Κοινωνικα Αισχοι

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Κοινωνικα Αισχοι

Δημοσίευση από Laurona »

http://www.philenews.com/el-gr/top-stor ... se-6chroni

Πειτε μου εαν φταιει ο κοσμος που δεν εμπιστευετε πλεον ουτε δικαστηρια ουτε αστυνομιες ουτε τιποτε και εαν δεν πρεπει πλεον να παρει πλεον ο κοσμος την κατασταση στα χερια του.

Πας φυλακη περισσοτερο καιρο γιατι χρωστας 500 Ευρω στην Κυπρο του σημερα........

Δεν προκληθηκε σωματικη βλαβη......... ΑΣ ΚΑΤΣΕΙ ΠΑΝΩ Ο 68 ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΚΑΝΟΝΗΣΑΝ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΣΤΑ ΜΑΛΑΚΑ ΝΑ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝ ΕΑΝ ΕΠΑΘΑΝ ΣΩΜΑΤΙΚΗ ΒΛΑΒΗ.

ΛΕΣΣΙΑΣΜΕΝΟΙ
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: Κοινωνικα Αισχοι

Δημοσίευση από Anthimos »

Ποιοι κυβερνούν ; Οι ευρύπρωκτοι!!!
Αριστοφανης ;)
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Κοινωνικα Αισχοι

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Ο κ. Θεοδώρου παρατήρησε επίσης ότι η προβλεπόμενη από το Νόμο ποινή για τέτοια αδικήματα είναι αυτή της φυλάκισης 20 χρόνων, όμως το Επαρχιακό Δικαστήριο δεν μπορεί να επιβάλει ποινή πιο μεγάλη των πέντε χρόνων. - See more at: http://www.philenews.com/el-gr/top-stor ... 5pGBV.dpuf

ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ :?: :evil:

ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΚΑΖΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΔΙΚΑΣΤΗΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΚΑΙ Ο ΕΝΑΣ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΤΟ ΚΑΘΕΞΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΡΥΦΤΟΥΛΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ....ΚΑΙ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΑΔΡΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ :twisted: :twisted: :twisted:

ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΠΑΤΟ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΚΑΤΩ ΑΓΑΠΗΤΕ ΜΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΕ......ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΡΕ 17 ΤΟΥ ΝΟΕΜΒΡΗ,ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ Γ@@@@Ο ΦΕΛΕΚΙ ΜΟΥ ΜΕΣΑ!!!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Κοινωνικα Αισχοι

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Δεν παραξενεύομαι καθόλου πλέον για το ότι ακούσω σε τούτη τη μπανανία. :evil: :evil:
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

Re: Κοινωνικα Αισχοι

Δημοσίευση από Γιατρός »

Αν πάρει τον νόμο στα χέρια του ο γονιός και τον σκοτώσει θα τον καταδικάσουν φαντάζομαι
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Κοινωνικα Αισχοι

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Γιατρός έγραψε:Αν πάρει τον νόμο στα χέρια του ο γονιός και τον σκοτώσει θα τον καταδικάσουν φαντάζομαι
Εννοείται, και δεν θα του έβρουν και κανένα ελαφρυντικό, το πιο πιθανόν. :evil:
Άβαταρ μέλους
Priest+++
Full Member
Δημοσιεύσεις: 303
Εγγραφή: 15 Αύγ 2014, 21:08

Re: Κοινωνικα Αισχοι

Δημοσίευση από Priest+++ »

Ζητείται μή ελληνόφωνος δικτάτορας επειγόντως!!
Istriano® reloaded
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ”