Ετσι για να βλεπουμε...τους Γαδαρους των βουνων

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Ετσι για να βλεπουμε...τους Γαδαρους των βουνων

Δημοσίευση από Pathfinder »

ΕικόναΕικόνα
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Ετσι για να βλεπουμε...τους Γαδαρους των βουνων

Δημοσίευση από MARIOSE »

Που εν να πάει, εν να μεν βρεθεί ένας πελλός να το απαγορεύσει??

Ρε Αλέξη εν λλία γιε μου τούτα ακόμα... έσιει τζιαί πιο μεγάλους γάρους...
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

Re: Ετσι για να βλεπουμε...τους Γαδαρους των βουνων

Δημοσίευση από Γιατρός »

Το ίδιο συμβαίνει στην Αγγλία με τους γάρους που πάνε camping/ bushcraft. Για τους λίγους κοντεύουν να χάσουν την απόλαυση οι πολλοί
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Ετσι για να βλεπουμε...τους Γαδαρους των βουνων

Δημοσίευση από Pathfinder »

MARIOSE έγραψε:Που εν να πάει, εν να μεν βρεθεί ένας πελλός να το απαγορεύσει??

Ρε Αλέξη εν λλία γιε μου τούτα ακόμα... έσιει τζιαί πιο μεγάλους γάρους...
Μαριε τουτα ηταν μονο μερικα απο οτι αφησαν πισω τους. σε περιοχη που θα πηγαινα αυριο...θα πηγαινα ομως...ειλικρινα ανακατσιασα μας και αλλαξα γνωμη.Περσι κυνηγησα την περιοχη 7-8 φορες.Αν πηγαινες νομιζες οτι δεν πατησε πλασμα.Δεν ειχα ουτε σακουλα μαζι μου να τους τα μαζεψω οπως το θυμα ως συνηθως.Το πιο πιθανο και αυριο οι ιδιοι θα πανε εκει να τα καμουν της που...ας παλε.Ειμαστε αχρηστοι φιλε μου αυτο ειμαστε.Μηδες σεβασμος στην ξενη περιουσια μηδεν σεβασμος στο περιβαλλον μηδεν σεβασμος στα παντα.Ειμαστε για κλαματα
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: Ετσι για να βλεπουμε...τους Γαδαρους των βουνων

Δημοσίευση από Nikos »

Γαουροσύνη στο μεγαλείο της...
Τζιαι να μεν ακούσω ότι εν μόνο οι κυνηγοί γιατί τα παγκέτα παγκύπρια, οι χώροι πρασίνων μέσα στις πόλεις εν όπως το σκουπιδότο.Αλλά εν η ατιμωρισία που φταίει και η ανεκτικότητα.
Όντως υπάρχουν και χειρότερα Μάριε μ αλλα φίλε αλλά υπάρχουν και καλύτερα.
Α ρε Αλέξη , εν θα αντέξεις φίλε και εννα τα μαζέψεις, και καλά θα κάνει βεβαια, εγω παλαιότερα, έκανα χειρότερα σε μια παρεα όπως αυτους αλλά επειδή ήταν τόσο γάροι!!! Έβαλα τάσπι, τουλάχιστον να τα βάλλουν τζιμέσα....
Εγώ ειλικρινά εν μπορώ να τους καταλάβω,γτ ρε γαμώτο γτ αφου εννα παεις κάπου που εν γεμάτος ο τόπος κάλαθους των αχρήστων γτ να το αφησεις στην φύση, ερώτησες την τζιαι θέλει τα σκουπίδια σου...?

Επηρεάστε όσους περισσότερους μπορείτε!!Να διατηρούν την φύση καθαρή, όπως την βρήκαν και όπως της αξίζει να είναι...
Εγώ τουλάχιστον αυτό κάνω και νοιώθω πολύ καλύτερα με τον εαυτό μ!Και βλέπω και αποτελέσματα!!
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Ετσι για να βλεπουμε...τους Γαδαρους των βουνων

Δημοσίευση από Pathfinder »

Εικόνα

εισαι μεγαλος...εισαι φασσαρης...εισαι κυνηγαντζας...εισαι αρχηγος εισαι ο καλυτερος....εισαι μαλάκας!!
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
SilverPigeonS
Δημοσιεύσεις: 888
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2012, 10:44

Re: Ετσι για να βλεπουμε...τους Γαδαρους των βουνων

Δημοσίευση από SilverPigeonS »

Pathfinder έγραψε:
Εικόναεισαι μεγαλος...εισαι φασσαρης...εισαι κυνηγαντζας...εισαι αρχηγος εισαι ο καλυτερος....εισαι μαλάκας!!
Πώς νιώθει όταν το πόστο του είναι στάβλος; Σαν το σπίτι του...

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
“There is a passion for hunting something deeply implanted in the human breast.”
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

Re: Ετσι για να βλεπουμε...τους Γαδαρους των βουνων

Δημοσίευση από Γιατρός »

Και όλοι αυτοί θα αναπαραχθούν και θα κάνουν και παιδιά
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: Ετσι για να βλεπουμε...τους Γαδαρους των βουνων

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

Pathfinder έγραψε:
MARIOSE έγραψε:Που εν να πάει, εν να μεν βρεθεί ένας πελλός να το απαγορεύσει??

Ρε Αλέξη εν λλία γιε μου τούτα ακόμα... έσιει τζιαί πιο μεγάλους γάρους...
Μαριε τουτα ηταν μονο μερικα απο οτι αφησαν πισω τους. σε περιοχη που θα πηγαινα αυριο...θα πηγαινα ομως...ειλικρινα ανακατσιασα μας και αλλαξα γνωμη.Περσι κυνηγησα την περιοχη 7-8 φορες.Αν πηγαινες νομιζες οτι δεν πατησε πλασμα.Δεν ειχα ουτε σακουλα μαζι μου να τους τα μαζεψω οπως το θυμα ως συνηθως.Το πιο πιθανο και αυριο οι ιδιοι θα πανε εκει να τα καμουν της που...ας παλε.Ειμαστε αχρηστοι φιλε μου αυτο ειμαστε.Μηδες σεβασμος στην ξενη περιουσια μηδεν σεβασμος στο περιβαλλον μηδεν σεβασμος στα παντα.Ειμαστε για κλαματα
Tζαι να τους τα μαζεψεις Αλεξη μου παλε θα τα καμουν της π@@τανας...εγω ο ι μονο μαζευκω τα...επειδή αν δεν παω λιγες εξορμήσεις το ποστο μου γινεται κοτσιατης και λακκος αποχέτευσης...επιασα ολοκληρη βαρελα πας τα ζινισια μου τζαι εκαταβασα την κατω...εσιναα τα ουλα και στο τελος της χρονιας εκρουζα τα...ε φετος εμαθαν τζαι κοφκουν τις χαρτουτσιες τζαι η βαρελλα εμεινε μιση γεματη τρυπες τζαι ότι εσιναξα μεσα επιαντα οι αλουποι και εγινε ο τοπος σταβλος...φτου ξανα που αρχης παλε...

Ότι τζαι να καμουμε...εν εχουμε υποθεση...
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ”