ΑΛΕΠΟΥ

Απάντηση
sotiris NIKOLAOU

Re: ΑΛΕΠΟΥ

Δημοσίευση από sotiris NIKOLAOU »

gekaspower έγραψε:
sotiris!129 έγραψε:συνειδητοποιεί τι γραφεται πριν το γράψεται?
μετα λετε για μενα οτι αννιω το στομα μου και εν φιλτραρω τα λογια μου!
διαβαζουν το φορουμ και αλλοι εχτος απο κυνηγους και τωρα μιλατε για απαγορευμενο ιδος να το παιξεται να το δηλητηριασεται να να να ! αυριον που να καμουν προβλημα του φορουμ οτι προωθει την Λαθροθηρια και βαναυση θανατωση προστατευομενου ζωου οι να εχεται παραπονω!
γιαυτο sssshhhh!!!!
φιλε σωτηρη αν δεν μειωθει ο πληθησμοσ της αλεπουσ και φτασει σε λογικα επιπεδα ωστε να είναι πραγματι προστατευομενο ζωο τοτε θα γινει και ο λαγοσ ειδοσ προσ εξαφανηση(δεν εξαρταται βεβαια μονο απο αυτο τον παραγονα αλλα και απο αλλουσ , ομωσ δεν παυει να ειναι ενα σημαντικο προβλημα για τον πληθησμο του λαγου.
φιλε σωτήρη θα μου πληρώνεις εσύ τα rifkia και τα αρνιά που μου τρώνε ?
αν ναι να μην τις σκοτώνω
sotiris!129

Re: ΑΛΕΠΟΥ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

καλα ρε Σωτο αν βαλεις την φωτογραφια μες το φορουμ εν να σταματησουν να σου τα τρωων εν να φοηθουν? :lol: :lol: :lol: καμε τι εν να καμεις αλλα ssshhh ενζεν αναγκη να τον κρεμαζεις και πας την κασια του δυπλοκαμπινου να σε βλεπει ο κοσμος ολος!!!
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: ΑΛΕΠΟΥ

Δημοσίευση από miky55 »

sotiris!129 έγραψε:καλα ρε Σωτο αν βαλεις την φωτογραφια μες το φορουμ εν να σταματησουν να σου τα τρωων εν να φοηθουν? :lol: :lol: :lol: καμε τι εν να καμεις αλλα ssshhh ενζεν αναγκη να τον κρεμαζεις και πας την κασια του δυπλοκαμπινου να σε βλεπει ο κοσμος ολος!!!
+1000000
sotiris NIKOLAOU

Re: ΑΛΕΠΟΥ

Δημοσίευση από sotiris NIKOLAOU »

sotiris!129 έγραψε:καλα ρε Σωτο αν βαλεις την φωτογραφια μες το φορουμ εν να σταματησουν να σου τα τρωων εν να φοηθουν? :lol: :lol: :lol: καμε τι εν να καμεις αλλα ssshhh ενζεν αναγκη να τον κρεμαζεις και πας την κασια του δυπλοκαμπινου να σε βλεπει ο κοσμος ολος!!!
που μίλησα εγώ για φωτό ρε σοτιράκι
τελικά είσαι τρις λάλου και δυο χορεύου
skeuftou ότι κόμμα εν "εκαταφερα" να ανεβάσω φωτό
ALEXIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 324
Εγγραφή: 01 Αύγ 2011, 17:50

Re: ΑΛΕΠΟΥ

Δημοσίευση από ALEXIS »

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΤΟ ΣΦΥΡΙΓΜΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ ΤΙ ΕΙΝΑΙ
ΕΙΝΑΙ ΚΡΑΥΓΕΣ ΤΗΣ ΛΑΓΙΝΑΣ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑ ΚΑΙ Η ΑΛΛΕΠΟΥ ΤΡΕΧΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΛΑΓΟΥΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΑΛΩΤΗ.ΣΥΝΑΜΑ ΚΑΛΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΛΑΓΟ ΓΙΑ ΖΕΥΓΑΡΩΜΑ.
ΑΝ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΦΗΚΑΝ ΟΙ ΑΛΟΥΠΟΙ ΛΑΓΟ ΘΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΝΑΝ ΚΑΙ ΑΡΣΕΝΙΚΟΙ ΛΑΓΟΙ.ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΑΛΟΥΠΟΥΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΛΑΓΟΥΣ.
ΑΛΕΞΗΣ
Άβαταρ μέλους
FRANCHI
Full Member
Δημοσιεύσεις: 459
Εγγραφή: 12 Δεκ 2011, 18:53

Re: ΑΛΕΠΟΥ

Δημοσίευση από FRANCHI »

ALEXIS έγραψε:ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΤΟ ΣΦΥΡΙΓΜΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ ΤΙ ΕΙΝΑΙ
ΕΙΝΑΙ ΚΡΑΥΓΕΣ ΤΗΣ ΛΑΓΙΝΑΣ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑ ΚΑΙ Η ΑΛΛΕΠΟΥ ΤΡΕΧΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΛΑΓΟΥΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΑΛΩΤΗ.ΣΥΝΑΜΑ ΚΑΛΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΛΑΓΟ ΓΙΑ ΖΕΥΓΑΡΩΜΑ.
ΑΝ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΦΗΚΑΝ ΟΙ ΑΛΟΥΠΟΙ ΛΑΓΟ ΘΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΝΑΝ ΚΑΙ ΑΡΣΕΝΙΚΟΙ ΛΑΓΟΙ.ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΑΛΟΥΠΟΥΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΛΑΓΟΥΣ.
ΑΛΕΞΗΣ
εγώ νομίζω ότι είναι λαγός πιασμένος από αλεπού που φωνάζει
I believe half of what I see and nothing of what I hear
sotiris!129

Re: ΑΛΕΠΟΥ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

1)κυριε Σωτηρη το ονομα μας τουλαχιστον γραφουμεν το σωστα :P
2)φωτογραφια που ειπα ηταν παραδειγμα... το να περιγραφουμε τον τροπο θανατωσης ενος απαγορευμενου ειδους εν σαμπος και εκατσετε μες το φορουμ και αναλύεται το πως κατασκευαζονται τα βερκα
3) ειπα που τα εχτες να σου πω πως ανεβαζουμε φωτογραφιες αλλα λαλω ατε εν να σου πει κανενας αλλος γιατι εβαρκουμουν ζινη την ωρα ! τωρα που ηβρα αθκιασην ....
δεξι κλικ πανω στην φωτογραφια Open with- paint ανοιγει σου την φωτογραφια μεσα στην paint
μετα πανω γραφει σου διαφορα πραματα File Edit View Image ....
πατας το image και σου βγαζει καποιες επιλογες --- Flip/Rotate----Resize/skew ..........
πατας Resize/skew και εκει που σου γραφει Ηorizontal 100% Vertikal 100% καμε το 20% η 15% και πατα OK
εν να δεις οτι η φωτογραφια αλλαξε το size της !!!
μετα πατας file--->Save As ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ για να μην σου χαλασει την original και να κανει αλλην διαφορετικη απλα εν να πιο μικρο το size της! Αν δεν το καμεις τουτο τοτε θα ζητα να κανει replace την μικρη φωτογραφια και να διαγραψει την μεγαλη!!!
παρολα αυτα τωρα εσυ αν τα καμεις σωστα τουτα που σου λεω εχεις 2 φωτογραφιες μια με καμια 900KB-1.5MB
και μιαν με λιγοτερα απο 500ΚΒ ζινη εν η φωτογραφια που να βαλεις μεσα στο φορουμ!

ερκεσε δαμε πατας απαντηση γραφεις τι εν να γραψεις και απο κατω απο την Υποβολη εχει 2 κουμπια επιλογες --- Προσθηκη συνημμενου πατας Προσθηκη Συνημμενου μετα Αναζητηση βρισκεις την φωτογραφια που την εκαμες Save ΚΑΙ ΑΝ Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ειναι μικροτερη απο 500KB τοτε θα σου την βαλει αν οχι πας ξανα στην paint και ξανα απο αρχη! αλλα αντη 15 να βαλεις 10% πχ εκαταλαβες? :D
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΟΡΑΚΟΕΙΔΗ - ΕΠΙΒΛΑΒΗ”