Hungarian Vizsla

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
andreasana210326
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: 18 Σεπ 2012, 15:07
Τοποθεσία: ΛΕΜΕΣΟΣ

Re: Hungarian Vizsla

Δημοσίευση από andreasana210326 »

φιλε κανε μια μικρη ερευνα οσον αφορα την κοπροφαγια στο ιντερνετ....8α βρεις αρκετες με8οδους να δοκιμασεις.
CHRISTOS K
Full Member
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: 07 Ιαν 2013, 22:00

Re: Hungarian Vizsla

Δημοσίευση από CHRISTOS K »

Eυχαριστώ θα το ψαξω το θεμα.Ειμαι καινουργιος στο φορουμ και θελω να πω οτι μεσα απο τις συζητησεις και τα θέματα που καταχωρούν οι συναδελφοι κυνηγοι βοηθουν ολους μας να γινουμε καλυτεροι
Άβαταρ μέλους
loukas_loux
Full Member
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: 25 Ιαν 2013, 04:01

Re: Hungarian Vizsla

Δημοσίευση από loukas_loux »

ΠΩΣ ΠΑΝ ΤΑ ΒΙΣΛΑ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ? Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΕΙ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ. ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΠΟΡΩΝΕΙ, ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΣΚΥΛΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΗΚΑ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΠΑΩ ΤΑ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΑ. ΕΙΝΑΙ 8 ΜΗΝΩΝ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΩΡΙΜΗ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΕΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΠΛΕΟΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΨΑΧΝΕΙ ΚΑΙ ΠΩΣ. ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΟΤΑΝ ΠΕΣΕΙΣ ΣΕ ΜΑΛΑΗ ΜΕ ΠΕΡΤΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΣΥΓΧΥΖΕΤΑΙ Η ΣΚΥΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΙ ΚΑΜΝΕΙΣ? ΑΛΛΑΣΕΙΣ ΤΟΠΟ?
BROWNING the best there is....
christoforos.ay_napa
Full Member
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: 31 Μάιος 2012, 13:20

Re: Hungarian Vizsla

Δημοσίευση από christoforos.ay_napa »

γνωρίζετε κάποιον εκτροφέα η κυνηγό που έχει vizsla 4-5 μηνών για πούλημα γιατί ενδιαφέρομε.
BLUE DE GASCOGNE
Full Member
Δημοσιεύσεις: 195
Εγγραφή: 21 Ιαν 2013, 15:59

Re: Hungarian Vizsla

Δημοσίευση από BLUE DE GASCOGNE »

εχει ενας φιλος μου διασταυρομενο με λυκο θυληκο 19 μηνων αρκετα καλη στο κυνηγι του περδικου και λιγο στο λαγο .την πουλα 150 ευρο αν ενδιαφερεσε να σου δωσω το τηλ του.
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Hungarian Vizsla

Δημοσίευση από admin »

christoforos.ay_napa έγραψε:γνωρίζετε κάποιον εκτροφέα η κυνηγό που έχει vizsla 4-5 μηνών για πούλημα γιατί ενδιαφέρομε.

είχε ένας απο την Αραδίποου καλά αίματα visla και πουλούσε ο κακής το τηλέφωνο του δέν το θυμάμαι τώρα , αλλά είχε βάλει διαφήμιση σε ένα τεύχος του περιοδικού παλαιότερα
Προσέχουμε...για να έχουμε
Neoklis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: 18 Οκτ 2011, 11:36

Re: Hungarian Vizsla

Δημοσίευση από Neoklis »

Mixalis kakis to til tou einai 99665766 exei eksairetika vizsla
Απάντηση

Επιστροφή στο “Κυνηγετικές Φυλές”