Εκθεση Kυνηγίου!!

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: Εκθεση Kυνηγίου!!

Δημοσίευση από Nikos »

Πολύ σωστά τα λες φίλε Χρύσανθε!!
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: Εκθεση Kυνηγίου!!

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

Πολυ σωστος! Οι περισσοτεροι καταστηματαρχες δεν ξερουν να σου πουν ουτε τα βασικα... Και αλλοι κρυβουν αυτα που πρεπει να πουν!
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
Άβαταρ μέλους
christy2000
Full Member
Δημοσιεύσεις: 435
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2012, 09:47
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Εκθεση Kυνηγίου!!

Δημοσίευση από christy2000 »

Εγω εψαχνζ για μποτες και οι τιμες σε σχεση με το διαδικτυο ητα πολυ εκτος,οσες δε ηταν σε καλη τιμη ηταν μετριας ποιοτιτας!Πως να τους υποστηρηξεις αφου δεν σε βοηθουν?
ΔΡΑΣΕ 'Η ΣΚΑΣΕ...!!!
Άβαταρ μέλους
LAGOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 09 Σεπ 2010, 13:20

Re: Εκθεση Kυνηγίου!!

Δημοσίευση από LAGOS »

Σκηνικό απο την έκθεση:
Ένας μεγάλος σε ηλικία 'κυνηγός' μπαίνει σε περίπτερο με όπλα, αεροβόλα και φλομπέρ. Πιάνει ένα φλομπέρ, περιεργάζεται το και ρωτά τον πωλητή πόσα είναι? 180 απαντά του ο πωλητής. Με τον σιγαστήρα ρωτά τον το γερούι? Μάστρε για όνομα του θεού, εν πουλούμε έτσι πράματα, εν παράνομα τούτα. Εγώ στο απέναντι ακριβώς περίπτερο μιλούσα με τον πωλητή και παρακολουθούσα την φάση. Φεύγει το γερούι απο το απέναντι περίπτερο αφού εν έιχε σιγαστήρα και μόλις βγένει στο διάδρομο βουρά ο πωλητής που μιλούσε μαζί μου, κάτι του λέει και φέρνει τον μέσα.
250 ευρωπουλάκια μάστρε μου λαλεί του, με τον σιγαστήρα του, γραμμένο, έτοιμο. Φακκά του ο γέρος 100 ευρώ προκαταβολή και λαλεί του Παρασκευή εννα έρτω που το μαγαζί να το πιάσω.

Τα σχόλια δικά σας.
Αν βρέθηκε αντίδοτο....δεν το θέλω. ..
BAIKAL 1980

Re: Εκθεση Kυνηγίου!!

Δημοσίευση από BAIKAL 1980 »

εγω γενικα δεν καταλαβαινω γιατι επιτρεπεται η κατοχη αεροβολου για να μην πω και φλοπερ...και μη μου πειτε γιατι θελω να παιζω τενεκουθκια στο κηπο...ουτε γιατι ε να στησω καρτερι του λαου στην σεζον που επιτρεπεται με το αεροβολο...το 95% αυτων που εχουν αεροβολο ειναι για να παρανομουν...ειτε παιζοντας οτι καθεται στα συρματα σε κατοικημενες περιοχες...ειτε αφανιζοντας οτι βρισκουν μπροστα τους σε απαγορευμενες και σε περιοδους εκτος κυνηγιου...
Άβαταρ μέλους
Phinix
Δημοσιεύσεις: 943
Εγγραφή: 13 Οκτ 2010, 15:21
Τοποθεσία: Rizokarpaso

Re: Εκθεση Kυνηγίου!!

Δημοσίευση από Phinix »

έτσι φάση κάμνεις τους και τους 2 ρεζίλι εκεί μπροστά στο κόσμο όλο
Λαοι, που ξεχνανε την ιστορια τους, είναι καταδικασμενοι να την ξαναζησουν
Άβαταρ μέλους
LAGOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 09 Σεπ 2010, 13:20

Re: Εκθεση Kυνηγίου!!

Δημοσίευση από LAGOS »

Phinix έγραψε:έτσι φάση κάμνεις τους και τους 2 ρεζίλι εκεί μπροστά στο κόσμο όλο
Φίλε μου απλά είπα πολλά ευγενικά στον πωλητή: Γιαυτό εν να κλείσετε όλοι σε 3 χρόνια και έφυα. Έμεινε και εκοίταζε με παράξενα για κανένα λεπτό αλλά είμαι σίγουρος οτι κατάλαβε τι του είπα.
Αν βρέθηκε αντίδοτο....δεν το θέλω. ..
Άβαταρ μέλους
marios10
Full Member
Δημοσιεύσεις: 451
Εγγραφή: 09 Αύγ 2010, 00:10
Τοποθεσία: ΛΑΡΝΑΚΑ

Re: Εκθεση Kυνηγίου!!

Δημοσίευση από marios10 »

Πολλα σωστος φιλε μου....Επια και εγω εχτες στην εκθεση και ηθελα να δω για μποτες οι τιμες που εβλεπες για μια καλην μποτα εκοφκουντα τα αυτια σου..Και η τιμες που ηβρα που το ιντερνετ σχεδον εν οι μισες...
Πως θα στηριξει ο κυπραιος κυνηγος τους καταστηματαρχες της κυπρου που την στιγμη που τον κλεφκουν μπροστα στα ματια του....
Οσον για τα αεροβολα και τα φλοπερ εγινεν ανεξελεκτο το πραμα ποιο, εχτες στην εκθεση ηταν πολλα τα αεροβολα και τα φλοπερ που ειχεν και εν ηξερω ποιος ειναι ο λογος που ειναι στην εκθεση...
Τούτη τη λύτρωση ζει εκείνος που ζώνεται τα 'σιδερικά' και σέρνοντας πίσω του ένα σκύλο, ανηφορίζει για τα κυνηγοτόπια. Το κρέας τι το κάνει μπρος σε τούτη τη λύτρωση;
Λυτρώσου, λοιπόν και 'συ κι ακολούθησε το μονοπάτι που τόσοι πριν από σένα ακολουθησαν
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: Εκθεση Kυνηγίου!!

Δημοσίευση από Anthimos »

Τις διοπτρες νυχτερινής σκοπευσεως στ αεροβόλα εν τα σχολιασε κανενας σας!!! :?
Μπαινουν τζαι στο κανονικο το όπλο
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
GiorgosT
Full Member
Δημοσιεύσεις: 513
Εγγραφή: 23 Δεκ 2010, 13:04
Τοποθεσία: Nicosia

Re: Εκθεση Kυνηγίου!!

Δημοσίευση από GiorgosT »

Anthimos έγραψε:Τις διοπτρες νυχτερινής σκοπευσεως στ αεροβόλα εν τα σχολιασε κανενας σας!!! :?
Μπαινουν τζαι στο κανονικο το όπλο
βερκά επουλούσαν εξω απο την εκθεση παντος.!!!
ΗΟΜΟ HOMINI LUPUS
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ”