Καθαροαιμα Kurzhaar

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Giorgoscy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: 29 Αύγ 2010, 14:21
Τοποθεσία: Nicosia

Καθαροαιμα Kurzhaar

Δημοσίευση από Giorgoscy »

Χαιρεται κυριοι,

Ενδιαφερομε για αγορα ενός κουταβιου καθαροαιμου Kurzhaar, με τα χαρτια του κτλ για να ξερουμεν τι εγορασαμεν !

Παρακαλω οποιος μπορει να ενημερωσει για το που να γυρεψω αλλα και που να μεν γυρεψω θα το εκτιμουσα πολλα.

Επισης αν μπορούμε να ξερουμεν και την μεσην τιμη για ετσι σκυλον θα ηταν πολλα βοηθιτικον.

Ευχαριστω
«Τα μεγαλύτερα ψέματα λέγονται ύστερα από το κυνήγι, κατά τη διάρκεια του πολέμου και πριν από τις εκλογές.» - Όττο φον Μπίσμαρκ
Αχερκωτης
Full Member
Δημοσιεύσεις: 556
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2015, 13:20

Re: Καθαροαιμα Kurzhaar

Δημοσίευση από Αχερκωτης »

Giorgoscy έγραψε:Χαιρεται κυριοι,

Ενδιαφερομε για αγορα ενός κουταβιου καθαροαιμου Kurzhaar, με τα χαρτια του κτλ για να ξερουμεν τι εγορασαμεν !

Παρακαλω οποιος μπορει να ενημερωσει για το που να γυρεψω αλλα και που να μεν γυρεψω θα το εκτιμουσα πολλα.

Επισης αν μπορούμε να ξερουμεν και την μεσην τιμη για ετσι σκυλον θα ηταν πολλα βοηθιτικον.

Ευχαριστω
Φιλε χαιρετω..ως ποσα διαθετεις περιπου;
Άβαταρ μέλους
Giorgoscy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: 29 Αύγ 2010, 14:21
Τοποθεσία: Nicosia

Re: Καθαροαιμα Kurzhaar

Δημοσίευση από Giorgoscy »

Αχερκωτης έγραψε:
Giorgoscy έγραψε:Χαιρεται κυριοι,

Ενδιαφερομε για αγορα ενός κουταβιου καθαροαιμου Kurzhaar, με τα χαρτια του κτλ για να ξερουμεν τι εγορασαμεν !

Παρακαλω οποιος μπορει να ενημερωσει για το που να γυρεψω αλλα και που να μεν γυρεψω θα το εκτιμουσα πολλα.

Επισης αν μπορούμε να ξερουμεν και την μεσην τιμη για ετσι σκυλον θα ηταν πολλα βοηθιτικον.

Ευχαριστω
Φιλε χαιρετω..ως ποσα διαθετεις περιπου;
Χαιρετίζω !
Έναν καθαροαιμο κουταβι τουντης φυλης σε τι τιμες κυμαίνεται ? Εν τζιηνος που πουλα που ζητα μια τιμη και αν μας καμνει προχωρουμεν.
Στη δικη μου λογικη έναν κουταβι με χαρτια κτλ εν πρεπει να ξεπερνα τα 400 ευρω. Ενιξερω αν είμαι λαθος η σωστος.
«Τα μεγαλύτερα ψέματα λέγονται ύστερα από το κυνήγι, κατά τη διάρκεια του πολέμου και πριν από τις εκλογές.» - Όττο φον Μπίσμαρκ
Αχερκωτης
Full Member
Δημοσιεύσεις: 556
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2015, 13:20

Re: Καθαροαιμα Kurzhaar

Δημοσίευση από Αχερκωτης »

Φιλε εξαρταται..μπορεις να βρεις κ 250-300€ με χαρτια ή ναν οι γονεις περασμενοι π διαφορους αγωνες που να σ προσφερει πιο πολυ ασφαλεια αλλα τα κουταβια εν 500-600
Αν βρεις απο κυνηγο που δυστηχως μενουν αγραφα θα γλυτωσεις στην τιμη αν ομως θες να ξερεις τι αγοραζεις πληρωνεις το..
Εχω κουρτσχααρ κουταβια δεν εχω μονο μια γεννα εχω υποψην μου π σιγουρα η τιμη θαν ψηλη κ μακαρι καποτε να μπορεσω να αποκτησω
Άβαταρ μέλους
Giorgoscy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: 29 Αύγ 2010, 14:21
Τοποθεσία: Nicosia

Re: Καθαροαιμα Kurzhaar

Δημοσίευση από Giorgoscy »

Φιλε μου καλε αν προκειτε για τετοια περιπτωση είμαι διατεθειμενος να δοκω το ποσον που λες γιατι για να πιασει τα χαρτια που τες δοκιμασιες σιουρα τζιηνος που τους εσιει εξοθκιασεν πολλα και καποιαν αποσβεση πρεπει να καμει.

Προτιστο για μενα εν ο ανθρωπος που θα του δοκω τα λεφτα να εν αδρωπος πρωτα και μετα πωλητης γιατι δοξασι ο θεος ακουμεν πολλα οπου βρεθουμεν τζ΄οπου σταθουμεν.

Ιδωμεν
«Τα μεγαλύτερα ψέματα λέγονται ύστερα από το κυνήγι, κατά τη διάρκεια του πολέμου και πριν από τις εκλογές.» - Όττο φον Μπίσμαρκ
Αχερκωτης
Full Member
Δημοσιεύσεις: 556
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2015, 13:20

Re: Καθαροαιμα Kurzhaar

Δημοσίευση από Αχερκωτης »

Giorgoscy έγραψε:Φιλε μου καλε αν προκειτε για τετοια περιπτωση είμαι διατεθειμενος να δοκω το ποσον που λες γιατι για να πιασει τα χαρτια που τες δοκιμασιες σιουρα τζιηνος που τους εσιει εξοθκιασεν πολλα και καποιαν αποσβεση πρεπει να καμει.

Προτιστο για μενα εν ο ανθρωπος που θα του δοκω τα λεφτα να εν αδρωπος πρωτα και μετα πωλητης γιατι δοξασι ο θεος ακουμεν πολλα οπου βρεθουμεν τζ΄οπου σταθουμεν.

Ιδωμεν
Εχεις πμ
Απάντηση

Επιστροφή στο “Κυνηγετικές Φυλές”