Που ειναι ο Γιατρος???

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Που ειναι ο Γιατρος???

Δημοσίευση από Anthimos »

Θεάθηκε ο Γιατρος στην φυλάκτρα του .............



1402150_678664362164014_276550457_o.jpg
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

Που ειναι ο Γιατρος???

Δημοσίευση από Γιατρός »

Έλα παιδιά μόλις επέστρεψα και εγώ από το καθιερωμένο μου κυνήγι κροκοδείλων στην Αυστραλία. Κούραση πολλή αλλά το αξίζαν οι πανέξυπνοι αδηφάγοι θηρευτές. Όταν δεν είσαι στην κορυφή της τροφικής αλυσίδας τότε και μόνον τοτε δοκιμάζεσαι. Βλέπω κάνατε το πεζούνι θρησκεία όσο έλειπα ;) Πάω για ντους να αλατίσω τα δέρματα και έρχομαι πίσω...
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
axerkwtis

Που ειναι ο Γιατρος???

Δημοσίευση από axerkwtis »

Θεαθηκε ο γνωστος μας γιατρος σε κυνηγι φασσας καμουφλαρισμενος..οι φωτο μεσω δορυφορου μεσα απο την φυλαχτρα
ImageUploadedByTapatalk1393273816.380734.jpg
ImageUploadedByTapatalk1393273829.190154.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
kyriakos304
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: 17 Αύγ 2011, 06:52

Re: Που ειναι ο Γιατρος???

Δημοσίευση από kyriakos304 »

Και ο κύριος Σάββας εχάθηκε..
Καλύτερα ένα θήραμα λιγότερο παρά ένας φίλος….
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: Που ειναι ο Γιατρος???

Δημοσίευση από Laurona »

Πολλοι χαθηκαν κ χαθηκαμε απο ουσιωδεις συ'ητησεις.
Λαμβανουν μερος καθε τοσο κ συνηθως σε καμια αστεια φαση απλα για να ξεφευγουμε λιγο....
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: Που ειναι ο Γιατρος???

Δημοσίευση από giorgos80 »

Αυτα συμβαινουν σε ολα τα φορουμ, κοσμος παει κι ερχεται .αμα δεις οτι το επιπεδο πεφτει και δεν μπορεις να προσφερεις κατι επιπλεον αποχωρεις σιγα σιγα.αυτο εχουν κανει πολλοι που ειχαν ανεβασει το επιπεδο σε πολυ ψηλα στανταρ γενικα για οτι αφορα το κυνηγι.τωρα οι συζητησεις δεν προσφερουν κατι παρα μονο ειρωνιες και κοντρες.
Εκαμαμεν το μ@@τσι@ επιστημη
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Που ειναι ο Γιατρος???

Δημοσίευση από MARIOSE »

Ρε παιδιά γιατί το λέτε αυτό? Εγώ είμαι καινούριος στο φόρουμ και αν και κυνηγώ από τον καιρό που έμαθα να περπατώ, έμαθα εδώ μέσα αρκετά πράγματα! Σίγουρα υπάρχουν και οι συζητήσεις αλλά και οι κόντρες όμως αυτά χάνονται, εκείνα που μένουν είναι οι γνώσεις και οι καλοί φίλοι. Εδώ μέσα ένιωσα πως υπάρχουν και πραγματικοί "κυνηγοί" διότι προς στιγμής εθεώρησα πως είχαν χαθεί... Αυτοί που αγαπούν πραγματικά το κυνήγι αλλά και τη φύση, αυτοί που ξέρουν να σέβονται αλλά και πάνω από όλα να χαίρονται όλα αυτά που μας προσφέρει απλόχερα η φύση και αυτό το νησί...
Ελπίζω αυτοί που έχουν χαθεί να επανέλθουν γιατί τους έχουμε πραγματικά ανάγκη.
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: Που ειναι ο Γιατρος???

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

MARIOSE έγραψε:Ρε παιδιά γιατί το λέτε αυτό? Εγώ είμαι καινούριος στο φόρουμ και αν και κυνηγώ από τον καιρό που έμαθα να περπατώ, έμαθα εδώ μέσα αρκετά πράγματα! Σίγουρα υπάρχουν και οι συζητήσεις αλλά και οι κόντρες όμως αυτά χάνονται, εκείνα που μένουν είναι οι γνώσεις και οι καλοί φίλοι. Εδώ μέσα ένιωσα πως υπάρχουν και πραγματικοί "κυνηγοί" διότι προς στιγμής εθεώρησα πως είχαν χαθεί... Αυτοί που αγαπούν πραγματικά το κυνήγι αλλά και τη φύση, αυτοί που ξέρουν να σέβονται αλλά και πάνω από όλα να χαίρονται όλα αυτά που μας προσφέρει απλόχερα η φύση και αυτό το νησί...
Ελπίζω αυτοί που έχουν χαθεί να επανέλθουν γιατί τους έχουμε πραγματικά ανάγκη.
+100000
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Re: Που ειναι ο Γιατρος???

Δημοσίευση από Pathfinder »

MARIOSE έγραψε:Ρε παιδιά γιατί το λέτε αυτό? Εγώ είμαι καινούριος στο φόρουμ και αν και κυνηγώ από τον καιρό που έμαθα να περπατώ, έμαθα εδώ μέσα αρκετά πράγματα! Σίγουρα υπάρχουν και οι συζητήσεις αλλά και οι κόντρες όμως αυτά χάνονται, εκείνα που μένουν είναι οι γνώσεις και οι καλοί φίλοι. Εδώ μέσα ένιωσα πως υπάρχουν και πραγματικοί "κυνηγοί" διότι προς στιγμής εθεώρησα πως είχαν χαθεί... Αυτοί που αγαπούν πραγματικά το κυνήγι αλλά και τη φύση, αυτοί που ξέρουν να σέβονται αλλά και πάνω από όλα να χαίρονται όλα αυτά που μας προσφέρει απλόχερα η φύση και αυτό το νησί...
Ελπίζω αυτοί που έχουν χαθεί να επανέλθουν γιατί τους έχουμε πραγματικά ανάγκη.
Σωστος ο παιχτης!!!

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Που ειναι ο Γιατρος???

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

MARIOSE έγραψε:Ρε παιδιά γιατί το λέτε αυτό? Εγώ είμαι καινούριος στο φόρουμ και αν και κυνηγώ από τον καιρό που έμαθα να περπατώ, έμαθα εδώ μέσα αρκετά πράγματα! Σίγουρα υπάρχουν και οι συζητήσεις αλλά και οι κόντρες όμως αυτά χάνονται, εκείνα που μένουν είναι οι γνώσεις και οι καλοί φίλοι. Εδώ μέσα ένιωσα πως υπάρχουν και πραγματικοί "κυνηγοί" διότι προς στιγμής εθεώρησα πως είχαν χαθεί... Αυτοί που αγαπούν πραγματικά το κυνήγι αλλά και τη φύση, αυτοί που ξέρουν να σέβονται αλλά και πάνω από όλα να χαίρονται όλα αυτά που μας προσφέρει απλόχερα η φύση και αυτό το νησί...
Ελπίζω αυτοί που έχουν χαθεί να επανέλθουν γιατί τους έχουμε πραγματικά ανάγκη.
+1000
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ”