ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΣΤΟΝ ΚΥΝΗΓΟΤΟΠΟ.........ΦΤΑ-ΝΕΙ!!!!!!!

Άβαταρ μέλους
Koutsofteros
Full Member
Δημοσιεύσεις: 237
Εγγραφή: 21 Σεπ 2011, 14:07

Re: ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΣΤΟΝ ΚΥΝΗΓΟΤΟΠΟ.........ΦΤΑ-ΝΕΙ!!!!!!!

Δημοσίευση από Koutsofteros »

Φάση που εχτές:

Τελειώννω την πρωινή παγανιά μου (κατά τες 1:30!!!!) και περνώ που μιαν παρέα 2 αυτοκίνητα, 3 άτομα που τρων το μεσημεριανό τους...

Όπως κοντέφκω, θωρώ τον ένα σύρνει το ττενεκκούι της σεβενάπ 5-6 μέτρα δίπλα του.. Πάω κοντά (που πίσω του, εν με είχαν δει ακόμα) θωρώ ότι έσιει δίπλα που τον άλλο δέυτερο ττενεκκούι, τζαι πιο κάτω ένα αννοιμένο ασημόχαρτο που σάντουιτς...

Ανέβηκε μου το αίμα στο κρανίο!!!
Πάω δίπλα τους (με εχαιρέτησα με τίποτε), πιάνω το ττενεκκούι του παρέα που μόλις το επέταξε, σύρνω του το μες τα πόθκια τζαι λαλώ του "νομίζω εν δικό σου τούτο". Δείχνω του τζαι τα άλλα, λαλώ του "τζαι τούτα εν δικά σας, μαζέψετε τα" τζαι έφυα....
Εμείναν όπως τους παλαβούς..εν είπαν λέξη...μόνο ο πιο ηλικιωμένος εγύρισε τζαι είπε τους.. "Μα έκαμε μας παρατήρηση τωρά?"

Εν ξέρω ακόμα αν τα συνάξαν, αλλά εννα μάθω την Τετάρτη ή την άλλη Κυριακή.
Φυσικά αμφιβάλλω..τζαι μάλλον η παρέα μου εννα τα συνάξει...όπως γίνεται συνήθως, γιατί στην περιοχή πάμε 20 χρόνια, τζαι δεν αφήνουμεν ούτε κοκκόνα της ελιάς χαμέ..
"Τα περισσότερα ψέματα λέγονται, πριν από τις Εκλογές, κατά την διάρκεια του Πολέμου και..... μετά το Κυνήγι...! "
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΣΤΟΝ ΚΥΝΗΓΟΤΟΠΟ.........ΦΤΑ-ΝΕΙ!!!!!!!

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

εχτες εμεις μετα την παγανια εσιναξαμεν και μια τσεντα σκουπιδκια που επεταξαν καποιοι αχριστη!
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
ARRWSTOSFASSAS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2013, 00:55

Re: ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΣΤΟΝ ΚΥΝΗΓΟΤΟΠΟ.........ΦΤΑ-ΝΕΙ!!!!!!!

Δημοσίευση από ARRWSTOSFASSAS »

ρε μα λαλειτε για σκουπιδια μονο?
εγω ειδα ταπελλα συγκεκριμενα εξω που το χωριο λυσο να γραφει παρακαλω
ΜΗΝ ΠΥΡΟΒΟΛΕΙΤΕ ΚΑΤΟΙΚΟΙΔΙΑ
τα σχολια δικα σας
ΕΙΜΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΣ...ΕΙΜΑΙ ΦΟΡΕΑΣ...ΕΧΩ ΤΖΙΝΙ!
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΣΤΟΝ ΚΥΝΗΓΟΤΟΠΟ.........ΦΤΑ-ΝΕΙ!!!!!!!

Δημοσίευση από Γιατρός »

Στο google maps στο νησί Κύπρος φαίνονται όλοι οι τζικλότοποι με διάφορα χρώματα βουναλάκια από χαρτούτσιες
Sweet
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΣΤΟΝ ΚΥΝΗΓΟΤΟΠΟ.........ΦΤΑ-ΝΕΙ!!!!!!!

Δημοσίευση από Γιατρός »

Σήμερα όλοι οι γύφτοι που περάσαν από μια υπέροχη περιοχή την κάναν σκουπιδότοπο για χάρη της τζίκλας. Τα πάντα ήταν στο έδαφος
Λυπηρό
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΣΤΟΝ ΚΥΝΗΓΟΤΟΠΟ.........ΦΤΑ-ΝΕΙ!!!!!!!

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ...ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ!

ΜΕ ΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΦΥΓΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ!

ΤΟ ΤΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ''ΔΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ''ΚΥΝΗΓΟΥΣ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΟΤΟΠΟ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ....ΗΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΚΛΑΙΝΕ ΟΙ ΡΕΓΓΕΣ....ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΥΠΟΘΕΣΗ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ!

ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΙΛΩ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ...ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΑΙΔΕΙΑ...ΧΑ,ΧΑ,ΧΑ ΚΑΙ ΓΕΛΩ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΒΟΥΝΑ....ΟΤΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΥΠΗΡΧΑ ΚΥΝΗΓΟΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΗΜΕΙΟ ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΒΟΥΝΑΡΙ ΑΠΟ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΜΠΟΥΚΑΛΕΣ ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ,ΚΟΥΤΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΑΦΕ ΤΩΝ ΑΝΑΨΥΚΤΙΚΩΝ ,ΣΑΚΟΥΛΕΣ ΠΕΤΑΜΕΝΕΣ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΦΥΡΤΕΙΣ ΠΟΥ ΤΑ ΓΕΛΕΙΑ.....

