Ο ΛΕΙΟΤΡΙΧΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ ΤΗΣ ΙΣΤΡΙΑΣ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: Ο ΛΕΙΟΤΡΙΧΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ ΤΗΣ ΙΣΤΡΙΑΣ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

ISTARSKI GONIC έγραψε:ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΕ ΡΩΤΟΥΣΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΦΙΛΟΙ ΟΠΩΣ Ο ΦΙΛΟΣ Ο ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΛΟΙΠΟΝ Ο ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΕΒΑΣΕ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΑΙΤ ΚΑΙ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΕΔΩ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙ ΠΡΙΝ ΦΤΑΣΕΙ ΤΟ DVD ΣΤΗ ΚΥΠΡΟ.ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΟΣΟ ΚΑΚΟ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ,ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΙ Ο ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΟΤΙ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΓΙΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΒΑΛΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΘΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ ΟΛΕΣ ΜΟΥ ΤΙΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ.
φιλε Μπαμπη, αφου ολοι λενε πως εισαι ενας σοβαρος επαγγελματιας, θα επρεπε να συνπεριφερθης σαν αυτο που σου καταλογιζεται ! αφου ο Valentinos ηθελε να δει την ταινια σου να εστελες σε αυτον και οποιον διποτε αλλον σε προσωπικο μηνυμα τα link που ανεβασες εδω και να μην κερδοσκοπησης σε βαρος ενος φορουμ !
τα φορουμ εχουν και εξοδα συντηρησης και αθρωπους που βγαζουν το ψωμι τους πισω απο αυτα και σαν επαγγελματιας επρεπε και να το ξερεις και να το σεβαστεις ! γιατι εγω σαν απλος χρηστης του φορουμ βλεπω πως η καθε διαφημιση που ανεβασες ειχε απο αυτο το φορουμ 155+ προβολες !!!
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
virtualgreek
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1282
Εγγραφή: 31 Μαρ 2010, 16:33

Re: Ο ΛΕΙΟΤΡΙΧΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ ΤΗΣ ΙΣΤΡΙΑΣ

Δημοσίευση από virtualgreek »

Artemis G. έγραψε:
virtualgreek έγραψε:http://www.tstv.gr/products/hunting-dog-movies.html

Pathfinders ?
Έλεος

Και φίλε Beaglemania, το "περαστικά" που κολλά ?
κ.Σαββα μαλλον επειδη ειδετε τον καλυτερο σας και ενα "σπασετε" που την αζουλα!!!!! εγω ετσι εκαταλαβα....

Ααα! ΟΚ!
Έσπασα!!
:)

ΥΓ. Λεβέντη μου, κόψε τούτο τον πληθυντικό!
Πρώτα από όλα πρέπει να είστε Κύριοι στο βουνό, και μετά κυνηγοί...
ISTARSKI GONIC
Full Member
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2012, 16:25

Re: Ο ΛΕΙΟΤΡΙΧΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ ΤΗΣ ΙΣΤΡΙΑΣ

Δημοσίευση από ISTARSKI GONIC »

:!:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ISTARSKI GONIC την 26 Μαρ 2013, 07:33, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
stelios---
Full Member
Δημοσιεύσεις: 445
Εγγραφή: 19 Φεβ 2011, 13:11

Re: Ο ΛΕΙΟΤΡΙΧΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ ΤΗΣ ΙΣΤΡΙΑΣ

Δημοσίευση από stelios--- »

ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΗ ΕΠΙΘΕΣΗ!!!!!
Ο ΛΑΘΡΟΘΗΡΑΣ ΕΙΝΑΙ
ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΑΣ…

Κλέβει το χόµπι και την πανίδα του τόπου, του
δικού σου τόπου και των παιδιών σου. Είσαι το
θύµα του στον ίδιο βαθµό όπως και να σου
έκλεβε το σπίτι........!!
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: Ο ΛΕΙΟΤΡΙΧΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ ΤΗΣ ΙΣΤΡΙΑΣ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

ISTARSKI GONIC έγραψε:ΣΩΤΗΡΗ ΤΙ ΛΕΣ?Η ΤΑΙΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗ,ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΕΡΔΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΗ ΤΑΙΝΙΑ.ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΙΔΕΣ ΕΣΥ ΤΙΣ ΤΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΣ ΒΛΕΠΩ ΕΓΩ.ΜΙΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ ΕΚΑΝΑ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΤΗ ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΤΑΙΝΙΑΣ,ΜΙΑ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΣΠΟΤΑΚΙ ΤΗΣ ΤΑΙΝΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗ ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ.ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΟΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ.ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΗ ΣΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΛΕΣ ΨΕΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΕΣ.
φιλε μου απλα δες κατω απο την Φωτογραφια που ανεβασες και θα καταλαβεις τι λεω!
155 προβολες ειχε η 1φωτογραφια και 175 η δευτερη !
οσο για τα ποστ σου, κανε μονος σου μια αναδρομη στες δημοσιευσης και ελπιζω να καταλαβεις πως απο τα 35 σου ποστ ποσα απο αυτα εχουν κερδοσκοπηκο χαρακτηρα και ποσα οχι!
ναι η αληθεια εχω καποια προκαταληψη στο προσωπο σου γιατι και σε αλλο φορουμ πρην 3-4 χρονια ειχα δει να προσπαθεις να κανεις πλαγιος διαφημιση και εκει εγινε σουσουρο και αποτι βλεπω δεν μαθενεις απο τα λαθη σου !
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
istriano ®

Re: Ο ΛΕΙΟΤΡΙΧΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ ΤΗΣ ΙΣΤΡΙΑΣ

Δημοσίευση από istriano ® »

stelios--- έγραψε:ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΗ ΕΠΙΘΕΣΗ!!!!!
+10000
stelios---
Full Member
Δημοσιεύσεις: 445
Εγγραφή: 19 Φεβ 2011, 13:11

Re: Ο ΛΕΙΟΤΡΙΧΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ ΤΗΣ ΙΣΤΡΙΑΣ

Δημοσίευση από stelios--- »

sotiris!129 έγραψε:
ISTARSKI GONIC έγραψε:ΣΩΤΗΡΗ ΤΙ ΛΕΣ?Η ΤΑΙΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗ,ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΕΡΔΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΗ ΤΑΙΝΙΑ.ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΙΔΕΣ ΕΣΥ ΤΙΣ ΤΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΣ ΒΛΕΠΩ ΕΓΩ.ΜΙΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ ΕΚΑΝΑ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΤΗ ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΤΑΙΝΙΑΣ,ΜΙΑ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΣΠΟΤΑΚΙ ΤΗΣ ΤΑΙΝΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗ ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ.ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΟΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ.ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΗ ΣΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΛΕΣ ΨΕΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΕΣ.
φιλε μου απλα δες κατω απο την Φωτογραφια που ανεβασες και θα καταλαβεις τι λεω!
155 προβολες ειχε η 1φωτογραφια και 175 η δευτερη !
οσο για τα ποστ σου, κανε μονος σου μια αναδρομη στες δημοσιευσης και ελπιζω να καταλαβεις πως απο τα 35 σου ποστ ποσα απο αυτα εχουν κερδοσκοπηκο χαρακτηρα και ποσα οχι!
ναι η αληθεια εχω καποια προκαταληψη στο προσωπο σου γιατι και σε αλλο φορουμ πρην 3-4 χρονια ειχα δει να προσπαθεις να κανεις πλαγιος διαφημιση και εκει εγινε σουσουρο και αποτι βλεπω δεν μαθενεις απο τα λαθη σου !
ΤΟΥΤΟΙ ΠΟΥ ΣΕ ΒΑΛΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΛΑΛΕΙΣ ΑΣ ΤΑ ΠΟΥΝ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΒΑΛΟΥΝ ΜΠΡΟΣΤΑ!!!!
Ο ΛΑΘΡΟΘΗΡΑΣ ΕΙΝΑΙ
ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΑΣ…

Κλέβει το χόµπι και την πανίδα του τόπου, του
δικού σου τόπου και των παιδιών σου. Είσαι το
θύµα του στον ίδιο βαθµό όπως και να σου
έκλεβε το σπίτι........!!
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: Ο ΛΕΙΟΤΡΙΧΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ ΤΗΣ ΙΣΤΡΙΑΣ

Δημοσίευση από Artemis G. »

stelios--- έγραψε:
sotiris!129 έγραψε:
ISTARSKI GONIC έγραψε:ΣΩΤΗΡΗ ΤΙ ΛΕΣ?Η ΤΑΙΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗ,ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΕΡΔΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΗ ΤΑΙΝΙΑ.ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΙΔΕΣ ΕΣΥ ΤΙΣ ΤΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΣ ΒΛΕΠΩ ΕΓΩ.ΜΙΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ ΕΚΑΝΑ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΤΗ ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΤΑΙΝΙΑΣ,ΜΙΑ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΣΠΟΤΑΚΙ ΤΗΣ ΤΑΙΝΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗ ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ.ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΟΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ.ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΗ ΣΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΛΕΣ ΨΕΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΕΣ.
φιλε μου απλα δες κατω απο την Φωτογραφια που ανεβασες και θα καταλαβεις τι λεω!
155 προβολες ειχε η 1φωτογραφια και 175 η δευτερη !
οσο για τα ποστ σου, κανε μονος σου μια αναδρομη στες δημοσιευσης και ελπιζω να καταλαβεις πως απο τα 35 σου ποστ ποσα απο αυτα εχουν κερδοσκοπηκο χαρακτηρα και ποσα οχι!
ναι η αληθεια εχω καποια προκαταληψη στο προσωπο σου γιατι και σε αλλο φορουμ πρην 3-4 χρονια ειχα δει να προσπαθεις να κανεις πλαγιος διαφημιση και εκει εγινε σουσουρο και αποτι βλεπω δεν μαθενεις απο τα λαθη σου !
ΤΟΥΤΟΙ ΠΟΥ ΣΕ ΒΑΛΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΛΑΛΕΙΣ ΑΣ ΤΑ ΠΟΥΝ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΒΑΛΟΥΝ ΜΠΡΟΣΤΑ!!!!
καλα ρε φιλε θελεις να πεις οτι βαλλουν τον αλλη να μουρμουρα ? εν εχει αποψη που μονος του ?
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
WOODPIGEONHUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 739
Εγγραφή: 28 Ιαν 2013, 19:43
Τοποθεσία: λευκωσια

Re: Ο ΛΕΙΟΤΡΙΧΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ ΤΗΣ ΙΣΤΡΙΑΣ

Δημοσίευση από WOODPIGEONHUNTER »

ΑΝΑΨΑΝ ΤΑ ΑΙΜΑΤΑ :o :o :o
ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΑΤΡΕΦΤΕΙ ΠΟΤΕ........ΕΙΜΑΙ ΦΑΣΣΑΡΩΣΤΟΣ!!!!
ISTARSKI GONIC
Full Member
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2012, 16:25

Re: Ο ΛΕΙΟΤΡΙΧΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ ΤΗΣ ΙΣΤΡΙΑΣ

Δημοσίευση από ISTARSKI GONIC »

:!:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ISTARSKI GONIC την 26 Μαρ 2013, 07:33, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Κυνηγετικές Φυλές”