Αξίζει τον κόπο?

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: Αξίζει τον κόπο?

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

Nikos έγραψε:Άντροαν δεν εχεις κάποιο θέμα, εδώ δημόσια να γράψεις με τι ασχολεισε ρε φίλε και τι επαρχία.... Η Κύπρος εν μιτσιά , εμείς δαμέσα πολλοί ... Σίγουρα κάτι θα βρεθεί...!
Όπως κι εσυ Λένο( ρε φιλε όι να παρεξηγείσε με το Λενο αν έχει θέμα λεεις μου το και κάμνω το Λεωνίδα δκιο ππαλλιές!!! :))...
εν κρίμα και άδικο να μένουν άνεργοι, άνθρωποι που έχουν όρεξη για δουλειά!!
Νικο μου λεβεντη μου λεγε με όπως θελεις φιλε!!!

Εγω ημουν 9 χρονια pr cοοrdinator σε μεγαλη πολυεθνικη (το πτυχιο μου είναι στη διοικηση με ειδικοτητα το marketing)...μετα που ειδα ολο αυτό που ερχοταν μπηκα σε πρόγραμμα της IFBB (παγκόσμιας ομοσπονδίας σωματικης διαπλασης) μεσο του ΚΟΑ για να αποκτησω πτυχιο προπονητη σωματικης διαπλασης και fitness...εχω ακομα 2 μαθηματα και τελειωνω...τωρα ασχολούμαι με personal training και προσπαθω να ανοιξω κατι δικο μου μαζι με έναν κινησιολογο σε κινησιολογια και γυμναστικη αλλα το μονο που καταλάβαμε είναι πως αν δεν εχεις μεσο σε δημο και πολειοδομια...ουτε ανοίγεις και αν ανοίξεις το πολύ να κατσεις και μεσα...

Νασαστε καλα παιδια και ελπιζω ολος ο κοσμος να αντεξει ολη αυτή την τραγωδια με δουλειες και εργοδότες...
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: Αξίζει τον κόπο?

Δημοσίευση από Nikos »

εγώ πάντως κράτησα με το τι ασχολείστε, αν ακουσω η δώ ότιδήποτε, θα σας ενημερώσω, το μόνο που θα είναι Λεμεσό!
Λεωνίδα τα ακούω και απο πρώτο μου εξάδερφο που ασολείτε με ότι κι εσυ κι είναι πολύ δύσκολα τα πράγματα...
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: Αξίζει τον κόπο?

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

Nikos έγραψε:εγώ πάντως κράτησα με το τι ασχολείστε, αν ακουσω η δώ ότιδήποτε, θα σας ενημερώσω, το μόνο που θα είναι Λεμεσό!
Λεωνίδα τα ακούω και απο πρώτο μου εξάδερφο που ασολείτε με ότι κι εσυ κι είναι πολύ δύσκολα τα πράγματα...

Μιλας για τη γυμναστικη?
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: Αξίζει τον κόπο?

Δημοσίευση από Nikos »

BAIKAL TEAM έγραψε:
Nikos έγραψε:εγώ πάντως κράτησα με το τι ασχολείστε, αν ακουσω η δώ ότιδήποτε, θα σας ενημερώσω, το μόνο που θα είναι Λεμεσό!
Λεωνίδα τα ακούω και απο πρώτο μου εξάδερφο που ασολείτε με ότι κι εσυ κι είναι πολύ δύσκολα τα πράγματα...

Μιλας για τη γυμναστικη?
Ναι, και για να ανοιξει κατι δικό του....
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ”