Οι τοποι μας.

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
'petros'
Δημοσιεύσεις: 990
Εγγραφή: 10 Αύγ 2011, 13:52
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: Οι τοποι μας.

Δημοσίευση από 'petros' »

Γιατρός έγραψε:Πέσαν πολλά κεφάλαια από ΕΕ για αυτό το project
Γιατρε μου πολλα κεφαλαια δεν λες τιποτα αλλα αμαν εχεις τη μανα πουκατω καμνεις οτι θελεις.
Σε λιγο καιρο που θα ειναι ετοιμα και τα σπα μες το ποταμο πισω που την γεφυρα που φαινεται να δεις.
Ας εν καλα ο μουχταρης τους και μπραβο του για τα εργα που τους καμνει (δικα του μεν αλλα ζηλευκουν τον πολλοι) Το καλο ειναι οτι εχουν δουλεια πολλοι στη περιοχη
«Για να είσαι κυνηγός … δεν αρκεί να διαθέτεις άδεια, όπλο και σκύλο … αλλά κυρίως σεβασμό, συνείδηση και γνώση για την φύση»
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Οι τοποι μας.

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

tixeni na exw 2 xoria panemorfa to ena einai o kalopanagiotis to opio tha eimai aurio to prwi mexri tin kiriaki me filous kai to allo einai to foini o kalapanagiotis pou ton pethero mou kai apo to papa mou to foini tha sas balw kai egw kapia stigmi kai apo ta 2 xoria (kinito)
EPANIEL POWER
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Re: Οι τοποι μας.

Δημοσίευση από Pathfinder »

'petros' έγραψε:
Γιατρός έγραψε:Πέσαν πολλά κεφάλαια από ΕΕ για αυτό το project
Γιατρε μου πολλα κεφαλαια δεν λες τιποτα αλλα αμαν εχεις τη μανα πουκατω καμνεις οτι θελεις.
Σε λιγο καιρο που θα ειναι ετοιμα και τα σπα μες το ποταμο πισω που την γεφυρα που φαινεται να δεις.
Ας εν καλα ο μουχταρης τους και μπραβο του για τα εργα που τους καμνει (δικα του μεν αλλα ζηλευκουν τον πολλοι) Το καλο ειναι οτι εχουν δουλεια πολλοι στη περιοχη
Τουτο ακουσα το και εγω εχτες οτι ειναι του μουχταρη αν και δεν ξερω τον ανθρωπο μπραβο του.Αμαν υπαρχουν τα κεφαλαια γιατι να μεν τα εκμεταλευθει.Μακαρι να εκαμναν και ΑΛΛΟΙ τουτο.
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
'petros'
Δημοσιεύσεις: 990
Εγγραφή: 10 Αύγ 2011, 13:52
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: Re: Οι τοποι μας.

Δημοσίευση από 'petros' »

Pathfinder έγραψε:
'petros' έγραψε:
Γιατρός έγραψε:Πέσαν πολλά κεφάλαια από ΕΕ για αυτό το project
Γιατρε μου πολλα κεφαλαια δεν λες τιποτα αλλα αμαν εχεις τη μανα πουκατω καμνεις οτι θελεις.
Σε λιγο καιρο που θα ειναι ετοιμα και τα σπα μες το ποταμο πισω που την γεφυρα που φαινεται να δεις.
Ας εν καλα ο μουχταρης τους και μπραβο του για τα εργα που τους καμνει (δικα του μεν αλλα ζηλευκουν τον πολλοι) Το καλο ειναι οτι εχουν δουλεια πολλοι στη περιοχη
Τουτο ακουσα το και εγω εχτες οτι ειναι του μουχταρη αν και δεν ξερω τον ανθρωπο μπραβο του.Αμαν υπαρχουν τα κεφαλαια γιατι να μεν τα εκμεταλευθει.Μακαρι να εκαμναν και ΑΛΛΟΙ τουτο.
Σωστος
και στο χωριο μου να ειχαμε τετοιο ανθρωπο εγω ηταν να του αφτενω τζιε καντυλι
«Για να είσαι κυνηγός … δεν αρκεί να διαθέτεις άδεια, όπλο και σκύλο … αλλά κυρίως σεβασμό, συνείδηση και γνώση για την φύση»
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Οι τοποι μας.

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

ναι εφαλεν πολλα που την που την τσεπη του αλλα ο καλαπαναγιωτης ειναι ενα που τα χωρια που τους εδωσε ι ευρωπαικη ενωση για να τα αναπαλεοσουν
EPANIEL POWER
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: Οι τοποι μας.

Δημοσίευση από πανικος »

κατα λαθος μολις διαβασα αυτο το αθρο.δεν ειμαι με κομματα κτλ .ουτε ξερω αν αληθευουν ολα αυτα.ενα εχω να πω μια ζωη αρνια και ττοπουζοι μεσαα στον τοπο αυτο.την συνεχει δεν την βρηκα δυστυχως.
http://www.onalert.gr/stories/FAKELOS_K ... tokoymento
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Οι τοποι μας.

Δημοσίευση από MARIOSE »

πανικος έγραψε:κατα λαθος μολις διαβασα αυτο το αθρο.δεν ειμαι με κομματα κτλ .ουτε ξερω αν αληθευουν ολα αυτα.ενα εχω να πω μια ζωη αρνια και ττοπουζοι μεσαα στον τοπο αυτο.την συνεχει δεν την βρηκα δυστυχως.
http://www.onalert.gr/stories/FAKELOS_K ... tokoymento
Το διάβασα φίλε Πανίκο. Τραγικές οι φωτογραφίες στην αρχή, σου σηκώνουν τη τρίχα. Κρίμα όλα τα θύματα..
Μας έχουν κάμει 1000 κομμάτια....
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ”