ΓΑΤΕΣ

Απάντηση
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: ΓΑΤΕΣ

Δημοσίευση από miky55 »

'petros' έγραψε:Εγω παντως ειδα 1 γατο να καθετε και να βλεπει τις περδικες και οχι να τις κυνηγα.
Εσασαμε τα αλλα ουλα και εφτεξαν μας οι γατες τωρα.
Ρε κοπελια..........
ΕΓΩ ΠΕΤΡΟ ΕΙΔΑ ΝΑ ΚΥΝΗΓΑ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΛΗΡΙΖΕΙ ΟΛΑΚΕΡΗ ΓΕΝΝΑ ΦΡΑΓΓΟΛΙΝΩΝ.ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΣΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΓΕΛΟΙΟ ΝΑΙ ΕΞΕΛΙΣΣΟΝΤΕ ΣΕ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΕΠΙΒΛΑΒΕΣ.
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΓΑΤΕΣ

Δημοσίευση από admin »

'petros' έγραψε:Εγω παντως ειδα 1 γατο να καθετε και να βλεπει τις περδικες και οχι να τις κυνηγα.
Εσασαμε τα αλλα ουλα και εφτεξαν μας οι γατες τωρα.
Ρε κοπελια..........

φίλε όταν παρακολουθήσεις θα εκπλαγείς με το τι κάνουν
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
'petros'
Δημοσιεύσεις: 990
Εγγραφή: 10 Αύγ 2011, 13:52
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: ΓΑΤΕΣ

Δημοσίευση από 'petros' »

Φιλοι μου βιντεο και φωτογραφειες να σας βαλω οσες θελετε απο ολο το κοσμο, με γατες που κυνηγουν και μερα και νυκτα.

Τωρα να φτιαξουμε ολα τα αλλα και μετα βλεπουμε και για τις γατες

Τους λαθροθηρες που ολοι ξερετε απο 2-3 γιατι δεν τους τραβατε μια σιηπεθκια να τελιωνουμε μια ωρα γρηγοροτερα????????????????

Υ.Γ. ΟΥΤΕ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΚΟΥΝ ΟΙ ΚΑΤΤΟΙ ΑΛΛΑ ΕΝ ΤΖΙΕ ΚΑΜΝΩ ΕΤΣΙ.
«Για να είσαι κυνηγός … δεν αρκεί να διαθέτεις άδεια, όπλο και σκύλο … αλλά κυρίως σεβασμό, συνείδηση και γνώση για την φύση»
Άβαταρ μέλους
'petros'
Δημοσιεύσεις: 990
Εγγραφή: 10 Αύγ 2011, 13:52
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: ΓΑΤΕΣ

Δημοσίευση από 'petros' »

miky55 έγραψε:
'petros' έγραψε:Εγω παντως ειδα 1 γατο να καθετε και να βλεπει τις περδικες και οχι να τις κυνηγα.
Εσασαμε τα αλλα ουλα και εφτεξαν μας οι γατες τωρα.
Ρε κοπελια..........
ΕΓΩ ΠΕΤΡΟ ΕΙΔΑ ΝΑ ΚΥΝΗΓΑ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΛΗΡΙΖΕΙ ΟΛΑΚΕΡΗ ΓΕΝΝΑ ΦΡΑΓΓΟΛΙΝΩΝ.ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΣΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΓΕΛΟΙΟ ΝΑΙ ΕΞΕΛΙΣΣΟΝΤΕ ΣΕ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΕΠΙΒΛΑΒΕΣ.

Μιχαλη μου δηλ τους κορωνους ,τις αλεπουδες, τις ποντικες ,τους λαθροθηρες? ολους αυτους τους περιορισαμε και εμειναν οι γατες?
Δηλ οταν τελευταια στο Καιμακλι οι αλεπουδες κυνηγουσαν τις γατες τι επρεπε να καμουν?
«Για να είσαι κυνηγός … δεν αρκεί να διαθέτεις άδεια, όπλο και σκύλο … αλλά κυρίως σεβασμό, συνείδηση και γνώση για την φύση»
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: ΓΑΤΕΣ

Δημοσίευση από miky55 »

ΝΑΙ ΡΕ ΠΕΤΡΟ ΔΕΝ ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΑΥΤΑ ΑΛΛΑ ΝΑΜΗΝ ΤΙΣ ΥΠΟΤΙΜΟΥΜΕ.
ΕΜΕΝΑ Η ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΟΥ ΚΥΝΗΓΩ ΔΕΝ ΛΑΘΡΟΘΗΡΗΤΕ ,ΓΙΑ ΦΡΑΓΓΟΛΙΝΑ ΜΙΛΩ, ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ Η ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΗ ΚΑΤΑΠΟΛΕΜΗΣΗ ΑΛΕΠΟΥΣ ΤΟ ΘΗΡΑΜΑ ΜΕΙΩΝΕΤΑ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ .ΟΙ ΑΛΕΠΟΥΔΕΣ ΤΡΙΠΛΑΣΙΑΣΤΗΚΑΝ ΣΥΝ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΓΑΤΕΣ, ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΕΞΟΧΙΚΟ ΕΧΕΙ 5-6 ,ΚΑΙ ΕΡΧΟΝΤΕ ΜΟΝΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΑ ΝΑ ΤΙΣ ΤΑΙΣΟΥΝ.
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΕΡΔΙΚΙΑ ΦΡΑΓΓΟΛΙΝΕΣ ΣΧΕΔΟΝ ΧΑΘΗΚΑΝ.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΟΡΑΚΟΕΙΔΗ - ΕΠΙΒΛΑΒΗ”