ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ

Άβαταρ μέλους
SV10Perennia
Full Member
Δημοσιεύσεις: 61
Εγγραφή: 24 Νοέμ 2010, 19:34

Re: ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση από SV10Perennia »

Ναι ρε φιλε. ετυχεν μου περιπτωσεις με το general που ενειχαν καθολου καλο στημα.
Εν σου λαλω οτι εν παλιολαστιχα αλλα σε σχεση με τα bf ενυπαρχει μετρο συγκρισης ουτε κατα διανοια.
Τα ΑΤ2 εν καλλυτερα που τα ΑΤ αλλα παλε εν συγκρινουνται.
Η αποφαση εν δικη σου φιλε εγω απλα τη γνωμη μου σου λαλω για να μεν φαεις καμιαν κλαππα γιατι ετζεν 100 ευρο που εννα δωκεις.

φυσικα ρε φιλε αν θελεις να μεν κολωνεις πουποτε να βαλεις τα mud terrain αλλα εννα σου βουϊζει στο δρομο.
εν γινετε να τα θελεις ουλλα.τα 50-50 λαστιχα εν καλα για ουλλους τους δρομους αλλα στο εχτος δρομου σιουρα εν πιο λιες οι δυνατοτητες τους που τα Μud.

Η γνωμη μου οτι τζε να βαλεις All terrain αμα τα βαλεις μες τα βορβοπιλα εννα δυσκολευκουνται να φκουν αλλα εννα φκουν ενω τα mud terrain εννα φκουν ανετα.
Του κουμαρτζιή του τζινιού τζαι του ψαρά το πιάτο δέκα φορές εν όφκερο τζαι μια φορά γεμάτο..
Άβαταρ μέλους
Giorgoscy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: 29 Αύγ 2010, 14:21
Τοποθεσία: Nicosia

Re: ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση από Giorgoscy »

SV10Perennia έγραψε:Ναι ρε φιλε. ετυχεν μου περιπτωσεις με το general που ενειχαν καθολου καλο στημα.
Εν σου λαλω οτι εν παλιολαστιχα αλλα σε σχεση με τα bf ενυπαρχει μετρο συγκρισης ουτε κατα διανοια.
Τα ΑΤ2 εν καλλυτερα που τα ΑΤ αλλα παλε εν συγκρινουνται.
Η αποφαση εν δικη σου φιλε εγω απλα τη γνωμη μου σου λαλω για να μεν φαεις καμιαν κλαππα γιατι ετζεν 100 ευρο που εννα δωκεις.

φυσικα ρε φιλε αν θελεις να μεν κολωνεις πουποτε να βαλεις τα mud terrain αλλα εννα σου βουϊζει στο δρομο.
εν γινετε να τα θελεις ουλλα.τα 50-50 λαστιχα εν καλα για ουλλους τους δρομους αλλα στο εχτος δρομου σιουρα εν πιο λιες οι δυνατοτητες τους που τα Μud.

Η γνωμη μου οτι τζε να βαλεις All terrain αμα τα βαλεις μες τα βορβοπιλα εννα δυσκολευκουνται να φκουν αλλα εννα φκουν ενω τα mud terrain εννα φκουν ανετα.
ΣΩΣΤΟΣ
Σαν τα Mud ΕΝΕΣΙΕΙ !!! ΧΑΛΑΛΙ ΚΑΙ ΤΟ ΒΟΥΙΣΜΑ ΧΑΛΑΛΙ ΟΥΛΛΑ.ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣ ΤΑ ΒΟΡΒΟΠΗΛΑ ΟΥΛΛΑ ΞΙΧΑΝΕΙΣ ΤΑ ΚΑΙ Η ΕΝΝΟΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΦΚΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΝ ΒΟΛΗΣΕΙΣ !!!

Μακρια που GENERAL ΜΑΚΡΙΑ.
«Τα μεγαλύτερα ψέματα λέγονται ύστερα από το κυνήγι, κατά τη διάρκεια του πολέμου και πριν από τις εκλογές.» - Όττο φον Μπίσμαρκ
VALENTINOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 652
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 15:05

Re: ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση από VALENTINOS »

ΡΕ ΦΙΛΕ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΒΟΥΛΗΣΩ 2-3 ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΤΩ ΠΑΡΑ ΝΑ ΕΧΩ ΤΟΝ ΠΕΛΑ ΤΟΥ ΒΟΥΙΣΜΑΤΟΣ ΟΛΟΧΡΟΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΠΑΡΑΠΑΝΩ. ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΤΗΝ ΒΡΟΧΟΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ . ΑΚΟΜΑ ΕΓΩ ΕΝ ΗΒΡΑ ΛΑΣΠΗ. ΚΑΙ ΑΝ ΕΒΡΩ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΥΓΩ ΠΑΡΑ ΝΑ ΖΟΡΙΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ. ΚΑΙ ΠΑΛΕ Η ΛΑΣΠΗ ΕΝ ΛΑΣΠΗ. ΔΑΜΕ ΤΡΑΚΤΕΡ ΒΟΥΛΛΟΥΣΙΝ ΟΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ. ΕΝ ΠΑΡΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ MUD.
ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ..... [/color]
Άβαταρ μέλους
demetris-demetriou
Full Member
Δημοσιεύσεις: 226
Εγγραφή: 09 Ιαν 2011, 20:48
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση από demetris-demetriou »

ΦΙΛΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΞΑΝΑΕΙΠΑ ΕΙΧΑ ΤΑ BF ALL TERAIN ΚΑΙ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΒΟΛΙΣΑ ΗΤΑΝ ΤΗΝ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΠΛΗΜΥΡΗΣΑΝ ΟΙ ΥΔΑΤΟΦΡΑΚΤΕΣ ΟΔΗΓΟΥΣΑ LAND CRUISER PRADO 2 DRS :!: :!: (ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ OFF ROAD ΓΙΑ ΜΕΝΑ )
ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΟΔΗΓΟΥΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΧΩΜΑΤΟΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΦΑΣΗ ΕΒΛΕΠΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΤΑΙΒΕΝΑ ΚΑΙ ΕΝΙΩΘΑ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΝΑ ΒΟΥΛΙΑΖΕΙ.!!!!! (ΕΔΩΣΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΠΟΛΛΑ ΛΑΣΠΩΜΕΝΟ) ΣΤΑΜΑΤΩ ΚΑΤΑΙΒΑΙΝΩ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ 4 ΤΡΟΧΟΥΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΟ 1/3 ΜΕΣΤΗΝ ΛΑΣΠΗ. !!!!
ΦΩΝΑΞΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΒΑΛΑΜΕ ΛΙΓΑ ΞΥΛΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΡΟΧΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕ 2 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΕΒΓΑΛΑ ΤΟ.
ΜΑΣ ΠΗΡΕ 15 -20 ΛΕΠΤΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΒΟΥΙΖΟΥΝ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΕ ΚΑΙ 99% ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΟΥΝ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΠΑΘΕΙΣ ΟΤΙ ΕΠΑΘΑ :D :D ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΚΑΜΝΕΙ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΕΤΣΙ ΝΕΡΑ ΚΑΙ ΧΑΛΑΛΙ ΤΑ 15 ΛΕΠΤΑ.
Η ΤΕΛΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΕΜΕΙΣ ΛΕΜΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΑΣ, ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΜΑΣ :D
Αλεκτορίς
Full Member
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: 24 Αύγ 2011, 19:53

Re: ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση από Αλεκτορίς »

Πολυ καλά λάστιχα που είχα κάποτε και δεν τα ξέρουν πολλοί είναι τα Matador MP 71 Izzarda 4x4 A/T. Είναι πιο φτηνα από τα BFG και πολλά καλά. Στα χιόνια ενεχανναν. Αλλα πε μου σιγά τα χιονια που έχουμε στην Κύπρο :lol:
Ο λαστιχάρης μου εσταμάτησε να τα φέρνει και γι αυτο μετα από πολλή σκέψη και αναζήτηση έβαλα τα BFG A/T (31χ10,50 R15) τα οποία σου προτείνω ανεπιφύλακτα. Τρώνε λίγο παραπάνω πετρελαιο που τα προηγούμενα αλλα μεν φανταστείς και πολλά πράματα, λίγη διαφορά. Το αυτοκίνητο όμως άλλαξε κύλημα πολλά, ειδικά στους χωματόδρομους (κάτι κόκκινοδρομους που ειδικά άμα κάμει και λλίο νερούι πάνω είναι θάνατος) εγινε πολύ καλύτερο.

ps..οι ΟΜΕ εν χάννουν!
Άβαταρ μέλους
Giorgoscy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: 29 Αύγ 2010, 14:21
Τοποθεσία: Nicosia

Re: ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση από Giorgoscy »

demetris-demetriou έγραψε:ΦΙΛΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΞΑΝΑΕΙΠΑ ΕΙΧΑ ΤΑ BF ALL TERAIN ΚΑΙ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΒΟΛΙΣΑ ΗΤΑΝ ΤΗΝ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΠΛΗΜΥΡΗΣΑΝ ΟΙ ΥΔΑΤΟΦΡΑΚΤΕΣ ΟΔΗΓΟΥΣΑ LAND CRUISER PRADO 2 DRS :!: :!: (ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ OFF ROAD ΓΙΑ ΜΕΝΑ )
ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΟΔΗΓΟΥΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΧΩΜΑΤΟΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΦΑΣΗ ΕΒΛΕΠΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΤΑΙΒΕΝΑ ΚΑΙ ΕΝΙΩΘΑ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΝΑ ΒΟΥΛΙΑΖΕΙ.!!!!! (ΕΔΩΣΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΠΟΛΛΑ ΛΑΣΠΩΜΕΝΟ) ΣΤΑΜΑΤΩ ΚΑΤΑΙΒΑΙΝΩ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ 4 ΤΡΟΧΟΥΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΟ 1/3 ΜΕΣΤΗΝ ΛΑΣΠΗ. !!!!
ΦΩΝΑΞΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΒΑΛΑΜΕ ΛΙΓΑ ΞΥΛΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΡΟΧΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕ 2 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΕΒΓΑΛΑ ΤΟ.
ΜΑΣ ΠΗΡΕ 15 -20 ΛΕΠΤΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΒΟΥΙΖΟΥΝ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΕ ΚΑΙ 99% ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΟΥΝ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΠΑΘΕΙΣ ΟΤΙ ΕΠΑΘΑ :D :D ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΚΑΜΝΕΙ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΕΤΣΙ ΝΕΡΑ ΚΑΙ ΧΑΛΑΛΙ ΤΑ 15 ΛΕΠΤΑ.
Η ΤΕΛΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΕΜΕΙΣ ΛΕΜΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΑΣ, ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΜΑΣ :D
Σωστος σε ολα !!! Πραγματι το PRADO εν παλληκαρι αν και εχω PAJERO λογω του οτι δδεν ηβρα PRADO κοντο να αγορασω !!! Τα Mud οντος βουηζουν αλλα τα Α/Τ ειναι η καλυτερη επιλογη για καποιον που κινειτε εκτος δρομου.Τα YOKOHAMA εν καλα παλε αλλα εν λιον μαλακτα κ εν επιφοβο να σχισεις κανεναν λαστιχο πας σε καμιαν πετρα του βουνου.Εν πιο αθορυβα και που τα Α/Τ και πιο φτηνα και γιαπωνεζικα.Τα κινεζικα και τες λοιπες μ@λ@κιες παρετατε τες γιατι μπορει να εν 700 ευρα τα ΒF αλλα πασιν 5-6-7 χρονια ενω τα αλλα εν 500 ευρα και σε 2-3 χρονια εν αχρηστα.Η επιλογη δικη του καθενος.Οπως ειε και ο Δημητρης εμεις καταθετουμεν τις γνωμες μας τες εμπειριες μας και τις γνωσεις μας !!!
«Τα μεγαλύτερα ψέματα λέγονται ύστερα από το κυνήγι, κατά τη διάρκεια του πολέμου και πριν από τις εκλογές.» - Όττο φον Μπίσμαρκ
VALENTINOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 652
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 15:05

Re: ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση από VALENTINOS »

ΣΙΟΥΡΑ ΘΑ ΒΑΛΩ Α/Τ ΑΛΛΑ ΠΟΙΑ ΜΑΡΚΑ ΑΚΟΜΑ ΕΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΕΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ
ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ..... [/color]
VALENTINOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 652
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 15:05

Re: ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση από VALENTINOS »

Giorgoscy έγραψε:Φιλε Βαλεντινε βαλε BF All Terrain και μεν ακουεις κανενου για οποιανδηποτε αλλην μαρκα.Μιλω σου σαν μηχανικος και σαν ανθρωπος που τα χρησιμοποια αρκετα χρονια.Εχει τα ο τζιρης μου και ειλικρινα που σου μιλω που την ημερα που τα εβαλεν δεν εξαναβαλε βοηθητικες και κυριως κινειτε σε λασπωμενους χωματοδρομους.Ο θορυβος που καμνουν ειναι αμελητεως.
Εγω εχω τα BF Μud Terrain τα οποια καμνουν ναι μεν λιον θορυβον (μεν φανταστεις οτι εν κατι πολλα ενοχλητικο).Μπορω μαλιστα να σου πω οτι εξω που το αυτοκινητο ακουουντε πολλα παραπανω παρα μεσα την ωρα που οδηγας.Ομως με τα Μud επιδει εν πιο σκλερα θελουν προσοχη οταν βουρας (μεν φανταστεις οτι καμνω τον ραλλιστα,ως τα 100 παω δηλαδη)γιατι εν off road και εν λογικο τουτο.Εκτος τουτου θελεις και δυνατες κοντρα σουστες με τα Μud (για να το καταλαβεις τουτο που σου λαλω πρεπει να το δεις στη πραξη,εγω μολις τες αλλαξα εκαταλαβα οτι τοτε αρχισαν να δουλευκουν τα Μud).
Αλλα με τα μαυροσκοτεινα τα Μud,παρολα τα αιπια τους παεις ΠΑΝΤΟΥ.Εγω δεν το μετανιωνω που τα εχω !!!

