Επαγγελματική Αλληλοβοήθεια

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Επαγγελματική Αλληλοβοήθεια

Δημοσίευση από Pathfinder »

antonisn έγραψε:
Pathfinder έγραψε:
antonisn έγραψε:ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΩ.
ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΥ ΚΑΜΝΕΙ ΜΑΧΑΙΡΙΑ ?
ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΕΡΑΤΟ ΖΑΡΚΑΔΙΟΥ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΜΩ ΜΑΧΑΙΡΙ .
ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ?
Φιλε καλημερα.βαλε μια φωτογραφια να το δω σε παρακαλω
ΦΙΛΕ ΑΥΡΙΟ ΕΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΘΑ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ
Να σου πω την αληθεια φιλε δεν θελω να δοκιμασω να κανω κατι σε ξενη περιουσια στο παρων σταδιο...μπορει να σου το καταστρεψω.Αν το πουλουσες ποσα θα το εδινες?Στειλε μου πμ αν θελεις
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Επαγγελματική Αλληλοβοήθεια

Δημοσίευση από Pathfinder »

Laurona έγραψε:Ξερουμε κανεναν στην λεμεσο με εγγυημενη δουλεια και ποιοτητα που να φτιαχνει κασιες σκυλων καμαρωτες - βερκες για διπλοκαμπινα?

Ομως καλη δουλεια συσταρισμενη, οχι πατρονιες.

Αν ειναι ευκολο μονο ατομα που ξερουμε την δουλεια τους, οχι τυχαια.

Ευχαριστω
Εστειλα σου κατι στο φατσοβιβλιο που βρηκα τυχαια...δεν τον ξερω τον ανθρωπο αλλα φαινεται καλος απο τις φωτογραφιες
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: Επαγγελματική Αλληλοβοήθεια

Δημοσίευση από Laurona »

Αλεξη μου τωρα το ειδα ευχαριστω.

Παίδες μια ερωτηση μπορει κ ναν βλακεια αλλα θελω να με σιγουρος για να ξερω που να παω.

Κοβοντας χορτα πριν 2+ βδομάδες καρφωθηκε κατι στο ματι μου στο βλεφαρο αλλα απο την μεσα μερια.
Εγω το αμελησα κ χειροτερεψε.
Που πρεπει να παω?

Σε οφθαλμίατρο οξα σε δερματολόγο. ?

ΕΛΠΊΖΩ να μην ετυχε σε κανεναν αλλα εαν καποιος ειχε παρομοια εμπειρια ας βοηθησει.
Ευχαριστω
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Επαγγελματική Αλληλοβοήθεια

Δημοσίευση από Pathfinder »

Laurona έγραψε:Αλεξη μου τωρα το ειδα ευχαριστω.

Παίδες μια ερωτηση μπορει κ ναν βλακεια αλλα θελω να με σιγουρος για να ξερω που να παω.

Κοβοντας χορτα πριν 2+ βδομάδες καρφωθηκε κατι στο ματι μου στο βλεφαρο αλλα απο την μεσα μερια.
Εγω το αμελησα κ χειροτερεψε.
Που πρεπει να παω?

Σε οφθαλμίατρο οξα σε δερματολόγο. ?

ΕΛΠΊΖΩ να μην ετυχε σε κανεναν αλλα εαν καποιος ειχε παρομοια εμπειρια ας βοηθησει.
Ευχαριστω
Εισαι σοβαρος ρε φιλε μου?Αμελας τα ματια σου?Πηγαινε σε οφθαλμιατρο
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: Επαγγελματική Αλληλοβοήθεια

Δημοσίευση από miky55 »

Αλεξη μου ετυχε πολλες φορες λογω δουλειας ,τορναδορος,να μπουν ρινισματα μεταλλου ,
Γρηγορα επισκεψη σε οφθαλμιατρο θα στο βγαλει και θα σου δωσει και σταγονες για μολυνση.
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Επαγγελματική Αλληλοβοήθεια

Δημοσίευση από Pathfinder »

miky55 έγραψε:Αλεξη μου ετυχε πολλες φορες λογω δουλειας ,τορναδορος,να μπουν ρινισματα μεταλλου ,
Γρηγορα επισκεψη σε οφθαλμιατρο θα στο βγαλει και θα σου δωσει και σταγονες για μολυνση.
Ετσι ειναι ...προσεχουμε τα ρουχα μας να εχουμε τα μισα.Το ποσες φορες πεταχτηκαν ρινισματα στα ματια μου γιατι το επαιζα μαγκας ταχα μου δεν ξερω μεχρι που την επαθα...τωρα μονο με γυαλια
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Επαγγελματική Αλληλοβοήθεια

Δημοσίευση από admin »

Συνάδελφος ψάχνει για αγορά διπλοκάμπινου κατα προτίμιση isuzu ή chevrolet μέχρι 3000
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: Επαγγελματική Αλληλοβοήθεια

Δημοσίευση από Laurona »

Μπορει καποιος να αλλάξει μαρκα λαδιου που χρησιμοποιεί αλλα εννοείτε με τις ίδιες προδιαγραφές που δινει ο κατασκευαστης?
Η θα εχει φθορα μηχανικά το αυτοκίνητο. ?
Πχ εαν εβαζες 15w40 castrol να βαλεις παλι 15w40 texaco.
Η αλλαγη θα μεινει στα ιδια χιλιόμετρα. ?
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: Επαγγελματική Αλληλοβοήθεια

Δημοσίευση από Laurona »

Εννοειτε οχι να σμηξεις τα δυο.
Να αλλαξεις ολο το λαδι και το φίλτρο κ να βαλεις το αλλο
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Επαγγελματική Αλληλοβοήθεια

Δημοσίευση από Pathfinder »

Laurona έγραψε:Μπορει καποιος να αλλάξει μαρκα λαδιου που χρησιμοποιεί αλλα εννοείτε με τις ίδιες προδιαγραφές που δινει ο κατασκευαστης?
Η θα εχει φθορα μηχανικά το αυτοκίνητο. ?
Πχ εαν εβαζες 15w40 castrol να βαλεις παλι 15w40 texaco.
Η αλλαγη θα μεινει στα ιδια χιλιόμετρα. ?
Λεβεντη μου χρονια σου πολλα καταρχην.Η αριθμηση των μηχανικων λαδιων ειναι βαση διεθνων προτυπων και στανταρτ και οι σοβαρες εταιρειες τα ακολουθουν κατα γραμμα ως επι των πλειστων.Αρα μπορεις να αλλαξεις λαδι απο μια εταιρεια σε μιας αλλης.Αλλα αν με ρωτας εμενα το κοστος αλλαγης λαδιου στα αυτοκινητα μας ειναι απειροελαχιστο στα αλλα εξοδα που του καμνουμε αρα ποιος ο λογος?Βαλε εκεινο που σου προτεινει ο κατασκευαστης του αυτοκινητου σου και μην ανακατωθεις να βαλεις αλλης εταιρειας η αλλης συνθεσης (συνθετικα ημισυνθετικα κλπ)
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ”