ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ !

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ !

Δημοσίευση από MARIOSE »

Περαστικά κ. Μιχάλη, τα πέρασα και εγώ με τη μέση και τώρα με τα γόνατα. Η θάλασσα είναι όλα τα λεφτά.
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ !

Δημοσίευση από miky55 »

ΜΑΡΙΕ ΑΠΟ ΤΑ ΓΟΝΑΤΑ ΠΑΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΕΛΙΚΑ.. :(
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ !

Δημοσίευση από MARIOSE »

miky55 έγραψε:ΜΑΡΙΕ ΑΠΟ ΤΑ ΓΟΝΑΤΑ ΠΑΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΕΛΙΚΑ.. :(
Αλήθεια? Από ότι ξέρω συνήθως είναι το ανάποδο, η μέση πιέζει τα νεύρα που πάνε στα πόδια. Ότι και να είναι κ. Μιχάλη σου εύχομαι ολόψυχα γρήγορη ανάρρωση!
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ !

Δημοσίευση από miky55 »

MARIOSE έγραψε:
miky55 έγραψε:ΜΑΡΙΕ ΑΠΟ ΤΑ ΓΟΝΑΤΑ ΠΑΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΕΛΙΚΑ.. :(
Αλήθεια? Από ότι ξέρω συνήθως είναι το ανάποδο, η μέση πιέζει τα νεύρα που πάνε στα πόδια. Ότι και να είναι κ. Μιχάλη σου εύχομαι ολόψυχα γρήγορη ανάρρωση!
ΜΑΡΙΕ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΓΟΝΑΤΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΔΙΝΩ ΒΑΡΟΣ ΣΤΟΥΣ ΤΕΡΑΚΕΦΑΛΟΥΣ ΟΤΑΝ ΣΗΚΩΝΑ ΒΑΡΗ ΑΠΟ ΧΑΜΩ.ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΚΟΡΣΑΡΩ ΤΑ ΓΟΝΑΤΑ.ΕΒΑΖΑ ΤΗ ΠΙΕΣΗ ΣΤΗ ΠΛΑΤΗ. ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΝΕΥΡΟ ΤΗΣ ΠΛΑΤΗΣ ΝΑ ΕΠΕΙΡΕΑΖΕΙ ΤΕΤΡΑΚΕΧΑΛΟ ΚΑΙ ΙΣΧΙΟ.
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ !

Δημοσίευση από miky55 »

ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΜΩΣ ΤΩΡΑ ΒΡΙΣΚΟΥΜΑΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ ΦΥΣΙΘΕΡΑΠΕΥΤΗ ΜΑΣ ΚΩΣΤΑ ΣΚΕΜΠΕΤΖΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΕ ΩΣ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΘΑ ΜΕ ΚΑΜΕΙ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΑ(ΠΕΡΤΙΤΖΙ).
ΕΙΔΗ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΔΑ ΤΡΟΜΕΡΗ ΒΕΛΤΙΩΣΗ.ΤΟΝ ΥΠΕΡΕΥΧΑΡΙΣΤΩ. :D
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ !

Δημοσίευση από MARIOSE »

Μπράβο κ. Μιχάλη! Άτε με το καλό να επανέλθεις δρυμίτερος και να απολαύσεις την πρώτη εξόρμηση όπως εσύ θέλεις!
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ !

Δημοσίευση από miky55 »

Η ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ .ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ .ΔΟΥΛΕΥΩ ΠΟΛΥ ΟΜΩΣ .ΠΡΩΙ ΣΤΟ ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗ ΜΑΣ .ΜΕΤΑ ΔΥΟ ΩΡΕΣ ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ,ΟΣΑ ΜΠΑΝΙΑ ΕΚΑΝΑ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ :lol: ,ΜΕΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΚΟΙΛΙΑΚΟΥΣ ΡΑΧΙΑΙΟΥΣ 2 ΩΡΕΣ.
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ !

Δημοσίευση από MARIOSE »

miky55 έγραψε:Η ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ .ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ .ΔΟΥΛΕΥΩ ΠΟΛΥ ΟΜΩΣ .ΠΡΩΙ ΣΤΟ ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗ ΜΑΣ .ΜΕΤΑ ΔΥΟ ΩΡΕΣ ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ,ΟΣΑ ΜΠΑΝΙΑ ΕΚΑΝΑ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ :lol: ,ΜΕΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΚΟΙΛΙΑΚΟΥΣ ΡΑΧΙΑΙΟΥΣ 2 ΩΡΕΣ.
Χαίρομαι κ. Μιχάλη! Αν δεις κανένα τόπο κουρκούνες σαν κολυμπάς ειδοποιάς μας ;)
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ !

Δημοσίευση από miky55 »

ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΡΙΕ ΕΙΧΕ ΠΟΛΛΕΣ ΒΕΛΟΝΙΔΕΣ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΣΤΟ ΛΕΙΝΤΗΣ ΜΑΙΛ ΠΡΟΣ ΒΡΑΧΟΥΣ ΛΙΜΑΝΙΟΥ.ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΕΣ. ;)
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ !

Δημοσίευση από MARIOSE »

miky55 έγραψε:ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΡΙΕ ΕΙΧΕ ΠΟΛΛΕΣ ΒΕΛΟΝΙΔΕΣ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΣΤΟ ΛΕΙΝΤΗΣ ΜΑΙΛ ΠΡΟΣ ΒΡΑΧΟΥΣ ΛΙΜΑΝΙΟΥ.ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΕΣ. ;)
κ. Μιχάλη μου σε ευχαριστώ! Είμαι Λευκωσία δυστυχώς διαφορετικά θα επήεννα τζιαί ότι έπιαννα θα σου το έφερνα 8-)
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ”