Κορακοειδη

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Κορακοειδη

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

RODOSTHENIS έγραψε:Χθεσινό απογευματινώ 2ορο κυνήγι περίεργων. Απολογισμός 16 στο χέρι, 6-7 χαμένους και 3-4 τραυματίες!!! Πολύ εντιπωσιακό κυνήγι!!! :shock: :shock: :shock:
ΜΠΡΑΒΟ ΡΟΔΟ...ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΣΟΔΕΙΑ :P
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: Κορακοειδη

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

Τελικα εδωσαν αδεια? και ποτε?
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Κορακοειδη

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

RODOSTHENIS έγραψε:Φιλε spyrosspyrou851, δεν ηξερα πιός είσουν χθές. O Λεύκιος πιος ήταν και έσει πιος ησούν? Δεν έδοσα την απαραίτητη σημασία για ενόμισα ότι είδατε τις φωτογραφίες στο Facebook. Οσο για την Concorde no 5 για τις σιδερένειες και τους περίεργους είναι πολυ καλλές και ακομί πολύ καλές είναι και η Mirage No 5!!!
Ήμουν τζίνος που σε ερώτησα αν εν με τζίνο που παίζεις του κοράζινους :D Υπολόγισα πήγες με τους φίλους και είπα να μεν σε ξαναενοχλήσω. Σας παρακολουθήσαμε για λίγο και μετά πήγαμε για δίσκους :) Αρχικά, πήγαμε με τον Λεύκιο ήθελε να δοκιμάσει κάτι φυσίγγια που του έδωσαν αλλά έκαναν κάποιοι προπόνηση και είχε και δυνατό αέρα και δεν κάναμε. Έφεραν κάτι χαλιά από γήπεδα του φούτσαλ εκεί που θα κάναμε δοκιμές και τα άπλωναν καθώς είχε νυκτερινό αγώνα. Λέω στον Λεύκιο την ώρα που ξεκίνησες να παίζεις "σάννα τζιαι μοιάζει του Ροδοσθένη τζίνος". Λαλεί μου "δεν είναι που τη Λεμεσό;". 2 δευτερόλεπτα αργότερα κάποιος σου εφώναξε "ρε Ρόδο" τζιαι αμέσως σε ερώτησα αν εν με τζίνο που παίζεις τους κοράζινους. :D
RODOSTHENIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 21:04

Re: Κορακοειδη

Δημοσίευση από RODOSTHENIS »

Aτε ρε φίλε εν με τους φίλους που είμουν αλλα δεν θα με ενοχλουσές.Ελα πανω την κυριακή θα έχει απνγκυπριους αγώνες να γνωριστούμε τζιωλάς!!!
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Κορακοειδη

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

RODOSTHENIS έγραψε:Aτε ρε φίλε εν με τους φίλους που είμουν αλλα δεν θα με ενοχλουσές.Ελα πανω την κυριακή θα έχει απνγκυπριους αγώνες να γνωριστούμε τζιωλάς!!!
Να δω αν θα μπορέσω διότι μάλλον θα πάω Λευκωσία την Κυριακή. Τι ώρα είναι οι αγώνες;
RODOSTHENIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 21:04

Re: Κορακοειδη

Δημοσίευση από RODOSTHENIS »

Είναι απο το πρωί μέχρι το απόγευμα!! οποτε μπωρέσεις φίλε, γτ εστναχωρίθηκα!!Είσαστουν τζιαμέ τζε να μεν γνωριστούμε είναι κρίμα :( :(
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Κορακοειδη

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

RODOSTHENIS έγραψε:Είναι απο το πρωί μέχρι το απόγευμα!! οποτε μπωρέσεις φίλε, γτ εστναχωρίθηκα!!Είσαστουν τζιαμέ τζε να μεν γνωριστούμε είναι κρίμα :( :(
Μην στεναχωριέσαι, μάλλον θα έρθω πρωί της Κυριακής, να δούμε κανένα αγώνα και να γνωριστούμε. Θα συμμετέχεις ή θα παρακολουθείς; Επίσης αν είναι γράψε μου το τηλέφωνο σου να μιλήσουμε όταν έρτω. Αν δεν θέλεις δημόσια στείλε μου π.μ. :)
ARRWSTOSFASSAS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2013, 00:55

Re: Κορακοειδη

Δημοσίευση από ARRWSTOSFASSAS »

RODOSTHENIS έγραψε:Νε είμουν εγώ και ο Θυροφύλακας.... ;) Το Blaser oti tou valis mesa alethei....
κατι σαν το μυλο δηλαδη?
που λαλουσιν ο καλος ο μυλος ολα τα αλεθει?
ΕΙΜΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΣ...ΕΙΜΑΙ ΦΟΡΕΑΣ...ΕΧΩ ΤΖΙΝΙ!
ARRWSTOSFASSAS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2013, 00:55

Re: Κορακοειδη

Δημοσίευση από ARRWSTOSFASSAS »

ARRWSTOSFASSAS έγραψε:
RODOSTHENIS έγραψε:Νε είμουν εγώ και ο Θυροφύλακας.... ;) Το Blaser oti tou valis mesa alethei....
κατι σαν το μυλο δηλαδη?
που λαλουσιν ο καλος ο μυλος ολα τα αλεθει?
ΕΙΜΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΣ...ΕΙΜΑΙ ΦΟΡΕΑΣ...ΕΧΩ ΤΖΙΝΙ!
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: Κορακοειδη

Δημοσίευση από Sergios »

Breda Pegaso έγραψε:Τελικα εδωσαν αδεια? και ποτε?
Φίλε όπως φυσικά μου είπαν και μένα πρέπει να είσαι γραμμένος σε σύλλογο και διαμέσου του προέδρου του να καταθέσεις μια σχετική λίστα με ομάδα 4-5 ατόμων και να αναγράφεται ονοματεπώνυμο ταυτότητα αριθμός άδειας κυνηγίου τοποθεσία με περιοχή που έχει πρόβλημα με κορακοειδή και ημερομηνίες προτίμησης των εξορμησεων......στην τοποθεσία θα αποστέλλεται θηροφύλακας θα καταγράφει τους κυνηγούς με τα στοιχεία τους και θα έρχεται να παρακολουθά την καταπολέμηση.....Αυτά απο μένα
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΟΡΑΚΟΕΙΔΗ - ΕΠΙΒΛΑΒΗ”