φιλικα Γιωργος
ΡΕ ΦΙΛΕ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΒΡΩ ΚΑΛΑ SPACERS NA BKOYN LIO EJV TA LASTIXA? ΘΕΛΩ ΤΩΝ 2,5 cm . ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΒΙΔΩΝΟΥΝ ΣΤΕΣ ΦΛΑΝΤΖΕΣ.
ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ..... [/color]
Άβαταρ μέλους
Giorgoscy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: 29 Αύγ 2010, 14:21
Τοποθεσία: Nicosia

Re: ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση από Giorgoscy »

VALENTINOS έγραψε:
Giorgoscy έγραψε:Φιλε Βαλεντινε βαλε BF All Terrain και μεν ακουεις κανενου για οποιανδηποτε αλλην μαρκα.Μιλω σου σαν μηχανικος και σαν ανθρωπος που τα χρησιμοποια αρκετα χρονια.Εχει τα ο τζιρης μου και ειλικρινα που σου μιλω που την ημερα που τα εβαλεν δεν εξαναβαλε βοηθητικες και κυριως κινειτε σε λασπωμενους χωματοδρομους.Ο θορυβος που καμνουν ειναι αμελητεως.
Εγω εχω τα BF Μud Terrain τα οποια καμνουν ναι μεν λιον θορυβον (μεν φανταστεις οτι εν κατι πολλα ενοχλητικο).Μπορω μαλιστα να σου πω οτι εξω που το αυτοκινητο ακουουντε πολλα παραπανω παρα μεσα την ωρα που οδηγας.Ομως με τα Μud επιδει εν πιο σκλερα θελουν προσοχη οταν βουρας (μεν φανταστεις οτι καμνω τον ραλλιστα,ως τα 100 παω δηλαδη)γιατι εν off road και εν λογικο τουτο.Εκτος τουτου θελεις και δυνατες κοντρα σουστες με τα Μud (για να το καταλαβεις τουτο που σου λαλω πρεπει να το δεις στη πραξη,εγω μολις τες αλλαξα εκαταλαβα οτι τοτε αρχισαν να δουλευκουν τα Μud).
Αλλα με τα μαυροσκοτεινα τα Μud,παρολα τα αιπια τους παεις ΠΑΝΤΟΥ.Εγω δεν το μετανιωνω που τα εχω !!!

φιλικα Γιωργος
ΡΕ ΦΙΛΕ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΒΡΩ ΚΑΛΑ SPACERS NA BKOYN LIO EJV TA LASTIXA? ΘΕΛΩ ΤΩΝ 2,5 cm . ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΒΙΔΩΝΟΥΝ ΣΤΕΣ ΦΛΑΝΤΖΕΣ.
Εγω τον μονο που ξερω και εσυνεργαστηκα ειναι ο buffalo στην Λευκωσια.ποιοτητα και καλες τιμες
«Τα μεγαλύτερα ψέματα λέγονται ύστερα από το κυνήγι, κατά τη διάρκεια του πολέμου και πριν από τις εκλογές.» - Όττο φον Μπίσμαρκ
johnycy-
Full Member
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: 12 Σεπ 2011, 16:28

Re: ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση από johnycy- »

Συναδελφοι σας χαιρετώ , ειχα και εγω πανω στο Κοραντο τα ΒFG a/t 31x10.5 για χρονια ,(και ΟΜΕ nitrocharge suspension)οταν εφαηθηκαν επελανε με ενασ φιλος λαστιχαρης για τα HANKOOK , λογω των πολλων που τα βαλαν και δοκιμασαν! ΘΑΥΜΑ ! Τζιαμε που εθελα βοηθητικες με τα ΒF τουτα φκαινουν χωρις ξερωγυρισμα ,χωρις βουητο, προτεινω τα με 1000 και σε τιμες ίσως λιγο πιο χαμηλες που τα Bf, οποιος θελει πειτε μου size του ριμς να σας πω τιμη
φιλικα , Γιαννης Λευκωσια
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ”