Η Μαγεία του φόρουμ

Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Η Μαγεία του φόρουμ

Δημοσίευση από MARIOSE »

Μπράβο Άριστε και από εμένα, έχει πολύ δίκαιο ο φίλος Αντρέας!

Χαμηλών τόνων πάντα, αλλά με δουλειά και χωρίς πολλά λόγια. Μπράβο ξανά!
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Η Μαγεία του φόρουμ

Δημοσίευση από admin »

Ευχαριστώ παιδιά αλλά δέν είναι δικαίο να επωμίζομαι εγώ τον έπαινο . Υπάρχουν αρκετοί άνθρωποι που δουλεύουν άλλοι γνωστοί και άλλοι άγνωστοι σας για να υπάρχουμε και να λειτουργούμε, για να προσφέρουμε και να προσπαθούμε. Administrators, φίλοι, συνεργάτες. Κάποτε δυστηχώς πρέπει να τηρούμε και μαι σωστή επαγγελματική στάση ασχέτος εάν θα πληγώσουμε φίλους μας ή θα κακοφανήσουμε κόσμο. Είμαστε ένας λαός δύσκολος, απειθάρχητος και δυστηχώς ζηλιάρης. Πολλοί προσπαθούν κάθημερινά να μας κανουν κακό, πολλοί προσπαθούν εσκεμμένα να καταστρέψουν αυτό που με αγνότητα και αγάπη χτίσαμε γιατί επειρεάζουμε τα δικά τους οικονομικά συμφέροντα ή απλά επειδή ζηλεύουν να βλέπουν τον άλλο να μεγαλώνει και να πετυχαίνει. Πρόσφατα συγκεκριμένος μεγαλομαγαζάτορας μας έστειλε και μήνυμα ότι με το φόρουμ ανοίγουμε τα μάθκια του κόσμου και καταστρέφουμε την δουλειά του και για αυτό θα μας πολεμά και θα μας καταστρέψει.
Τα πραγματα είναι πολύ δύσκολα για όλους μας αυτές τις μέρες και το να προσαπίζεσαι και να προάγεις την ποιότητα δέν είναι το ότι ποιό εύκολο. όμως εκείνος που κινεί τα νήματα είναι ο κόσμος και ο λόγος που επενδύουμε στην ποιότητα είναι γιατί γνωρίζουμε ότι υπάρχουν ποιοτικά άτομα που εκτιμούν και στηρίζουν. Υπάρχουν ποιοτικοί επαγγελματίες που σέβονται τους καταναλωτές και ότι με σκληρή δουλειά θα δούμε καλύτερες και ποιό ποιοτικές κυνηγετικά μέρες. Ο καθένας με τις πράξεις και την συμπεριφορά του είτε προσθέτει είτε αφαιρεί σε αυτή την κοινή θέλω να πιστεύω προσπάθεια.
Το φόρουμ έχει και μαγεία και πολύ δύναμη (εσας) και πρέπει να χρησιμοποιηθεί και να χρησιμοποιείται πρός ένα και μόνο καλό σκοπό -την ποιοτική ανάπτυξη του κυνηγίου στον τόπο μας)
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Δημοσίευση από Pathfinder »

Αριστε θα σου εστελα π.μ αλλα ειπα μα σου τα γραψω δαμε ανοιχτα αν και ξερω οτι δεν λαθος δικο σου αυτο.Φιλε το θεμα με τον διαγωνισμο εχει ξεφύγει εντελως.Εντελως!!! Εκοιταξετε τι γινεται μες το φατσοβιβλιο?Ενα πουτ@ν@ριο με φωτογραφιες των 10,15,20 περδικιων και 2,3 ατομα να καπαρτιζουν σαν τον Κολοκοτρωνη στο αλογο.Με τους λαγους κρεμασμενους παστα αυτοκινητα σαν τα ρουχα που απλωνουν γι να στεγνωσουν.Οι παραπανω καμνουν και τους ωραιους και τους καπαταηες οτι επαιξαν οτι επατεχτηκε μπροστα τους γιατι εννα προλαβουν να τους τα πιασουν οι "αλλοι" λαυροθηρες οι "κανονικοι" της νυχτας και του ττελιου.Πολλοι εννε καταλαβαν οτι δεν προκειται για διαγωνισμο ποιος την εχει μεγαλυτερη αλλα πιο ομορφη.Οποιον ρωτησεις εν για τον διαγωνισμο ταχα και βαλουν τες και μεσα στην σελιδα του φορουμ.Καλα σαν διαχειριστες της σελιδας που την στιγμη που αφηνει τοσα υπονοουμενα μια φωτογραφια (μπορει να καρπωθηκαν καθολα νομιμα ολα αλλα να μην βγηκε με το σωστο τροπο η φωτο) δεν έπρεπε να πειτε η να καμετε κατι? Εκαταντησε μια παρωδια η κουβεντα...δεν φταιεις εσυ προσωπικα η καππιος αλλος διαχειριστής αλλα η κατασταση θελει λιη διαχείριση νομιζω.Προκαλουν ρε φιλε...προκαλουν τον κοσμο που ακομα εν αγνος...
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
savvis25
Full Member
Δημοσιεύσεις: 358
Εγγραφή: 26 Αύγ 2013, 17:54
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Η Μαγεία του φόρουμ

Δημοσίευση από savvis25 »

Συμφωνώ με τα γραφόμενα του Συνάδελφου πιο πάνω. Ο κάθε τυχάρπαστος παρανόησε και νομίζει ότι ο κόσμος όλος εν διανοητικά ανάπηρος. Βάζουν φωτογραφίες στις οπόιες δηλώνουν πως έσπασαν και το "quota" και απαιτούν να τους κάνεις "like". Άμα τους πεις και καμιά κουβέντα, επιτίθονται ομαδικως (αφού εν κλίκκα) και φτάνουν και στο σημείο να βρίζουν και να προκαλούν.
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Η Μαγεία του φόρουμ

Δημοσίευση από admin »

Αγαπητοί φίλοι το facebook με το φόρουμ και το περιοδικό δέν έχει καμία σχέση και οι φωτογραφίες που μπαίνουν δέν ανήκουν στον διαγωνισμό , στον διαγωνισμό κοσκινίζοντε όλες οι φωτογραφίες
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
Savvas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: 09 Αύγ 2010, 12:42
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: Η Μαγεία του φόρουμ

Δημοσίευση από Savvas »

admin έγραψε:Αγαπητοί φίλοι το facebook με το φόρουμ και το περιοδικό δέν έχει καμία σχέση και οι φωτογραφίες που μπαίνουν δέν ανήκουν στον διαγωνισμό , στον διαγωνισμό κοσκινίζοντε όλες οι φωτογραφίες
Μπορείς να το εξηγήσεις λίγο, πως και δεν έχουν καμία σχέση?
Δώσε μου τη δύναμη ν' αλλάξω αυτά που μπορούν να αλλαχθούν, δώσε μου το κουράγιο ν' αντέξω εκείνα που δεν μπορούν να αλλαχθούν, και δώσε μου τη σοφία για να διακρίνω ανάμεσα σ' αυτά τα δυο.
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Η Μαγεία του φόρουμ

Δημοσίευση από admin »

Οι φωτογραφίες αποστέλλονται με μήνυμα και μπαίνουν στον διαγωνισμό δέν γίνονται ανάρτηση στον τοίχο μας

https://www.facebook.com/pages/Hunt-and ... n=timeline
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Η Μαγεία του φόρουμ

Δημοσίευση από admin »

Πανίκο μου υπάρχει ομάδα και υπάρχει και σελίδα εγώ μιλάω για την σελίδα καθώς εκεί ελέγχονται όλες οι δημοσιεύσεις στην Ομάδα η οποία έγινε απο παλιά πριν την σελίδα στο φβ αν και προσπαθούμε να έχουμε κάποιο έλεγχο οι δημοσιεύσεις δεν ελέγχονται πριν αναρτηθούν
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
Dimitris
Δημοσιεύσεις: 1154
Εγγραφή: 20 Αύγ 2010, 10:31
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: Η Μαγεία του φόρουμ

Δημοσίευση από Dimitris »

Καλημέρα και καλωσορίσαμε πίσω :D
«Τα φυτά των ζώων ένεκέν εστι και τα ζώα των ανθρώπων χάριν»
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Η Μαγεία του φόρουμ

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Dimitris έγραψε:Καλημέρα και καλωσορίσαμε πίσω :D
Eγώ τωρά εκαλωσόρισα :D :D
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ”