Γνωριμια με τη φυλη Bracco Italiano

Bracco Italiano
Full Member
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 06 Ιαν 2012, 21:18

Re: Γνωριμια με τη φυλη Bracco Italiano

Δημοσίευση από Bracco Italiano »

Petra σε μια κυνηγετικη εξορμηση στα ορτυκια
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Bracco Italiano την 26 Ιαν 2012, 22:37, έχει επεξεργασθεί 3 φορές συνολικά.
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Γνωριμια με τη φυλη Bracco Italiano

Δημοσίευση από admin »

φωτο web small
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Προσέχουμε...για να έχουμε
dimitris savva

Re: Γνωριμια με τη φυλη Bracco Italiano

Δημοσίευση από dimitris savva »

Φίλε μου αυτή η φυλή κυνηγά περισσοτερο σε φτερωτο ή σε λαγό?
Άβαταρ μέλους
Phinix
Δημοσιεύσεις: 943
Εγγραφή: 13 Οκτ 2010, 15:21
Τοποθεσία: Rizokarpaso

Re: Γνωριμια με τη φυλη Bracco Italiano

Δημοσίευση από Phinix »

οι λαγο, λαγους ;)
Λαοι, που ξεχνανε την ιστορια τους, είναι καταδικασμενοι να την ξαναζησουν
Bracco Italiano
Full Member
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 06 Ιαν 2012, 21:18

Re: Γνωριμια με τη φυλη Bracco Italiano

Δημοσίευση από Bracco Italiano »

dimitris savva έγραψε:Φίλε μου αυτή η φυλή κυνηγά περισσοτερο σε φτερωτο ή σε λαγό?
ΑΓΑΠΗΤΕ ΦΙΛΕ ΕΓΩ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΚΥΝΗΓΩ ΜΟΝΟ ΛΑΓΟ ΜΕ ΤΑ ΣΚΥΛΛΙΑ ΑΥΤΑ. ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΜΕΝΑ ΣΕ ΝΤΟΡΟ ΛΑΓΟΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΞΕΦΕΥΓΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΦΤΕΡΩΤΟ. ΕΠΙΣΗΣ ΠΑΙΖΕΙ ΣΥΜΑΝΤΙΚΟ ΡΟΛΟ Η ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΚΑΙ Η ΤΡΙΒΗ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΣΚΥΛΛΙΑ ΜΕ ΕΝΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΘΗΡΑΜΑ. ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΦΙΛΟΙ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΑΓΟΡΑΣΑΝ ΣΚΥΛΛΙΑ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΦΤΕΡΩΤΟ ΓΙΑ ΔΕΝ ΚΥΝΗΓΟΥΝ ΛΑΓΟ. ΛΟΓΟ ΟΜΩΣ ΤΟΥ ΓΕΓΟΝΟΤΟΣ ΟΤΙ ΤΑ ΣΚΥΛΛΙΑ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΦΥΛΗΣ ΕΧΟΥΝ ΤΡΟΜΕΡΗ ΙΧΝΗΛΑΣΙΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΤΟΥΝ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΟΥ ΛΑΓΟΥ. ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΚΥΝΗΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΓΡΙΟΧΟΙΡΟ. ΕΠΙΣΗΣ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΙΧΝΗΛΑΤΟΥΝ ΑΙΜΑ ΑΠΟ ΚΤΥΠΗΜΕΝΑ ΖΩΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΧΟΥΝ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΤΕΙ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ. ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΑΛΛΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΜΙΛΟΥΜΕ
Bracco Italiano
Full Member
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 06 Ιαν 2012, 21:18

Re: Γνωριμια με τη φυλη Bracco Italiano

Δημοσίευση από Bracco Italiano »

Phinix έγραψε:οι λαγο, λαγους ;)
;)
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: Γνωριμια με τη φυλη Bracco Italiano

Δημοσίευση από Laurona »

dimitris savva έγραψε:Φίλε μου αυτή η φυλή κυνηγά περισσοτερο σε φτερωτο ή σε λαγό?
Ρε Δημητρη , τοσο κοπο να στρωσεις τα σερκουτσι να κυνηγουν κουμανταρισμενα( στες φωτο σου εισαι εσυ και ο παπας σου αρα μονο δυο ατομα - να κουμανταρουν σερκουτσι αγελη, σημαινει εφας τα μαλλια σου να το καταφερεις) και σκεφτεσε για σκυλο φερμας?

Εν και αντικοφκω σε , και πειραν εχεις και καταλαβεις .....και γω ψαχνοντας βρισκω τους πολυ ενδιαφερον φυλη, αλλα εφανηκεν μου παραξενο που το σκεφτηκες ...
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
dimitris savva

Re: Γνωριμια με τη φυλη Bracco Italiano

Δημοσίευση από dimitris savva »

ειναι απολαυση να κυνηγας με ενα δικο σου και να ξερει παραπανω απο τους σκυλους σου. οι sekoutsi μου και ο παπας μου δηλαδη: 5 συν 1 χαχαχα :lol: :lol: :lol:
μονο που τσινος εν μανιακος με τους springel spaniel.
απλος ρωτησα να μαθω δεν εχω σκοπο να τους αλλαξω. τους εχω μεσα στην αυλη και μεσα στο σπιτι εν ενα με την οικογενεια . ολη μερα ασχολουμε μαζι τους. :)
dimitris savva

Re: Γνωριμια με τη φυλη Bracco Italiano

Δημοσίευση από dimitris savva »

Bracco Italiano έγραψε:
dimitris savva έγραψε:Φίλε μου αυτή η φυλή κυνηγά περισσοτερο σε φτερωτο ή σε λαγό?
ΑΓΑΠΗΤΕ ΦΙΛΕ ΕΓΩ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΚΥΝΗΓΩ ΜΟΝΟ ΛΑΓΟ ΜΕ ΤΑ ΣΚΥΛΛΙΑ ΑΥΤΑ. ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΜΕΝΑ ΣΕ ΝΤΟΡΟ ΛΑΓΟΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΞΕΦΕΥΓΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΦΤΕΡΩΤΟ. ΕΠΙΣΗΣ ΠΑΙΖΕΙ ΣΥΜΑΝΤΙΚΟ ΡΟΛΟ Η ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΚΑΙ Η ΤΡΙΒΗ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΣΚΥΛΛΙΑ ΜΕ ΕΝΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΘΗΡΑΜΑ. ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΦΙΛΟΙ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΑΓΟΡΑΣΑΝ ΣΚΥΛΛΙΑ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΦΤΕΡΩΤΟ ΓΙΑ ΔΕΝ ΚΥΝΗΓΟΥΝ ΛΑΓΟ. ΛΟΓΟ ΟΜΩΣ ΤΟΥ ΓΕΓΟΝΟΤΟΣ ΟΤΙ ΤΑ ΣΚΥΛΛΙΑ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΦΥΛΗΣ ΕΧΟΥΝ ΤΡΟΜΕΡΗ ΙΧΝΗΛΑΣΙΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΤΟΥΝ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΟΥ ΛΑΓΟΥ. ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΚΥΝΗΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΓΡΙΟΧΟΙΡΟ. ΕΠΙΣΗΣ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΙΧΝΗΛΑΤΟΥΝ ΑΙΜΑ ΑΠΟ ΚΤΥΠΗΜΕΝΑ ΖΩΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΧΟΥΝ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΤΕΙ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ. ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΑΛΛΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΜΙΛΟΥΜΕ
φαινονται ωραιοι σκυλλοι θα ηθελα να δω πως δουλευουν.
apoel79
Full Member
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 29 Οκτ 2013, 00:13

Re: Γνωριμια με τη φυλη Bracco Italiano

Δημοσίευση από apoel79 »

υπαρχει η ρατσα στη κυπρο?
Απάντηση

Επιστροφή στο “Κυνηγετικές Φυλές”