Πυρκαγιές 2014

Απάντηση
james32
Full Member
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 08 Μάιος 2014, 07:05

Re: Πυρκαγιές 2014

Δημοσίευση από james32 »

savvis25 έγραψε:Δεν επαγγέλλομαι δικηγόρος αλλά ο κύριος
miky55
ΜΑΛΛΟΝ εννοεί πως θα λυπόταν πολύ παραπάνω αν ήταν περιοχή στην οποία συνήθως κυνηγά αυτή που κάηκε!!! ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ. Ας μην το συνεχίσουμε.
ωραιος φιλε μου.... ευχαριστω.... και ζητω συγνωμη απο τον φιλο miky55.... ο αλλος εν πολλα μπροστα για να καταλαβει την συγνωμη μου....εν που αλλο τοπο...
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: Πυρκαγιές 2014

Δημοσίευση από miky55 »

JAMES 32 ΕΙΣΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΠΩΣ ΣΚΕΦΤΕΤΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΓΡΑΦΕΙ.
ΒΟΥΤΕΙΝΕ ΛΙΓΟ ΤΗ ΓΛΩΣΣΑ ΣΟΥ ΜΕΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΠΡΙΝ ΓΡΑΨΕΙΣ ΚΑΤΙ,
ΑΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΚΑΛΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΓΡΑΦΩΔΙΣΤΥΧΩΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ.ΠΡΙΝ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΗΚΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΠΕΡΙΟΥΣΙΕΣ ΣΧΕΔΟΝ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΗ ΣΗΜΑΙΝΕΙ.
james32
Full Member
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 08 Μάιος 2014, 07:05

Re: Πυρκαγιές 2014

Δημοσίευση από james32 »

miky55 έγραψε:JAMES 32 ΕΙΣΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΠΩΣ ΣΚΕΦΤΕΤΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΓΡΑΦΕΙ.
ΒΟΥΤΕΙΝΕ ΛΙΓΟ ΤΗ ΓΛΩΣΣΑ ΣΟΥ ΜΕΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΠΡΙΝ ΓΡΑΨΕΙΣ ΚΑΤΙ,
ΑΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΚΑΛΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΓΡΑΦΩΔΙΣΤΥΧΩΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ.ΠΡΙΝ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΗΚΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΠΕΡΙΟΥΣΙΕΣ ΣΧΕΔΟΝ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΗ ΣΗΜΑΙΝΕΙ.
ρε φιλε εζητησα σου και συγνωμη γιατι εν εκαταλαβα τι εννοουσες.... μεν το συνεχισεις σε παρακαλω... εξυπναδες κανει.....
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: Πυρκαγιές 2014

Δημοσίευση από miky55 »

JAMES 32 ΑΠΟΛΟΓΟΥΜΕ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΤΗ ΣΥΓΝΩΜΗ ΣΟΥ.ΔΕΝ ΕΧΑ ΣΚΟΠΟ ΕΤΣΙ Η ΑΛΛΙΩΣ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΩ.
ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΦΙΛΟΥΣ ΟΧΙ ΕΧΘΡΟΥΣ.
ΚΑΛΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. :)
james32
Full Member
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 08 Μάιος 2014, 07:05

Re: Πυρκαγιές 2014

Δημοσίευση από james32 »

miky55 έγραψε:JAMES 32 ΑΠΟΛΟΓΟΥΜΕ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΤΗ ΣΥΓΝΩΜΗ ΣΟΥ.ΔΕΝ ΕΧΑ ΣΚΟΠΟ ΕΤΣΙ Η ΑΛΛΙΩΣ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΩ.
ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΦΙΛΟΥΣ ΟΧΙ ΕΧΘΡΟΥΣ.
ΚΑΛΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. :)
επισης φιλε μου.... συμφωνω μαζι σου
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ”