Η Μαγεία του φόρουμ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
peanut5020
Full Member
Δημοσιεύσεις: 300
Εγγραφή: 20 Νοέμ 2011, 20:36
Τοποθεσία: Λάρνακα

Η Μαγεία του φόρουμ

Δημοσίευση από peanut5020 »

Παιδιά καλησπέρα. Από τις 20/11/11 είμαι μέλος του φόρουμ. Το παρακολουθώ ανελιπώς ασχέτως αν δεν είμαι πολυγραφότατος. Νιώθω όμως ότι δεν μπορώ να φανταστώ μια μέρα να μην δώ τι γράψαν οι συνφορουμιστες μου. Γνώρισα πολλούς αξιόλογους ανθρώπους και μπορώ να πώ ότι το φόρουμ έχει γίνει μέρος της ζωής μου. ΑΥΤΑ.
Ώτα έχει όνου, μύστακα γαλής, εριφίου νώτα, πόδας ασφαλείς.
Άβαταρ μέλους
kyriakos304
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: 17 Αύγ 2011, 06:52

Re: Η Μαγεία του φόρουμ

Δημοσίευση από kyriakos304 »

peanut5020 έγραψε:Παιδιά καλησπέρα. Από τις 20/11/11 είμαι μέλος του φόρουμ. Το παρακολουθώ ανελιπώς ασχέτως αν δεν είμαι πολυγραφότατος. Νιώθω όμως ότι δεν μπορώ να φανταστώ μια μέρα να μην δώ τι γράψαν οι συνφορουμιστες μου. Γνώρισα πολλούς αξιόλογους ανθρώπους και μπορώ να πώ ότι το φόρουμ έχει γίνει μέρος της ζωής μου. ΑΥΤΑ.

Πε μας ποιος είναι το πιο νούσιμο μέλος...
Εικόνα
Καλύτερα ένα θήραμα λιγότερο παρά ένας φίλος….
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Η Μαγεία του φόρουμ

Δημοσίευση από MARIOSE »

Φίλε μου τα ίδια νιώθω και σκέφτομαι και εγώ και το έχω γράψει απανηλειμμένα. ;)

Και χαίρομαι που το αναφέρεις και εσύ γιατί πολλά άτομα στο φόρουμ είναι πάρα πολύ αξιόλογοι άνθρωποι και είναι καλά να τους το λέμε για να το ξέρουν ότι κάποιοι εκτιμούν την άποψη, τον τρόπο σκέψης αλλά και όλα όσα προσφέρουν σε αυτό το φόρουμ.

Ελπίζω η παρέα να παραμείνει αλλά και να μεγαλώσει! :D

ΥΓ: Κυριάκο νομίζω ο πιο νούσιμος είναι τώρα Ιαπωνία και τρώει σούσι πέρδικας...
Άβαταρ μέλους
Priest+++
Full Member
Δημοσιεύσεις: 303
Εγγραφή: 15 Αύγ 2014, 21:08

Re: Η Μαγεία του φόρουμ

Δημοσίευση από Priest+++ »

Συμφωνώ και επαυξανω με τους προλαλησαντες φίλους!! Μέσα απο αυτό το φόρουμ φιλοι και χάρη στον αγαπητό φιλο Σαββα Μάκρη γνωριστηκα με τον μοναδικό και ανεπανάληπτο Γιατρό!!! Απο τοτε ενα ακτυπητο κυνηγετικό δίδυμο γεννήθηκε :D :D
Τώρα αθυμήθηκε να παει Ιαπωνία να γίνει σαμουράι, τζιε αφηκε με μονο τζιε κουκκουφο!!!
Istriano® reloaded
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Δημοσίευση από Pathfinder »

Ετσι ειναι οι περισσοτεροι στην αρχη φιλε...κολλουν πραγματικα...συμπεριλαμβανομενου και του εαυτου μου...μπαίνεις 15-20 φορες την ημέρα να δεις ποιος εγραψε τι...να μιλησεις κ να αστειεψεις με κανένα φιλο...νσ διαβασεις για κατι που δεν γνωριζες...να εμπλουτισεις τις γνωσεις από ανθρώπους γνώστες κ διαβασμενους...να προσπαθησεις να μιμηθεις κ να εντάξεις στην ζωη σου κατι που καποιος άλλος κανει καλυτερα απο σένα και μετα αντιλαμβανεσαι τα πραγματα οπως εχουν και κάπου "κοφκουντε" τα γονατα σου, τραβάς σιγά σιγα πισω και παρακολουθεις απο αποσταση :)
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Η Μαγεία του φόρουμ

Δημοσίευση από MARIOSE »

Αλέξη έτσι είναι η πραγματικότητα! Όλοι διαφέρουμε όχι μόνο στο χαρακτήρα αλλά και στον τρόπο σκέψης.
Το φόρουμ είναι μια μικρή κοινωνία! Μην περιμένεις να είναι όλα ρόδινα. Θα υπάρχουν και πολλά που δεν θα μας αρέσουν και θα διαφωνείς. Υπάρχουν και οι σωστοί και οι ψεύτες. Απλά πρέπει να μάθουμε να δεχόμαστε τη διαφορετική άποψη, τους καλούς αλλά και τους κακούς και να μάθουμε να ξεχωρίζουμε τους σωστούς ανθρώπους και να απομονώνουμε τους κακοθελητές.
Θα μπορούσα να γράψω πολλά αλλά θα περιοριστώ στο ότι εσύ (όπως σου το ξαναείπα άλλωστε φίλε) είσαι ξεχωριστός άνθρωπος και είσαι ένας από αυτούς που εκτιμώ αφάνταστα. :)
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Η Μαγεία του φόρουμ

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

kyriakos304 έγραψε:
Πε μας ποιος είναι το πιο νούσιμο μέλος...
Εικόνα

Εφώναξε κανένας; :roll: :roll:
Άβαταρ μέλους
Dimitris
Δημοσιεύσεις: 1154
Εγγραφή: 20 Αύγ 2010, 10:31
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: Η Μαγεία του φόρουμ

Δημοσίευση από Dimitris »

Εισαι στο μυαλό κάτι μαγικό..... που λένε και οι γαύροι :D
«Τα φυτά των ζώων ένεκέν εστι και τα ζώα των ανθρώπων χάριν»
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

Η Μαγεία του φόρουμ

Δημοσίευση από Γιατρός »

Τελείωσα το πρώτο στάδιο
Εικόνα
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Antreas85
Full Member
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: 28 Ιαν 2013, 09:32

Re: Η Μαγεία του φόρουμ

Δημοσίευση από Antreas85 »

peanut5020 έγραψε:Παιδιά καλησπέρα. Από τις 20/11/11 είμαι μέλος του φόρουμ. Το παρακολουθώ ανελιπώς ασχέτως αν δεν είμαι πολυγραφότατος. Νιώθω όμως ότι δεν μπορώ να φανταστώ μια μέρα να μην δώ τι γράψαν οι συνφορουμιστες μου. Γνώρισα πολλούς αξιόλογους ανθρώπους και μπορώ να πώ ότι το φόρουμ έχει γίνει μέρος της ζωής μου. ΑΥΤΑ.
Πράγματι αυτό το φόρουμ είναι κάτι το ξεχωριστό! Σίγουρα θα υπάρχουν οι αληθινοί και οι ψεύτες, οι καλοί και οι κακοί, έτσι είναι η ζωή. Απο εμάς εξαρτάται σε ποιους θα δώσουμε αξία.
Σίγουρα υπάρχουν μερικοι σε αυτο το φόρουμ οι οποίοι εχουν βοηθήσει και πρωσπαθούν για το καλύτερο, να μεν αρχίσω τωρα να αναφέρομαι στο καθένα προσωπικα γιατί οι ίδιοι γνωριζουν.
Εκείνο που θέλω όμως να πώ είναι ότι πίσω απο όλα αυτα βρίσκεται ένας αφανής ήρωας !
Ενας άνθρωπος ο οποίος γεννηθηκε και ζει ως αγωνιστης, όχι μόνον στη ζωή του αλλά και για το κυνήγι που είναι το θέμα μας.
Είναι ο λόγος που εγιναν τόσες καλες φιλίες !
Είναι ο λόγος που ΥΠΑΡΧΕΙ αυτό το φόρουμ !
Είναι ο άνθρωπος ο οποίος δεν αγωνίζεται για αντάλλαγμα, ούτε για τη φήμη !
Είναι ο άνθρωπος που δεν φοβάται να ερθει σε αντιπαράθεση με όλους αυτους που καταστρέφουν το κυνήγι.
Είναι ο ανθρωπος που κρατά στο φόρουμ τις ισορροπίες (μαζί με τους συνεργάτες του) !
Είναι ο άνθρωπος γεμάτος με προτώτυπες ιδέες για το καλό του κυνηγιού ( όπως την μεγάλη επιτυχία με το σχέδιο της ποντίκας,, το υπέροχο event που παρουσίασε και πολλα αλλα)
Πολλά συγχαρητήρια στο κύριο Άριστο Αριστείδου και να συνεχίσει αυτό που κάνει όπως ακριβώς το κάνει.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ”