Ο ΛΕΙΟΤΡΙΧΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ ΤΗΣ ΙΣΤΡΙΑΣ

Απάντηση
stelios---
Full Member
Δημοσιεύσεις: 445
Εγγραφή: 19 Φεβ 2011, 13:11

Re: Ο ΛΕΙΟΤΡΙΧΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ ΤΗΣ ΙΣΤΡΙΑΣ

Δημοσίευση από stelios--- »

Artemis G. έγραψε:
stelios--- έγραψε:ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ!!ΠΟΣΑ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΟΝ???
καλα ρε Στελιο, εσυ που ως που να πληρωσεις ? εισαι μεταπωλητης - αντιπρωσοπως στην κυπρο ?
ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΟΣ ΦΙΛΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΕΧΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΙ ΕΙΔΗ ΖΗΤΗΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑDMIN ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΗ.ΕΠΕΙΔΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΛΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΤΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΕΓΩ.
Ο ΛΑΘΡΟΘΗΡΑΣ ΕΙΝΑΙ
ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΑΣ…

Κλέβει το χόµπι και την πανίδα του τόπου, του
δικού σου τόπου και των παιδιών σου. Είσαι το
θύµα του στον ίδιο βαθµό όπως και να σου
έκλεβε το σπίτι........!!
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: Ο ΛΕΙΟΤΡΙΧΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ ΤΗΣ ΙΣΤΡΙΑΣ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

istriano έγραψε:
ISTARSKI GONIC έγραψε:ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΘΑ ΣΒΗΣΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΜΟΥ.ΙΣΩΣ ΤΩΡΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΥΑΛΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ.
Φιλε Μπαμπη μην ασχολεισαι και μην δινεις σημασια. Αν ηξερες με ποιους ασχολεισαι μονο γελιο θα σου προκαλουσε ;)
γιατι Κ.ισρτιανο ημαστεν τιποτε καραγκιοζηδες και θα γελασει η μηπως τα λεγομενα μας δεν εχουν βαση?
να σας υπενθυμισω ενα θεμα και κανονας σε αυτο το φορουμ που ολα τα μελοι πρεπει να σεβονται ειναι "αγοραπωλησιες πλην επαγγελματιων"
και οταν στο παρελθων καποια μελοι ειχαν εγγραφη για την δωρεαν διαφημιση διαγραφικαν!
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Ο ΛΕΙΟΤΡΙΧΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ ΤΗΣ ΙΣΤΡΙΑΣ

Δημοσίευση από admin »

Κοπέλια ήρεμα με τις εξελίξεις στην πατρίδα μας το θεωρώ γελοίο να ασχολούμαστε με τέτοιες μ..... απο την μιά οι υπέρ του κ. Μπάμπη που εγώ προσωπικά δέν τον γνωρίζω και απο την άλλη οι εναντίων. Υπάρχει μια δόση αλήθειας στα λόγια του Σωτήρι και αυτή η εκμετάλευση είτε εσκεμμένα είτε άθελα γίνετε και πρέπει φίλε Στέλιο να καταλαμβαίνουμε και να σεβόμαστε τον χώρο που μας φιλοξενεί και όχι να ερχόμαστε να λέμε εκ των υστέρων πές τε μου τι χρωστάμε να πληρώσουμε. Το σωστό είναι απο την αρχή να έρθει κάποιος με επαγγελματικό τρόπο και να προβληθεί σωστά και επαγγελματικά. Το θέμα δέν είναι τα χρήματα αλλά εάν ξεκινήσουμε όπως είπαν πολύ σωστά και οι άλλοι να βάζουμε με πλάγιο τρόπο προωθήσεις της δουλειάς του καθενός τότε ναι πολύ σύντομα θα κλείσει και το φόρουμ και όλα. Με την κατάσταση όπως επικρατεί σήμερα το μέλλον μας και σαν περιοδικό και σαν φόρουμ είναι 50% να αντέξουμε μέχρι του χρόνου και αυτό΄εάν γίνει είναι απο προσωπικές θυσίες και προσωπικό κόστος. Είναι περίοδος αλλυλεγύής και συλλογικής προσπάθειας αλλιώς είμαστε καταδικασμένοι. Σταματάτε την κουβέντα μέχρι εδώ, εάν θέλει ο κύριος Μπάμπης ή ο κύριος Χριστογιάννης να διαφημίσουν υπάρχουν οι τρόποι , εάν θέλει να μοιράζεται τις γνώσεις τις μαζί μας για την φυλή είναι δωρεάν εφόσον γίνετε με καθαρό τρόπο. Η κριτική για τις ταινίες΄αποτελούν μέρος της δουλειάς του παραγωγού απο την στιγμή που κάποιος παρουσιάζει κάτι πρέπει να είανι έτοιμος να αντέξει και την κριτική.
Προσέχουμε...για να έχουμε
Γιατρός

Re: Ο ΛΕΙΟΤΡΙΧΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ ΤΗΣ ΙΣΤΡΙΑΣ

Δημοσίευση από Γιατρός »

Αυτό μου θυμίζει να έρχεται το τσουνάμι και ο άλλος να πλένει το αυτοκίνητο του :o
Ετοιμαστείτε και μην τσακώνεστε μεταξύ σας για μ******ς
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: Ο ΛΕΙΟΤΡΙΧΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ ΤΗΣ ΙΣΤΡΙΑΣ

Δημοσίευση από Rai »

Συμφωνώ απόλυτα με τον Admin. Μερικά άτομα δυστηχώς δέν μπορούν να διαχειριστούν κόσμια μία κακή κριτική που τους γίνεται.Όταν τους χειροκροτάς υποκλινονται και όταν τους πείς κάτι που είναι ενάντια στα πιστέυω τους και στα συμφέροντα τους σε βρίζουν και απο πάνω.
Παρακαλώ τους διαχειριστές όπως διαγράψουν την υβριστική αναφορά που έγινε στο όνομα μου απο τον κύριο Istriano.Tο μόνο που θέλω να του απαντήσω στο παρόν στάδιο είναι ότι είναι ανάγωγος...
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
stelios---
Full Member
Δημοσιεύσεις: 445
Εγγραφή: 19 Φεβ 2011, 13:11

Re: Ο ΛΕΙΟΤΡΙΧΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ ΤΗΣ ΙΣΤΡΙΑΣ

Δημοσίευση από stelios--- »

Ωραια το εθεσες φιλε Αριστε το μονο παραπονο που εχω εγω απο εσας τους διαχειριστες οτι επρεπε να το κοψετε απο την αρχη αφου ηταν λαθος και οχι να το κανουμε τροφη για συζητηση και διαξιφισμους.Διαγραψετε το απο την αρχη εξηγηστε τον λογο και οχι συντονισμενες επιθεσεις.Εκθεσαμε και εκτεθηκαμε και εμεις ενω μπορουσαμε να το αποφυγουμε.Καλοπροαιρετες και οι κριτικες καλες η κακες εφοσον εχουμε γνωσεις να κρινουμε καποιον η κατι.Ολοι νομιζω θελουμε να διασωθει το φορουμ......
Ο ΛΑΘΡΟΘΗΡΑΣ ΕΙΝΑΙ
ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΑΣ…

Κλέβει το χόµπι και την πανίδα του τόπου, του
δικού σου τόπου και των παιδιών σου. Είσαι το
θύµα του στον ίδιο βαθµό όπως και να σου
έκλεβε το σπίτι........!!
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Ο ΛΕΙΟΤΡΙΧΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ ΤΗΣ ΙΣΤΡΙΑΣ

Δημοσίευση από admin »

όταν κάποιος μπαίνει στο φόρουμ ήπια στην αρχή και χωρίς να προκαλεί δέν μπορείς απο την αρχή να τον πιάσεις απο τον λαιμό.Δέν μπορείς να ξέρεις που θα το οδηγήσει ο καθένας. Μπαίνουν και επαγγελματίες μέσα και τους θέλουμε να μπαίνουν, τώρα αν κερδίζουν και κάποια δωρεάν δημοσιότητα λόγω της ωρας που σπαταλούν να μπαίνουν και να συνομιλούν με άλλα άτομα είναι μέρος του παιχνιδιού αλλά όταν ξεκινούν μετά οι μετά πλαγίου τρόπου τοποθετήσεις τότε αργά ή γρήγορα κάποιο αντιδρούν. Απο την μιά δέν μπορούμε να το κόψουμε πολύ νωρίς γιατί μετά είμαστε λογοκριτές και δικτάτορες απο την άλλη αν το αφήσουμε να προχωρήσει είμαστε άδικοι και όχι αντικειμενικοί ο καθένας μπορεί ναμίζω να καταλάβει τι είναι το σωστό και τι είναι λάθος. όσο για το φόρουμ δέν ξέρω αν θα σωθεί αυτό εξαρτάτε απο πολλούς παράγοντες :!: :!: αν δούμε ότι εν τα φκάλουμε πέρα θα κάνουμε ένα ταμείο αλλυλεγύης με μετοχές και θα αγοράσουν όλα τα μέλη απο 100 μετοχές αξίας ενός ευρό, διασφαλίζει την βιωσιμότητα του περιοδικού και του φόρουμ για τα επόμενα 4 χρόνια οπόταν ελπίζουμε να βγούμε και απο την Κρίση :D :D :D :D
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: Ο ΛΕΙΟΤΡΙΧΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ ΤΗΣ ΙΣΤΡΙΑΣ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

admin έγραψε: όσο για το φόρουμ δέν ξέρω αν θα σωθεί αυτό εξαρτάτε απο πολλούς παράγοντες :!: :!: αν δούμε ότι εν τα φκάλουμε πέρα θα κάνουμε ένα ταμείο αλλυλεγύης με μετοχές και θα αγοράσουν όλα τα μέλη απο 100 μετοχές αξίας ενός ευρό, διασφαλίζει την βιωσιμότητα του περιοδικού και του φόρουμ για τα επόμενα 4 χρόνια οπόταν ελπίζουμε να βγούμε και απο την Κρίση :D :D :D :D
καμουμε "on cyprushuntingmagazine" στο 7000 και διουμεν 2 ευρο τον μηνα για να σωθει το περιοδικο :lol:
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
istriano ®

Re: Ο ΛΕΙΟΤΡΙΧΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ ΤΗΣ ΙΣΤΡΙΑΣ

Δημοσίευση από istriano ® »

Rai έγραψε:Συμφωνώ απόλυτα με τον Admin. Μερικά άτομα δυστηχώς δέν μπορούν να διαχειριστούν κόσμια μία κακή κριτική που τους γίνεται.Όταν τους χειροκροτάς υποκλινονται και όταν τους πείς κάτι που είναι ενάντια στα πιστέυω τους και στα συμφέροντα τους σε βρίζουν και απο πάνω.
Παρακαλώ τους διαχειριστές όπως διαγράψουν την υβριστική αναφορά που έγινε στο όνομα μου απο τον κύριο Istriano.Tο μόνο που θέλω να του απαντήσω στο παρόν στάδιο είναι ότι είναι ανάγωγος...
Και εγω, ενα εχω να σου πω : ΤΟ ΤΡΕΝΟ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΘΕΣΑΙ ΑΜΕΡΙΜΝΟΣ ΣΤΙΣ ΡΑΓΕΣ!!!!!!
VALENTINOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 652
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 15:05

Re: Ο ΛΕΙΟΤΡΙΧΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ ΤΗΣ ΙΣΤΡΙΑΣ

Δημοσίευση από VALENTINOS »

κοπελια ηρεμα . ειπαμεν εν χομπυ μας εν αξιζει να χαλουμε την καλη μας διαθεση. και καλο θα ηταν να μην κρυβομαστε πισω απο ενα ψευδονυμο κ να λεμε διαφορα. ηρεμα γιατι ερχονται επικινδυνες μερες για την ακεραιοτητα του νησιου μας κ πρεπει να ειμαστε ενωμενοι για να ανταπεξελθουμε...
ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ..... [/color]
Απάντηση

Επιστροφή στο “Κυνηγετικές Φυλές”