Cocker spaniel

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
g13marcos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: 27 Αύγ 2012, 06:24

Cocker spaniel

Δημοσίευση από g13marcos »

Θα ηθελα την γνωμη σας για την πιο πανω φυλη. Ειμα φοιτητης στην αγγλια και αφου τελειωνω του χρονου σκεφτηκα να παρω ενα κουταβι απο την Αγγλια και να το ξεκινησω εκει. Ετσι οταν τελειωσω τος σπουδες θα ειναι αρκετα ετοιμο. Ο λογος που ενδιαφερτηκα για αυτη τη φυλη ειναι γιατι ειναι μικρο και θα μπορεσω να το εχω στο διαμερισμα.
WOODPIGEONHUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 739
Εγγραφή: 28 Ιαν 2013, 19:43
Τοποθεσία: λευκωσια

Re: Cocker spaniel

Δημοσίευση από WOODPIGEONHUNTER »

g13marcos έγραψε:Θα ηθελα την γνωμη σας για την πιο πανω φυλη. Ειμα φοιτητης στην αγγλια και αφου τελειωνω του χρονου σκεφτηκα να παρω ενα κουταβι απο την Αγγλια και να το ξεκινησω εκει. Ετσι οταν τελειωσω τος σπουδες θα ειναι αρκετα ετοιμο. Ο λογος που ενδιαφερτηκα για αυτη τη φυλη ειναι γιατι ειναι μικρο και θα μπορεσω να το εχω στο διαμερισμα.
φιλε ειχα κοκερ σπανιελ εγω ειναι το σκυλι για ολες τις δουλιες! δεν εχανα τζικλες καθολου, στο περτικο ηταν πολλα καλος. εχουν πολλη ενεργια ρε φιλε. εν καθουντε 1 τοπο. καποιος φιλος μου που εχει κα εκεινος τον περνει και στες φασσες και εμαθε να καθετε και φρονιμος στο ποστο ;) το μονο επειδη εν ζεστη στη κυπρο και εχουν μαλλι, το καλοκαιρι να το κουρεφκεις. πιασε και εν θα χασεις. αν το αγαπας θα σου το ανταποδιδει στο κυνηγι ;) ;) ;)
ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΑΤΡΕΦΤΕΙ ΠΟΤΕ........ΕΙΜΑΙ ΦΑΣΣΑΡΩΣΤΟΣ!!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “Κυνηγετικές Φυλές”