Φίνες

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
kyriakos304
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: 17 Αύγ 2011, 06:52

Φίνες

Δημοσίευση από kyriakos304 »

Μιας και είναι ο καιρός τωρά που θα τις βρούμε μπροστά μας.
Εσείς αφήνετε τις; Σκοτώνετε τις; Φοάστε τις;
Καλύτερα ένα θήραμα λιγότερο παρά ένας φίλος….
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Φίνες

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

εσκοτοσα 3 μες σε 2 εφτομαδες
EPANIEL POWER
dangerous
Full Member
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: 12 Μαρ 2010, 16:35

Re: Φίνες

Δημοσίευση από dangerous »

ΣΕ ΤΙ ΣΗΜΕΙΑ ΤΙς ΒΡΗΚΕς ΦΙΛΕ?
sotiris!129

Re: Φίνες

Δημοσίευση από sotiris!129 »

περιοχη Αναλιοντα ακουσα πως εχει πολλες
και αν και κυνηγω χρονια εκει γιατι εχουμε χωραφι ποτε δεν μου ετυχε να δω ουτε 1 εκει
εχει κανενας καμια πληροφορια?
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Φίνες

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

dangerous έγραψε:ΣΕ ΤΙ ΣΗΜΕΙΑ ΤΙς ΒΡΗΚΕς ΦΙΛΕ?
σε 3 διαφορετικες περιοχες λαπατσα αναλιοντα κοντα στο χωριο και σια κοντα στο στρατοπεδο

εγω προσοπικα μεχρι του χρονου πριν το κυνιγη δεν προκιτε να ξαναβγαλω τον σκυλο εξω διοτι προτα ειναι ο σκυλος μου και ιστερα για το κυνιγη κανει οσο και γλιπαρατον την τελευταια
EPANIEL POWER
sotiris!129

Re: Φίνες

Δημοσίευση από sotiris!129 »

APOLLON_1 έγραψε:
dangerous έγραψε:ΣΕ ΤΙ ΣΗΜΕΙΑ ΤΙς ΒΡΗΚΕς ΦΙΛΕ?
σε 3 διαφορετικες περιοχες λαπατσα αναλιοντα κοντα στο χωριο και σια κοντα στο στρατοπεδο

εγω προσοπικα μεχρι του χρονου πριν το κυνιγη δεν προκιτε να ξαναβγαλω τον σκυλο εξω διοτι προτα ειναι ο σκυλος μου και ιστερα για το κυνιγη κανει οσο και γλιπαρατον την τελευταια
ε παρεα που πια μερκα του Αναλιοντα? πρην μπεις του χωρκου απεναντι που το ελαιοτριβιο οξα που την αλλι μερκα πρως Λυθροδοντα ζιαμε που εν οι ρεντες?
ξερω παθκια παθκια ουλο τον Αναλιωντα περπατω τον χειμονα καλοκαιρι και μονο θερκα ειδα ζε μαλιστα υπερβολικα πολλα και υπερβολικα μεγαλα θεμας ζε αποτι ακουω οπου εχει θερκα δεν εχει φινες!
axerkwtis

Re: Φίνες

Δημοσίευση από axerkwtis »

κοπελια φετος εν να εχουμε μεγαλο προβλημα με τις κουφαες..να παρακαλατε να βρεξει καλα περκει παρει το νερο κανενα αυκο γιατι κατα που θωρω εν να μας φαν φετος...εχτος που τουτο φετος εν κ πιο επικινδυνες ειχαμε βαρυχειμωνια εν νιστιτζιες εχει τοσο καιρο...αλλες χρονιες εβρισκες ολοχρονα εκυνηγουσαν εν ηταν τοσο το δηλητηριο..τουτη την περιοδο ομως εν θανατος..επαρχια λεμεσου κ εχτες και σημερα ηβραμε...ο θεος να μας λυπηθει και μας και τα χτηνα μας..
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: Φίνες

Δημοσίευση από Laurona »

emeis eipa sas eskotosen o petheros mou mesto garaz tin paraskeui t apogeuma.fetos polli nifitda k polli fina.einai allilendeta.
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
FRANCHI
Full Member
Δημοσιεύσεις: 459
Εγγραφή: 12 Δεκ 2011, 18:53

Re: Φίνες

Δημοσίευση από FRANCHI »

σε ποιά φάση της μέρας τις συναντούμε περισσότερο πρωί, μεσημέρι ή απόγευμα? Άμαν την πατήσεις ξέρει κανένας σε ποιό ύψος του ποδιού δαγκώνει ή εξαρτάται που εν να την πατήσεις? Εδάκκασε κανένα καμιά φορα?
I believe half of what I see and nothing of what I hear
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Φίνες

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

sotiris!129 έγραψε:
APOLLON_1 έγραψε:
dangerous έγραψε:ΣΕ ΤΙ ΣΗΜΕΙΑ ΤΙς ΒΡΗΚΕς ΦΙΛΕ?
σε 3 διαφορετικες περιοχες λαπατσα αναλιοντα κοντα στο χωριο και σια κοντα στο στρατοπεδο

εγω προσοπικα μεχρι του χρονου πριν το κυνιγη δεν προκιτε να ξαναβγαλω τον σκυλο εξω διοτι προτα ειναι ο σκυλος μου και ιστερα για το κυνιγη κανει οσο και γλιπαρατον την τελευταια
ε παρεα που πια μερκα του Αναλιοντα? πρην μπεις του χωρκου απεναντι που το ελαιοτριβιο οξα που την αλλι μερκα πρως Λυθροδοντα ζιαμε που εν οι ρεντες?
ξερω παθκια παθκια ουλο τον Αναλιωντα περπατω τον χειμονα καλοκαιρι και μονο θερκα ειδα ζε μαλιστα υπερβολικα πολλα και υπερβολικα μεγαλα θεμας ζε αποτι ακουω οπου εχει θερκα δεν εχει φινες!
φιλε προς το τσερι οι προς λυθροδοντα
EPANIEL POWER
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ”