ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ !

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ !

Δημοσίευση από Pathfinder »

Πολλα τα πουλια..εφαμεν την παλε...
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ !

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

Pathfinder έγραψε:Πολλα τα πουλια..εφαμεν την παλε...
Ετσι και αλλιως η πρωτη Κυριακη δεν είναι για μας Αλεξη μου...απλα να χαρουμε την εναρξη και υπομονή...!!!και γω μαλλον θα κυνηγησω εκτος των τοπων μου...καπου που δεν ξανακυνηγισα ποτε και μαλλον ουτε και αλλος φασσαρης από ότι ειδα για σημαδια... :lol: :lol: :lol:

ότι γινει φιλε...μετα ελπιζουμε για καλυτερα πραματα...
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ !

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Pathfinder έγραψε:Πολλα τα πουλια..εφαμεν την παλε...
Κατι ξερεις εσυ :D :D :D
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ !

Δημοσίευση από Pathfinder »

3 χρονιες την πρωτη εξορμηση κυνηγω περιοχες με τρελους αριθμους πουλιων μετα απο πιεση του "συντροφου" και παντα φευγω σχεδον παπαγαλος.Φετος, ουλλες τις φασσες της αγγλιας να δω εν θα παω ετσι τοπους.θελω υσηχια.λια πουλια και καλα και οτι θελει ας κατεβασει.Αλλα που την αλλη αν δεν βρεξει και κρυαδισει πρωτα, να μεινουν οι παραπανω στις τσιμινιες και στα τζακια τους, για μενα χειμερινο κυνηγι δεν μετρα.Ααα ρε γεναρη μου και που εισαι :):)
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ !

Δημοσίευση από Nikos »

Pathfinder έγραψε:3 χρονιες την πρωτη εξορμηση κυνηγω περιοχες με τρελους αριθμους πουλιων μετα απο πιεση του "συντροφου" και παντα φευγω σχεδον παπαγαλος.Φετος, ουλλες τις φασσες της αγγλιας να δω εν θα παω ετσι τοπους.θελω υσηχια.λια πουλια και καλα και οτι θελει ας κατεβασει.Αλλα που την αλλη αν δεν βρεξει και κρυαδισει πρωτα, να μεινουν οι παραπανω στις τσιμινιες και στα τζακια τους, για μενα χειμερινο κυνηγι δεν μετρα.Ααα ρε γεναρη μου και που εισαι :):)

Α γεια σου ρε Αλέξη.... !! Ετσι να μπει με το καλό ο χειμώνας να μυρίσει!!!!
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ !

Δημοσίευση από miky55 »

ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ 10 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ 20 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΝΑ ΜΕΝΕΙΣ ΑΚΙΝΗΤΟΣ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ,ΠΟΥ ΠΟΤΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΑΝΑ ΕΙΧΑ,ΣΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΝΑ ΠΑΙΧΤΗΣ.
ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΗΓΑ ΟΡΤΥΚΙΑ 2 ΩΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΔΥΟ.ΓΥΡΙΣΑ ΣΠΙΤΙ ΕΚΑΝΑ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΚΑΙ ΕΣΚΥΨΑ ΣΤΟ ΝΤΟΥΛΑΠΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΙΣ ΠΑΝΤΟΦΛΕΣ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ.
ΕΝΟΙΩΣΑ ΕΝΑ ΤΣΙΜΠΗΜΑ ΠΙΣΩ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΟ ΓΛΟΥΤΟ.ΤΟ ΠΑΤΗΣΑ ΠΟΝΟΥΣΕ ΛΙΓΟ.ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΝΑ ΒΓΩ ΔΕΝ ΕΣΤΥΣΕ ΤΟ ΠΟΔΙ ΚΑΙ ΓΛΥΣΤΡΗΣΕ .ΕΝΑΣ ΠΟΝΟΣ ΣΤΟ ΤΡΑΚΕΦΑΛΟ ΚΑΙ ΠΙΣΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΑΝΑΘΥΜΑΜΕ.
ΕΜΕΙΝΑ ΑΚΙΝΗΤΟΣ ΕΝΤΕΛΩΣ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΟΠΟΥ ΜΑΛΑΚΩΣΕ Ο ΠΟΝΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΙΣΙΩΣΩ ΤΟ ΚΟΡΜΙ.
ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΗΓΑ ΓΙΑΤΡΟ ΟΠΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΞΕΤΑΣΗ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΣΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΠΟΔΙ ΠΟΥ ΠΡΟΕΡΧΟΤΑΝ ΕΙΤΕ ΑΠΟ ΟΣΦΥΑΛΓΙΑ (ΦΛΕΓΜΟΝΗ)Η ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΙΣΚΟΥ.ΜΕ ΦΟΡΤΩΣΕ ΧΑΠΙΑ ΕΒΑΛΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΝΕΣΗ ΜΕΧΡΙ ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΝ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΗ ΠΑΜΕ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ.
ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ ΤΕ ΨΥΧΟΣΥΝΘΕΣΗ ΜΟΥ ΤΩΡΑ.ΚΑΙ ΟΣΦΥΑΛΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑ ΚΥΝΗΓΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙΣ ΤΙΣ ΧΑΝΩ, :twisted:
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ !

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

Μαστρε μεν αχωνεσαι τζαι τιποτε ε θα χασεις...εβρε ένα καλο κινησιολογο η φυσιοθεραπευτή που γνωρίζεις...πηγαινε 2 εφτομαες για ενδυναμωση και θα εισαι περδικι...μεν αχωνεσται για τετοια...ο γιατρος ε φυσικο να σε πομπαρει στα αντιφλεγμονώδες...ουλλοι ετσσι καμνουν...για ενδυναμωση εν μιλα κανενας...

μεν αχωνεσαι και τουντα πραματα ενε τιποτε
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ !

Δημοσίευση από admin »

Μιχάλη μου δουλειά στο σχέρι του Κώστα ... να σε κάμει περτίτση μεν φοάσε τίποτε δαμέ εμείς τσε κάθε λίο πονούμε τα ούλλα ...
Προσέχουμε...για να έχουμε
Αχερκωτης
Full Member
Δημοσιεύσεις: 556
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2015, 13:20

Re: ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ !

Δημοσίευση από Αχερκωτης »

Μαστρε μου ειπαμε τα εψες..εν την εγλυτωσες με το δακτυλο μονο..πιανει το χερι τ Κωστα κ σε 10 μερουες ξερεις ποιος ερκεται..με λιη συλικονη μπορει να γινει η δουλεια σ ενας μαγνητικος θα το δειξει..
Ποιος σ το παραλαλησε μαστρε στα 41 σου να βαλεις συλικονη!!!
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ !

Δημοσίευση από miky55 »

ΚΑΤΟΠΙΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗΣ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΞΑΙΡΕΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝΑ ,ΔΕΝ ΥΠΕΡΒΑΛΩ ΕΝΝΟΩ ΟΤΙ ΓΡΑΦΩ,ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΡΟΜΕΡΗ ΒΕΛΤΙΩΣΗ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΩ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΣΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ. :D
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ”