ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΣΤΟΝ ΚΥΝΗΓΟΤΟΠΟ.........ΦΤΑ-ΝΕΙ!!!!!!!

Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Δημοσίευση από Pathfinder »

Τι σχεση εχουν οι σπουδες με την παιδεια κι την κοινωνικη μορφωση ρε παιδια.Μπορεις να βρεις "σπουδασμενο" που να εν πιο ΓΑΡΟΣ που ενα που εφκαλε το σχολειο.Η νοοτροπια του Κυπραιου του στυλ "μα ειμαι ο μαλακας του αλλου και να πιασω τα σκουπιδια του" η " εννα με περιπαιζουν οι παρεες μου" η "εν θα φανουν τα λια τα δικα μου μπροστά στα πολλα που εχει" εν κατι που λιο πολλα εχουμε το μεσα μας.Ειμαστε χωρκατοι ειμαστε ττοππουζοι ειμαστε για τα μπαζα και νσ μεν μας πειραζει οταν μας το λαλουν οι αλλοι
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
ARRWSTOSFASSAS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2013, 00:55

Re:

Δημοσίευση από ARRWSTOSFASSAS »

Pathfinder έγραψε:Τι σχεση εχουν οι σπουδες με την παιδεια κι την κοινωνικη μορφωση ρε παιδια.Μπορεις να βρεις "σπουδασμενο" που να εν πιο ΓΑΡΟΣ που ενα που εφκαλε το σχολειο.Η νοοτροπια του Κυπραιου του στυλ "μα ειμαι ο μαλακας του αλλου και να πιασω τα σκουπιδια του" η " εννα με περιπαιζουν οι παρεες μου" η "εν θα φανουν τα λια τα δικα μου μπροστά στα πολλα που εχει" εν κατι που λιο πολλα εχουμε το μεσα μας.Ειμαστε χωρκατοι ειμαστε ττοππουζοι ειμαστε για τα μπαζα και νσ μεν μας πειραζει οταν μας το λαλουν οι αλλοι


παντως εμενα να με πληρωνεις σκουπιθκια ξενα εν μαζευκω ΑΝΑΚΑΤΣΙΩ
τα δικα μου ΟΚ
ΕΙΜΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΣ...ΕΙΜΑΙ ΦΟΡΕΑΣ...ΕΧΩ ΤΖΙΝΙ!
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Δημοσίευση από Pathfinder »

Οι παραπανω εν και λιος ο νους τους...πανε καθονται στα ποστα τους καμνουν τους αριθμους τους καμνουν τα και της που...νας με τα ττενεκουθκια και τις χαρτουτσιες τους και σαν να μεν φτανει τουτο δειχνουν και στους αλλους που μπορει να περασουν που τζιαμε οτι εν ποστο καλο.Την αλλη εξορμηση εχουν κι παραπινο γιατι επιασαν τους τον τοπο τους.Καλα σου καμουν ρε βορτο.Στα ποστα μου εμενα να παεις νομιζεις δεν εξαναπατησε ανθρωπος εκει.Αστα τελοσπαντων γιατι νευριαζω και εν απολαμβανω με το ουζο μου που πινω ;)
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re:

Δημοσίευση από Nikos »

Pathfinder έγραψε:Οι παραπανω εν και λιος ο νους τους...πανε καθονται στα ποστα τους καμνουν τους αριθμους τους καμνουν τα και της που...νας με τα ττενεκουθκια και τις χαρτουτσιες τους και σαν να μεν φτανει τουτο δειχνουν και στους αλλους που μπορει να περασουν που τζιαμε οτι εν ποστο καλο.Την αλλη εξορμηση εχουν κι παραπινο γιατι επιασαν τους τον τοπο τους.Καλα σου καμουν ρε βορτο.Στα ποστα μου εμενα να παεις νομιζεις δεν εξαναπατησε ανθρωπος εκει.Αστα τελοσπαντων γιατι νευριαζω και εν απολαμβανω με το ουζο μου που πινω ;)
Έτσι ακριβώς! ;)
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re:

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Pathfinder έγραψε:Τι σχεση εχουν οι σπουδες με την παιδεια κι την κοινωνικη μορφωση ρε παιδια.Μπορεις να βρεις "σπουδασμενο" που να εν πιο ΓΑΡΟΣ που ενα που εφκαλε το σχολειο.Η νοοτροπια του Κυπραιου του στυλ "μα ειμαι ο μαλακας του αλλου και να πιασω τα σκουπιδια του" η " εννα με περιπαιζουν οι παρεες μου" η "εν θα φανουν τα λια τα δικα μου μπροστά στα πολλα που εχει" εν κατι που λιο πολλα εχουμε το μεσα μας.Ειμαστε χωρκατοι ειμαστε ττοππουζοι ειμαστε για τα μπαζα και νσ μεν μας πειραζει οταν μας το λαλουν οι αλλοι
ΑΛΕΞΗ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΕΧΕΙ.....ΕΝ ΓΙΑ ΚΥΠΡΟ ΠΟΥ ΜΙΛΩ ;) ......ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΕΩ!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΣΤΟΝ ΚΥΝΗΓΟΤΟΠΟ.........ΦΤΑ-ΝΕΙ!!!!!!!

Δημοσίευση από Anthimos »

Αναφορικα με το θεμα , παρα να παραπονιουμαστε ας κανουμε κατι γι αυτο
599547_3611430877839_2058657806_n.jpg
527576_3611478359026_1106117130_n.jpg
557353_3617466228719_726354078_n.jpg
252629_3611432357876_714719623_n.jpg

Σκεφτειτε το ...γινετε!!!!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΣΤΟΝ ΚΥΝΗΓΟΤΟΠΟ.........ΦΤΑ-ΝΕΙ!!!!!!!

Δημοσίευση από MARIOSE »

Μπράβο παιδιά.
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΣΤΟΝ ΚΥΝΗΓΟΤΟΠΟ.........ΦΤΑ-ΝΕΙ!!!!!!!

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ!

ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ Σ'ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΟΥΜΕ...ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΑΔΙΚΟ!

ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΤΟΥΝ ΟΙ ΑΜΠΑΛΑΤΟΙ ΟΙ ΤΑΛΙΠΑΝ ΝΑ ΤΑ ΚΑΜΟΥΝ ΟΠΩΣ ΤΟ Κ###Ο ΤΟΥΣ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ ΟΠΟΥ ΠΑΣ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΟΤΟΠΟ ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΚΗΝΙΚΟ...ΣΕ ΤΡΩΕΙ Η ΔΕΝ ΣΕ ΤΡΩΕΙ......... Ε ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΥΑΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ!

ΤΟ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΖΟΥΜΕ ΣΥΝΕΧΩΣ ΤΙΣ Μ@@@@@ΕΣ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΑΧΑΠΑΡΟΥ,ΧΩΡΚΑΤΟΥ,ΑΜΠΑΛΑΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΡΟΣΩΡΙΝΗ ΛΥΣΗ...ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΙΔΑΧΘΕΙ Η ΠΑΙΔΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΟΣΟ ΠΙΟ ΓΡΥΓΟΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟΥΣ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ.....ΟΥΤΟ ΣΩΣΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΚΟΙΝΟΥ Ο ΣΤΟΧΟΣ ΤΗΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ Η ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ!

ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ!

ΕΝΑ ΧΕΛΙΔΟΝΙ ΔΕΝ ΦΕΡΝΕΙ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΗ ΔΥΣΤΥΧΩΣ :cry:

Υ.Γ Η ΚΑΘΕ ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΠΑΥΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΣΥΝΜΦΕΡΟΝ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ!!!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Athos 1978
Full Member
Δημοσιεύσεις: 755
Εγγραφή: 02 Φεβ 2012, 17:29
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΣΤΟΝ ΚΥΝΗΓΟΤΟΠΟ.........ΦΤΑ-ΝΕΙ!!!!!!!

Δημοσίευση από Athos 1978 »

Κάποιος μαλάκας έκανε το θαύμα του πάλι άσπρισε ολόκληρο ποταμό ρίχνοντας κάτι μέσα :evil:


Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Open mind for a different view.
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΣΤΟΝ ΚΥΝΗΓΟΤΟΠΟ.........ΦΤΑ-ΝΕΙ!!!!!!!

Δημοσίευση από MARIOSE »

Άθω η γαουροσύνη μας εν έχει όρια φίλε...

Πριν 1 βδομάδα καθάρισα ένα σημείο που στέκω και κυνηγώ μαζεύοντας 1 σακούλα μαύρη σκουπίδια. Σήμερα είχε τα διπλάσια και λίγο πιο κάτω ειλικρινά γεμώνεις 1 φορτηγό σκουπίδια... Όλα αυτά είναι φετινά κατορθώματα αφού πέρσι ξανακαθάρισα την περιοχή αν και τα σκουπίδια ήταν πολύ λίγα.

Ανακαλύψαν οι γαουρόγαροι ότι τζιαμέ ρέσσουν σπίννοι... Ρε ειλικρινά ας τα απαγορεύσουν ούλλα τζιαί κανεί... :twisted:
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ”