εξορμηση camping μελων

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

εξορμηση camping μελων

Δημοσίευση από πανικος »

τι θα λεγατε να κανονισουμε μια εξορμηση μονοημερη με μια νυχτα στο βουνο για οσους θελουν να ερθουν.π.χ εκκινηση απο χοιροκιτια για λαρνακεις κοκκινοχωρια κτλ περασμα απο λεμεσο και διαδρομη γεφυρι τζεελεφου μιλικουρι η κατι αλλο προς παφο ακαμα κτλ με μια νυχτα απο μεζεδες στο βουνο τζιβανα ελαφρια μουσικη βουνου λαφαζανιες και γελουκια :D αν καποιοι ενδιαφερονται ας πουν την γνωμη του ποτε μπορουν να αρχισουμε τα σχεδια.
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: εξορμηση camping μελων

Δημοσίευση από MARIOSE »

Φίλε εν ωραία η ιδέα σου αλλά μόνο μετά το Σεπτέμβρη μπορώ. Προς το παρόν θα προσπαθήσω να κανονίσουμε τζίνο το ψάρεμα που είπαμε. 8-)
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: εξορμηση camping μελων

Δημοσίευση από Pathfinder »

Πολλα ωραια ιδεα...να πουμε τουλαχιστον ποιοι ενδιαφεροντε και ημερομηνια βρισκουμε...μεσα κ εγω
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: εξορμηση camping μελων

Δημοσίευση από Laurona »

Κ γω ενδιαφέρομαι.
Αλλά πρεπει να βολευτουμε με θεμα μωρα κλπ κ νομιζω Σεπτεμβρη με τα σχολεια εν δυσκολο.
Καλυτερα καλοκαιρινη περιοδο Παρασκευή που δεν υπαρχουν ουτε γαμοι εννα βολευψει περαπανω ολους μας
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Αχερκωτης
Full Member
Δημοσιεύσεις: 556
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2015, 13:20

Re: εξορμηση camping μελων

Δημοσίευση από Αχερκωτης »

Ως τωρα παροντες οσοι ηταν υπολογισμενοι να δειξουν ενδιαφερων!
Ο Αλεξης ολοισια..Μαριε αησταααα που...κια(πρωτη σταγονα) να παμε ακαμα κ για ψαρι να σαστεις κ συ!πιασε αδεια αιτηθου την κ οκ!
Να ρωτησω κ γω γυναικα αν εν οκ τα κοπελουθκια κ ναρτω!
Αντι ζιβανα μπυρα γινεται ή εν εχτος περιβαλλοντος..;
Κατι ασχετο απλα μ ηρτε τωρα σαν ιδεα...θα μπορουσαμε σαν ενεργα μελη ενος φορουμ π μας φιλοξενα να αφιερωσουμε 1-2 ωρες για καθαρισμο απο φουσιεκια πχ;σαν ενδειξη τιμης στην φυση αλλα κ προβολη αφου χτυπουν μας που παντου..


Το παιδι που εισουν καποτε..να ειναι αραγε περηφανο γι αυτο που εχεις γινει...;
chris197
Full Member
Δημοσιεύσεις: 337
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2010, 18:29

Re: εξορμηση camping μελων

Δημοσίευση από chris197 »

μεσα και εγω κοπελλια. :lol:
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: εξορμηση camping μελων

Δημοσίευση από MARIOSE »

Αχερκωτης έγραψε:Ως τωρα παροντες οσοι ηταν υπολογισμενοι να δειξουν ενδιαφερων!
Ο Αλεξης ολοισια..Μαριε αησταααα που...κια(πρωτη σταγονα) να παμε ακαμα κ για ψαρι να σαστεις κ συ!πιασε αδεια αιτηθου την κ οκ!
Να ρωτησω κ γω γυναικα αν εν οκ τα κοπελουθκια κ ναρτω!
Αντι ζιβανα μπυρα γινεται ή εν εχτος περιβαλλοντος..;
Κατι ασχετο απλα μ ηρτε τωρα σαν ιδεα...θα μπορουσαμε σαν ενεργα μελη ενος φορουμ π μας φιλοξενα να αφιερωσουμε 1-2 ωρες για καθαρισμο απο φουσιεκια πχ;σαν ενδειξη τιμης στην φυση αλλα κ προβολη αφου χτυπουν μας που παντου..

Το παιδι που εισουν καποτε..να ειναι αραγε περηφανο γι αυτο που εχεις γινει...;
Εσείς κανονίστε ημερομηνία που σας βολεύκει τζιαί θα κάμω τα αδύνατα δυνατά να έρτω 8-)

ΥΓ: Συμφωνώ τζιαί με τη σκέψη σου για τον καθαρισμό.
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: εξορμηση camping μελων

Δημοσίευση από Pathfinder »

Κανονιστε Ακαμα μες το καλοκαιρι εγω εν πατω:)...πριν 2 χρονια εκαμα 2 μερες ακαμα μες τον Αυγουστο και εκαμα 3 βδομαδες να ξιπριστω που τα κουνουπια...
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: εξορμηση camping μελων

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Pathfinder έγραψε:Κανονιστε Ακαμα μες το καλοκαιρι εγω εν πατω:)...πριν 2 χρονια εκαμα 2 μερες ακαμα μες τον Αυγουστο και εκαμα 3 βδομαδες να ξιπριστω που τα κουνουπια...

Ανθρωπος του βουνου και συναφερνεις τα κουνουπια ρε.....ατε να δουμε!!!!

Εν τα κουνουπια το προβλημα η τιποτε αλλο????????? :D
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: εξορμηση camping μελων

Δημοσίευση από Pathfinder »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:
Pathfinder έγραψε:Κανονιστε Ακαμα μες το καλοκαιρι εγω εν πατω:)...πριν 2 χρονια εκαμα 2 μερες ακαμα μες τον Αυγουστο και εκαμα 3 βδομαδες να ξιπριστω που τα κουνουπια...

Ανθρωπος του βουνου και συναφερνεις τα κουνουπια ρε.....ατε να δουμε!!!!

Εν τα κουνουπια το προβλημα η τιποτε αλλο????????? :D
Λαθος μου που τα ονομασα κουνουπια...ηταν βρυκολακες μεταμορφωμενοι...εσχισα καταλαθος το τσατηρι την νυχτα σαν εκοιμουμουν και εγεμωσε...κυριολεκτικα τα διχτυωτα παραθυρα εκαλυφτηκαν που τους κουνουπους...ερκεψα πολεμο μαζι τους....κλωτσιες ππουνιες καρατε ζιουζιτσου οτι ηξερα...εγεμωσαν τα χερια μου αιματα πολλα σαν να κ εσφαξα λαο...αμαν εκαταλαβα οτι εν εφκαινα πουπανω εδωκα εξω οπως τον πελλο για να βουτησω μες την θαλασσα να γλυτωσω...επηρα μαζι μου και το διπλανο τσιατηρι του παρεα...ετσαλαπατησα τον πουπανω....εγω 90 κιλα και εκεινος καμια 50αρκα χωρτατος....
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ”