions
Full Member
Δημοσιεύσεις: 87
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2010, 13:21

Re: ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση από romanlegions »

Πωλουνται λαστιχα 5 μηνων Mud Terrain KM2 με πολυ λιγη χρηση 700 ευρω( αγοραστηκαν 980ευρω)
χωρις τα ριμς και 1100 ευρω με τα ριμς
pambs
Full Member
Δημοσιεύσεις: 249
Εγγραφή: 23 Απρ 2011, 19:22

Re: ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση από pambs »

louisll έγραψε:Θέλω 4 λάστιχα για VW polo
Κανένας κυνηγός που εν η δουλειά του αν μου στείλει ένα pm
Ευχαριστώ
Είμαι Λευκωσία Αγλαντζιά προς Παλλουριώτισσα
Ρε φιλε πιενε βιομηχανικη στον πιτσιακο. σιουρα εν τζινιος οποταν ευκαιρια να το βαλεις και μεστο φορουμ.
pambs
Full Member
Δημοσιεύσεις: 249
Εγγραφή: 23 Απρ 2011, 19:22

Re: ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση από pambs »

romanlegions έγραψε:Πωλουνται λαστιχα 5 μηνων Mud Terrain KM2 με πολυ λιγη χρηση 700 ευρω( αγοραστηκαν 980ευρω)
χωρις τα ριμς και 1100 ευρω με τα ριμς
θα ηταν καλα να βαλεις και διαστασεις :)
varnavas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: 16 Οκτ 2011, 19:11

Re: ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση από varnavas »

εχω ενα nissan terano 2. ηθελα λαστιχα και ο καταστευαστης συτηνει μεγεθος 235/70/16. το αυτοκινητο ειναι 70-30 δρομο-εκτος δρομου περιπου. ρωτισα αρκετο κοσμο ο οποιος προτεινει τα bfg a/t. εκαμα την ερευνα μου να δω τι αλλες επιλογες εχω επειδη εν ηθελα να παω στα τυφλα σε μια μαρκα. εντομεταξυ για το size που αναφερα η καλυτερη τιμη που βρηκα για bfg a/t ειναι 620 γιουρος με γυρισμα καθε 5000 χιλιομετρα και μετρημα. μετα που πολλη λυσιμο μεστον ιστιοτοπο ηβρα τα cooper discover AT3. Τονιζω το at3 γιατι εχουν πολλη διαφορα που τα at τσαι τα at2. επροτημησα τα που τα bfg για ενα και μοναδικο λογο. για on road χρηση εχουν πολλα παραπανω δυνατοτητες που τα bfg. Φυσικα το λαστιχο εν 60-40. επια σημερα να τα βαλο τσαι απποθηκα λιον τσαι εβαλα του 2 size πιο πανω 255/70/16. (επλιρωσα 600 γιουρος) τσαι φανταζουμε τα 235/70/16 εννα πολλα πιο φτηνα(υπολογιζω καμμιαν τετρακοπεντακοσιαν γιουρος). τα λαστιχα εν made in u.s.a. εν μπορω να πω εντυπωσεις επιδι επια που τον λαστιχαρη εσσο. Ανυπομονω για την κυριακη(offroading)
johnycy-
Full Member
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: 12 Σεπ 2011, 16:28

Re: ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση από johnycy- »

Οποιος θελει για λαστιχα να μου πει και κανονιζοτου -10%, που τν κουμπαρο μου στο ακακι!εν τζινιος και θα βαλουμε την προσφορα και στη καρτα για τα μελη. 96425818
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ”