Κορακοειδη

Απάντηση
LEFKIOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 733
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2011, 20:20

Re: Κορακοειδη

Δημοσίευση από LEFKIOS »

RODOSTHENIS έγραψε:Είναι απο το πρωί μέχρι το απόγευμα!! οποτε μπωρέσεις φίλε, γτ εστναχωρίθηκα!!Είσαστουν τζιαμέ τζε να μεν γνωριστούμε είναι κρίμα :( :(
Ισουν τόσο προσηλομένος στο βατήρα :lol: που δεν θέλαμε να σε ενοχλήσουμε. Πάντως οντως το Plaser σου έκατσε, οι δίσκοι εγίνονταν κομματια :o , οι βολές σου ηταν ολες κέντρο. Το οτι δεν τα ειπαμε απο κοντά δεν πειράζει, σίγουρα θα ξαναβρεθουμε καπου στα σκοπευτήρια και τότε θα κατσουμε να παραγείλουμε την μπύρα μας και θα τα πούμε.
RODOSTHENIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 21:04

Re: Κορακοειδη

Δημοσίευση από RODOSTHENIS »

Φίλε Λεύκιε να κανονίσουμε κάποια μέρα να συναντηθούμε και να γνωριστούμε από κοντά!!! Εκείνο το γήπεδο εκτές εκεί που με είδατε και έπαιζα εστοίχισε μου την νίκη. Έκανα 25/25 στην 1η μου πούλα, την 2η μου 23/25 και την 3η μου πούλα τζιαμέ έκανα 17/25 (εκαματα χιόνι) και έκανα στην 4η μου πούλα 25/25 , σύνολο 90/100!!! Είμαι για τα κάτσαρα. Όπως και να έχει να κανονίσουμε καμίαν μέρα να βρεθούμε :) :)
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Κορακοειδη

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

RODOSTHENIS έγραψε:Φίλε Λεύκιε να κανονίσουμε κάποια μέρα να συναντηθούμε και να γνωριστούμε από κοντά!!! Εκείνο το γήπεδο εκτές εκεί που με είδατε και έπαιζα εστοίχισε μου την νίκη. Έκανα 25/25 στην 1η μου πούλα, την 2η μου 23/25 και την 3η μου πούλα τζιαμέ έκανα 17/25 (εκαματα χιόνι) και έκανα στην 4η μου πούλα 25/25 , σύνολο 90/100!!! Είμαι για τα κάτσαρα. Όπως και να έχει να κανονίσουμε καμίαν μέρα να βρεθούμε :) :)
Απολογούμαι Ροδοσθένη μου που δεν μπόρεσα να έρθω εκτές λόγω υποχρεώσεων, όσον αφορά της ππούλες σου, μακάρι και στο κυνήγι να έχεις 90% μίνιμουμ επιτυχίες τζιαι να είσαι πολλά happy. :D

Αν βρεθείς κάποια μέρα στο σκοπευτήριο και θέλεις να γνωριστούμε το τηλέφωνο μου είναι 99321345. :)

Με τον αέρα δεν εδυσκολευτήκετε εκτές;
RODOSTHENIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 21:04

Re: Κορακοειδη

Δημοσίευση από RODOSTHENIS »

Ασε να δω πότε θα μπωρέχω και να κανωνίσουμε να βρεθούμε . Οσο για το κυνήγι δεν έχο πρόβλημα πέζο καλύερα παο το σκοπευτήριο. Τα πιάτα έινα τεχνκή ,ενό το κυνήγι είναι ενστικτό. Μακάρι να έπεζα και στο σκοπευτήριο όπως πέζω και στο κυνήγι.

Όσω για τον αέρα Σπύρο μου, σίγουρα έχει καπιο βαθμό δυσκολίας , αλλα είμαστε μαθυμένη παντός καιρού!!! :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: Κορακοειδη

Δημοσίευση από giorgos80 »

Επαιζες χαρτουτσιες του βορκα?
RODOSTHENIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 21:04

Re: Κορακοειδη

Δημοσίευση από RODOSTHENIS »

Ακομά ασχοίσε με χαρτούτσιες? οτι βάλεις μέσα τζε έισε πανω του πέφτει μεν ακούεις πελλάρες!!! :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: Κορακοειδη

Δημοσίευση από giorgos80 »

RODOSTHENIS έγραψε:Ακομά ασχοίσε με χαρτούτσιες? οτι βάλεις μέσα τζε έισε πανω του πέφτει μεν ακούεις πελλάρες!!! :lol: :lol:
Κουβεντα να γινεται.ετσι λεω κι εγω για να καταλαβεις καθε χρονο δοκιμαζω και ενα ειδος χαρτουτσιας
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

Κορακοειδη

Δημοσίευση από Γιατρός »

Κυπραίος θηρο φύλακας
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
Athos 1978
Full Member
Δημοσιεύσεις: 755
Εγγραφή: 02 Φεβ 2012, 17:29
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Κορακοειδη

Δημοσίευση από Athos 1978 »

Το τερπνόν μετά του ωφελίμου .

2 videakia από το 2 ωρο σημερινό απογευματινό κυνήγι αποκλειστικά για τα μαύρα φιλαράκια με την μεγάλη μύτη ;)



Open mind for a different view.
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Κορακοειδη

Δημοσίευση από Pathfinder »

Athos 1978 έγραψε:Το τερπνόν μετά του ωφελίμου .

2 videakia από το 2 ωρο σημερινό απογευματινό κυνήγι αποκλειστικά για τα μαύρα φιλαράκια με την μεγάλη μύτη ;)



ωραιος αλλα τζεινα τα συρματα πρεπει να σουζουντε ακομα! ;)
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΟΡΑΚΟΕΙΔΗ - ΕΠΙΒΛΑΒΗ”