ΚΑΙ ΛΕΣ ΜΑ ΠΟΣΟ ΑΣΤΕΙΟΙ ΗΜΑΣΤΕ ΤΕΛΙΚΑ..... :cry:
ΚΑΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΟΤΙ ΑΠΟ ΟΟΟΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ,ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΛΟΙ ΤΩΝ ΦΟΡΟΥΜ ΠΟΥ ΝΑ ΜΙΛΟΥΝ ΓΙΑ ΑΞΙΕΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΕΙΑ....

ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΟΤΙ ΑΠ' ΟΟΟΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑ....

ΚΑΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΟΤΙ ΑΠ' ΟΟΟΟΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ.....ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΒΑΖΟΥΝ ΤΗΝ ΓΡΑΒΑΤΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΤΗΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΤΟΥΣ.....

ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ........ΤΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΡΕ ΠΑΙΔΕΣ.......ΑΡΧΙΖΩ ΚΑΙ ΓΕΛΩ ΠΑΛΙ :lol: :lol: :lol:

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.....ΠΟΣΟ ΑΣΤΕΙΟΙ ΗΜΑΣΤΕ!!! :cry:
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
master
Full Member
Δημοσιεύσεις: 212
Εγγραφή: 20 Ιαν 2011, 06:30

Re: ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΣΤΟΝ ΚΥΝΗΓΟΤΟΠΟ.........ΦΤΑ-ΝΕΙ!!!!!!!

Δημοσίευση από master »

Καλημέρα παίδες,

Έχεις δίκαιο Σόλων, μόνο αστείοι μπορούμε να χαρακτηριστούμε και σίγουρα είναι και πολλοί μορφωμένοι άνθρωποι οι οποίοι πιστεύω παρασύρονται από την μάζα.

Είναι κάποιοι που νομίζουν ότι με το να μαζέψεις τα σκουπίδια σε σακούλια και να τα αφήσεις στον χώρο που κυνηγάς έλυσες το πρόβλημα. Λες και τα σκουπιδοφόρα θα τα μαζέψουν που μέστα ορμάνια. Επιοικώς απαράδεκτοι!!! :evil:
'Ελεος πλέον, αφού εκάμετε τον κόπο να τα μαζέψετε, πάρτε τα φεύγωντας στο πιο κοντινό σημείο που υπάρχει κάλαθος απορυμμάτων ή μπορεί να μαζευτούν τέλος πάντων. Το δύσκολο εκάμε το, ολοκληρώστε το!!! Ε.Λ.Ε.Ο.Σ.!
Αντιδράστε όλοι πλέον όπου βλέπετε τέτοιες συμπεριφορές και μην αφήνετε κάποιους να καταστρέφουν αυτό που αγαπάτε.
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΣΤΟΝ ΚΥΝΗΓΟΤΟΠΟ.........ΦΤΑ-ΝΕΙ!!!!!!!

Δημοσίευση από MARIOSE »

Σόλωνα ότι και να πούμε έχεις απόλυτο δίκαιο...δυστυχώς... :(

Σωστός και ο φίλος master για την αντίδραση.
chris197
Full Member
Δημοσιεύσεις: 337
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2010, 18:29

Re: ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΣΤΟΝ ΚΥΝΗΓΟΤΟΠΟ.........ΦΤΑ-ΝΕΙ!!!!!!!

Δημοσίευση από chris197 »

ρε παιδια,
στο φρακτη του κιτιου εχει 4 day clearance. βρισκεις απο καναπεδες μεχρι και πλυντηρια. βουρατε γιατι ενα χασετε. τετοιες ευκαιρειες της βρισκεις μονο μια φορα.
Υλεικρινα το θεαμα με τα σκουπιδια εινμαι πολλοι λυπηρο. ολα; ξεκινουν απο εμας τους πιο μεγαλους ( ειμε 40 ) που οφειλουμε να πουμε και να διξουμε το καλο παραδειγμα στους πιο μικρους η ακομη και σε καπιους ασινιδιτους που συναντουμε στης εξορμισης μας.

αλλα προσεκτικα γιατι δεν ξερεις με πιον η πιους εχεις να καμεις.
μια φορα που πηγα να πω καπιου αγνωστου να μαζεψει τα σκουπιδια του αλλο λιγο να με δερει, αλλα ευτηχως υπηρχαν και αλλα ατομα γιρω μας και αρχισαν να του φωναζουν και εσικοστεικε και εφιγε οπως τον ΓΑΡΟ

γι αυτο φιλοι μου προσοχη .
Άβαταρ μέλους
Dimitris
Δημοσιεύσεις: 1154
Εγγραφή: 20 Αύγ 2010, 10:31
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΣΤΟΝ ΚΥΝΗΓΟΤΟΠΟ.........ΦΤΑ-ΝΕΙ!!!!!!!

Δημοσίευση από Dimitris »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.....ΠΟΣΟ ΑΣΤΕΙΟΙ ΗΜΑΣΤΕ!!! :cry:
Δεν είμαστε αστείοι φίλε Σόλωνα... Είμαστε ΓΕΛΙΟΙ
«Τα φυτά των ζώων ένεκέν εστι και τα ζώα των ανθρώπων χάριν»
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ”