Αθκιασερός

dimitris savva

Re: αθκιασερος

Δημοσίευση από dimitris savva »

Alfa33s16v έγραψε:Φιλε εδωσες μου μια πολλα ωραια ιδεα τωρα με την πατεντα σου !!

Μπορεις να το βιδωσεις πας στον τοιχο και να βαλεις γυαλι για καπατζι και να εν οπως τον οπλοβαστο.
Και σκεφτουμουν να παω να αγορασω θεμα. Ενα καμω και εγω κατι σαν το δικο σου!!! :) :)
εγω εκανα κατι τετοιο για τα κυπελλα μου. μπορεις να το κανεις και για οπλοβαστο.
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
682 GOLD E
Full Member
Δημοσιεύσεις: 459
Εγγραφή: 18 Ιαν 2012, 22:59

Re: αθκιασερος

Δημοσίευση από 682 GOLD E »

ωραιος!!! σε τι αγωνισμα τα επιασες κ. Δημητρη?
dimitris savva

Re: αθκιασερος

Δημοσίευση από dimitris savva »

682 GOLD E έγραψε:ωραιος!!! σε τι αγωνισμα τα επιασες κ. Δημητρη?
sporting
dimitris savva

Re: αθκιασερος

Δημοσίευση από dimitris savva »

ετελιωσα την ;)
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
'petros'
Δημοσιεύσεις: 990
Εγγραφή: 10 Αύγ 2011, 13:52
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: αθκιασερος

Δημοσίευση από 'petros' »

Φιλε Δημητρη ωραια η κατασκευη αλλα το τσιακουι ειναι ολα τα λεφτα ;)
«Για να είσαι κυνηγός … δεν αρκεί να διαθέτεις άδεια, όπλο και σκύλο … αλλά κυρίως σεβασμό, συνείδηση και γνώση για την φύση»
Άβαταρ μέλους
682 GOLD E
Full Member
Δημοσιεύσεις: 459
Εγγραφή: 18 Ιαν 2012, 22:59

Re: αθκιασερος

Δημοσίευση από 682 GOLD E »

οντως... και οι waidmashell το ιδιο... :D
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: αθκιασερος

Δημοσίευση από πανικος »

φιλε δημητρη ωραια η θηκη μπραβο αλλα εμενα μου αρεσε το οπλο σου.μου αρεσουν τα skb τα κυνηγω για χρονια ,πιο μοντελλο ειναι αυτο δημητρη και τι χρονολογιας :?:
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Γιατρός

Re: αθκιασερος

Δημοσίευση από Γιατρός »

'petros' έγραψε:Φιλε Δημητρη ωραια η κατασκευη αλλα το τσιακουι ειναι ολα τα λεφτα ;)
Φαίνεται σαν opinel
axerkwtis

Re: αθκιασερος

Δημοσίευση από axerkwtis »

File dimitri polla wraia douleia!exw vernitzi varkas gia finish..paraggelies pou kamnoume?wraia kai sistarismeni douleia en tin ekames pio prin na epername exw p tin ekthesi..
dimitris savva

Re: αθκιασερος

Δημοσίευση από dimitris savva »

θηκη για το σκοπευτηριο, την ειδα στο e bay αλλα μετα ειπα να την φτιαξω μονος μου να περασει η ωρα μου.ενα κομματι δερμα και 6 ωρες δουλεια στο χερι παραδοσιακα. :D το ευχαριστιεσαι καλυτερα.
PicMonkey Collage.jpg
20140303_210647.jpg
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ”