Είμαστε για Κλάματα

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
kyriakos304
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: 17 Αύγ 2011, 06:52

Re: Είμαστε για Κλάματα

Δημοσίευση από kyriakos304 »

Εν μιτσιοί εννα πείτε και εν αθκιασεροί και κάμνουν πελλάρες για να περάσει η ώρα τους.
Ένα ίδιο βίντεο είδα με κάτι εγγλέζους και ελάλουν που μέσα μου «τους γάρους δεν ενδιαφέρουντε για τον συνάθρωπό τους».
Απλά ρε κοπέλια δεν επίστευκα ότι και οι ανθρώποι της Κύπρου θα ήταν τοοοόσο αδιάφοροι. Αφήστε το γεγονός ότι είναι φάρσα. Δείτε την αδιαφορία των αθρώπων που περνούν που δίπλα. Οι δείτε το. Δεν το περίμενα. Εν ξέρω τι να πω…


Καλύτερα ένα θήραμα λιγότερο παρά ένας φίλος….
vti-chris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 22 Φεβ 2011, 13:29

Re: Είμαστε για Κλάματα

Δημοσίευση από vti-chris »

Μετά από τόσες αδικίες που βλέπει καθημερινά γύρω του και την ατιμωρησία των περισσοτέρων...γιατί να επέμβει... για να έρθουν με την παρέα τους μετά να σου κάνουν ζημιά στο αυτοκίνητο, στην περιουσία σου, να ενοχλήσουν την οικογένειά σου και άντε να βρεις το δίκαιο σου.
Προσωπικά δεν ξέρω πως θα αντιδρούσα αλλά αυτό που γράφω πιο πάνω σίγουρα θα περνούσε από το μυαλό μου.
-"Δύο πράγματα δεν έχουν όρια:το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία...και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα βέβαιος"
-"Το σημαντικό είναι να μην σταματήσεις να κάνεις ερωτήσεις. Η περιέργεια έχει τον λόγο της που υπάρχει"
Alb. Einstein
mikros
Δημοσιεύσεις: 903
Εγγραφή: 18 Μαρ 2011, 18:55

Re: Είμαστε για Κλάματα

Δημοσίευση από mikros »

Δεστε, τα παιθκια πρωσπαθουν να το καμουν οσο ποιο αληθοφανες γινετε,σε μερικα σημεια εφιεν τους λιο και δεν υπαρχει αντιδραση...αλλα γενικα εν ειμαστε λαος που πολλο ενδιαφερεται...λογια-λογια-λογια οι περισσοτεροι

http://youtu.be/DePMCZu_vys

http://youtu.be/GF3PvCnj770
Εσχει και'αλλου παρτακαλιες,
που καμνουν μαντορινια
Άβαταρ μέλους
kyriakos304
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: 17 Αύγ 2011, 06:52

Re: Re: Είμαστε για Κλάματα

Δημοσίευση από kyriakos304 »

vti-chris έγραψε:Μετά από τόσες αδικίες που βλέπει καθημερινά γύρω του και την ατιμωρησία των περισσοτέρων...γιατί να επέμβει... για να έρθουν με την παρέα τους μετά να σου κάνουν ζημιά στο αυτοκίνητο, στην περιουσία σου, να ενοχλήσουν την οικογένειά σου και άντε να βρεις το δίκαιο σου.
Προσωπικά δεν ξέρω πως θα αντιδρούσα αλλά αυτό που γράφω πιο πάνω σίγουρα θα περνούσε από το μυαλό μου.

Κατι παρόμοιο με το να καταγγείλουμε ενα λαθροθηρα δηλαδή....
Καλύτερα ένα θήραμα λιγότερο παρά ένας φίλος….
ARRWSTOSFASSAS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2013, 00:55

Re: Re: Είμαστε για Κλάματα

Δημοσίευση από ARRWSTOSFASSAS »

για το βιντεο με την καθηγητρια......

πρωτα απ ολα φταιει το συστημα που δεν δινει κανενα κινητρο στους γονεις να θελουν να μορφωθουν τα παιδια τους(δηλ.ο αλλος εχει 10 χρονια που εχει πτυχιο ελληνικης φιλολογιας και δουλευει γκαρσονι για παραδειγμα)

1)επισης η ατιμωρησια απο την διευθυνση του σχολειου.
2)το ξυλο που απαγορευεται
3)''τωρα να παω στο σχολειο γιοκκκκκα μου να δεις τι θα καμω της καθηγητριας σου''
''γα.. την παπα''
''ετσι θα καμω να περασω και που φαρμακειο πρωτα να μεν κολλησω τπτ''
4)αππππππομενα '''''μωρα'''''
5)οτι θελουν εχουν το mobile twitter pc ps3 ps578 k σκατα
αποτελεσμα να παλαβωνουν να γινονται θεοπαλαβοι να μαρθακωνουν ουλλη μερα

η δικη μας γενια...

1)ειχε ξυλο στο σχολειο
2)παιζαμε μαππα στες αλανες ολη μερα αν ειχε κανενα παχυ επαστυνισκε :lol:
3)υπηρχαν θεσεις εργασιας αρα κινητρο να μορφωθεις
4)φοβομασταν τους δασκαλους ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΒΡΙΣΕ ΔΑΣΚΑΛΑ/Ο

τελοσπαντων ενευριασα παρα παρα πολλα με το βιντεο και βρισκω 1000000000% δικαιο στην δασκαλα απλα επρεπε να τους δωκει κ κανενα γαουροπατσο αλλα ηταν να εβρει κ το μπελα της μετα ετσι καταντησαμε κυριοι δυστυχως ''μανα μου το μωρο κ θα παθει ψυχολογικα μην του θυμωσεις αφηστο να σου πιασει το κωλο σου στην ταξη και εν οκ''
ΕΙΜΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΣ...ΕΙΜΑΙ ΦΟΡΕΑΣ...ΕΧΩ ΤΖΙΝΙ!
Άβαταρ μέλους
kyriakos304
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: 17 Αύγ 2011, 06:52

Re: Re: Είμαστε για Κλάματα

Δημοσίευση από kyriakos304 »

Ακόμα κάτι...

Στην πρώτη ταμπέλα πείτε ότι γράφει "Γ@μώ το κυνήγι".
Και στη δεύτερη "Βοηθάτε το κυνήγι"...
Πολλά χαρακτηριστικό...

Καλύτερα ένα θήραμα λιγότερο παρά ένας φίλος….
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Είμαστε για Κλάματα

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

ΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΤΣΙΠΑ ΠΑΝΩ ΜΑΣ http://www.sigmalive.com/news/local/122545
EPANIEL POWER
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ”