ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΑΒΕΡΝΑ "ΕΛΑΙΩΝΑΣ"-2016

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΑΒΕΡΝΑ "ΕΛΑΙΩΝΑΣ"-2016

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:
πανικος έγραψε:καλα περασετε παιδια.μπραβο αυτα εχει η αγαπη μας για το κυνηγι.συντομα νεα συναντηση ελπιζω και να ειμαστε ολοι παρον.
νικο μου πραγματικα εχασα που δεν ηρθα ξερω το αλλα θα κανονισουμε αλλη φορα :D
Μετα απο τις προτροπες και την πιεση εκ μερους μου Πανικο τελικα καλα εκαμες και δεν ηρθες...οι φοβιες σου για το ποτο και την επιστροφη σου μπορει και επιαναν τοπο...αμα εγω ηπια 3 ποτυρια μπυρα που δεν πινω και δεν το καταλαβα φαντασου εσυ που πινεις τσιολας...θα ειχαμε προβλημα...πρεπει να φερνεις οδηγο μαζι σου ρε φιλε(Τον Μαστρε Λουκα) αφου ειστε και απο τοσο μακρια :shock::

Νομιζω να κανονισουμε μια συναντηση πριν την εναρξη του 2016...θα ηταν παρα παρα πολυ ενδιαφερον καποιες μονο μερες πριν την εναρξη αφου και η αδρελανινη και η πορωση θα ειναι στα υψη ;)
Δεσμεύομαι...! :lol: :lol: :lol:
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΑΒΕΡΝΑ "ΕΛΑΙΩΝΑΣ"-2016

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

BAIKAL TEAM έγραψε:
SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:
πανικος έγραψε:καλα περασετε παιδια.μπραβο αυτα εχει η αγαπη μας για το κυνηγι.συντομα νεα συναντηση ελπιζω και να ειμαστε ολοι παρον.
νικο μου πραγματικα εχασα που δεν ηρθα ξερω το αλλα θα κανονισουμε αλλη φορα :D
Μετα απο τις προτροπες και την πιεση εκ μερους μου Πανικο τελικα καλα εκαμες και δεν ηρθες...οι φοβιες σου για το ποτο και την επιστροφη σου μπορει και επιαναν τοπο...αμα εγω ηπια 3 ποτυρια μπυρα που δεν πινω και δεν το καταλαβα φαντασου εσυ που πινεις τσιολας...θα ειχαμε προβλημα...πρεπει να φερνεις οδηγο μαζι σου ρε φιλε(Τον Μαστρε Λουκα) αφου ειστε και απο τοσο μακρια :shock::

Νομιζω να κανονισουμε μια συναντηση πριν την εναρξη του 2016...θα ηταν παρα παρα πολυ ενδιαφερον καποιες μονο μερες πριν την εναρξη αφου και η αδρελανινη και η πορωση θα ειναι στα υψη ;)
Δεσμεύομαι...! :lol: :lol: :lol:
Οι πελλαρες!!!!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΑΒΕΡΝΑ "ΕΛΑΙΩΝΑΣ"-2016

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

αστειευμουμαι Σολωνα μου...θελω πολύ να σας γνωρισω και θα το προσπαθήσω να είμαι παρων...να το κανονίσουμε αρκετα πιο γρηγορα και αφου δυσκολεύονται και τα παιδια από κοκκινοχωρια αν είναι καμνουμε το και καπου πιο ενδιάμεσα...χοιροκοιτια ας πουμε η οπου αλλου ξερετε εσεις
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΑΒΕΡΝΑ "ΕΛΑΙΩΝΑΣ"-2016

Δημοσίευση από Nikos »

Ευχαριστώ Χρύσανθε μου, να σαι καλά!!!
Ρε φιλε ζύμωσε και να ζυμώσεις εφκήκε ούλλη η μπύρα!! :lol: :lol:
Αλλά οι πασκιές και οι φλαούνες , μέλι!!!Απο χρόνου νομίζω αντί ριφούι εννα βάλλω φάσσες :idea: ....χμμμ σκέψου το γίνεται!!! :idea: :lol: :)

Πανίκο μ και Λεωνίδα, όντως η απόσταση είναι ενα μεγάλο θέμα ...όπου και να είσαι όσο αφορα το ποτο πρέπει να έχεις ρέουλα και να είσαι καλά αφου θα οδηγήσεις....
την επόμενη φορά , πρώτα ο Θεος να είμαστε καλά και να μαζευτούμε!!! Εν επρόσεξα... εδεσμεύτηκες???? :shock: :lol: :lol:

Σόλωνα, ωραία ιδέα!! :idea: :D :D
Άβαταρ μέλους
Dimitris
Δημοσιεύσεις: 1154
Εγγραφή: 20 Αύγ 2010, 10:31
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΑΒΕΡΝΑ "ΕΛΑΙΩΝΑΣ"-2016

Δημοσίευση από Dimitris »

Ελαιώνας = Hunt & Shoot Tavern

Φαΐ πολλά δυνατό, μπύρες τσακρίν, φκαίνουν μασσαίρκα, τσεκούρκα και φουσσιέκκια πά στο τραπέζι αλλά εν συμβαίνει τίποτε (αν εξαιρέσεις κανένα εγγλεζούι που θόρεί λίο περίεργα αλλά συνηθίζει), εξυπηρέτηση πολλά καλή (φκάλουν μας κ φωτο), μουσική στην ένταση που πρέπει για να μπορούν οι κυνηγοί να συζητούν, μπανάνες ωραίες (τρώει τες πολλά ο Σόλωνας ;) )
Τί αλλο θέλουμε;

Άριστε κάμε μέλος τον ταβερνιάρη να του λαλούμεν να μας κλείνει τραπέζι ονλάιν
«Τα φυτά των ζώων ένεκέν εστι και τα ζώα των ανθρώπων χάριν»
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΑΒΕΡΝΑ "ΕΛΑΙΩΝΑΣ"-2016

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Dimitris έγραψε:Ελαιώνας = Hunt & Shoot Tavern

Φαΐ πολλά δυνατό, μπύρες τσακρίν, φκαίνουν μασσαίρκα, τσεκούρκα και φουσσιέκκια πά στο τραπέζι αλλά εν συμβαίνει τίποτε (αν εξαιρέσεις κανένα εγγλεζούι που θόρεί λίο περίεργα αλλά συνηθίζει), εξυπηρέτηση πολλά καλή (φκάλουν μας κ φωτο), μουσική στην ένταση που πρέπει για να μπορούν οι κυνηγοί να συζητούν, μπανάνες ωραίες (τρώει τες πολλά ο Σόλωνας ;) )
Τί αλλο θέλουμε;

Άριστε κάμε μέλος τον ταβερνιάρη να του λαλούμεν να μας κλείνει τραπέζι ονλάιν

:lol: :lol: :lol:
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΑΒΕΡΝΑ "ΕΛΑΙΩΝΑΣ"-2016

Δημοσίευση από admin »

είπα του χθές ότι έμειναν πολύ ευχαριστημένοι όλοι και το χάρηκε πολύ
Προσέχουμε...για να έχουμε
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ”