τα τραγελαφικα του FB

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

τα τραγελαφικα του FB

Δημοσίευση από sotiris!129 »

τες τελευταιες μερες ειδα αρκετα τραγελαφικα στα μεσα κοινωνικης δικτυωσης απο "συναδερφους" που τιμουν τον τιτλο που τους εδωσε η κοινωνια σαν ΚΥΝΗΓΟΥΣ αμαυρωνοντας τους λιγους ρομαντικους του ειδους μας !
παρολαυτα αντι να θυχτω γελασα με ολη μου την ψυχη
τα μηχανακια για τους σερτιες τους ζικλαριες και προβολεις για τους πασσσ λααριες !
ας ελπισουμε να βλεπουμε καθημερινα τετοιες αγγελιες :)
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: τα τραγελαφικα του FB

Δημοσίευση από admin »

ρε Σωτηράκι μου δαμέ βάλουν μπεκάτσες παγωμένες και κάνουν σκηνοθεσίες και μοντάζ για να φανεί ότι την έπαιξαν, άλλοι βουρούν πουλιά δίπλα που τους δρόμους με το αυτοκίνητο και κατεβαίνουν πάνω τους και ανάβουν και τις κάμερες και το παίζουν και πάσχ κυνηγοί και έσχει ρίφκια που δέν καταλάβουν ότι τους κοροϊδεύουν , άστα να πάνε
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: τα τραγελαφικα του FB

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

Προσωπικα επιαν που δαμεσα 2 φωτογραφιες δικες μου και εβαλαν και τιτλο εποσκολιστηκαμε και σημερα...μετα το βρισιδη που εφαν εκτος του ότι εν εξαναγραψαν τιποτε εδιαγραφε τα και ο διαχειριστης..να δουμε και από ποσους αλλους συναδελφους επιαν φωτος που το φορουμ...καλα ρε ηλιθιοι...που Κυπριακο φορουμ ηβρετε να κλεψετε φωτογραφιες???ποσο παλαβα πλασσματα υπαρχουν τελοσπαντων...
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Άβαταρ μέλους
kyriakos304
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: 17 Αύγ 2011, 06:52

Re: τα τραγελαφικα του FB

Δημοσίευση από kyriakos304 »

Η κατι πωλειτε μπρακ με German pointer.
Α ρε γιατρός που σας χρειάζεται

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Καλύτερα ένα θήραμα λιγότερο παρά ένας φίλος….
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ”