Έλεγχος επιβλαβών

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Athos 1978
Full Member
Δημοσιεύσεις: 755
Εγγραφή: 02 Φεβ 2012, 17:29
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Έλεγχος επιβλαβών

Δημοσίευση από Athos 1978 »

dimitris savva έγραψε:ολοι κανουν παραπονα οτι η θηρα δεν δινει αδεια το καλοκαιρι για κορακοηδη, γιατι τωρα που εχει κυνηγι δεν ακουσα κανενα να λεει για καταπολεμιση τους?
Δημήτρη μην μας βάζεις όλους σε ένα καζάνι εγώ πάντα αφιερώνω λίγο χρόνο για αυτά τα ωραία μαύρα πουλάκια :lol: :lol: :lol:
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Open mind for a different view.
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: Έλεγχος επιβλαβών

Δημοσίευση από Artemis G. »

Nikos έγραψε:Καλά τους εκάμετε φίλε Αρτέμη!!το είδα που το έγραψε ο Σώτος...
Δωστε τους να κάτσουν!!
ρε φιλε μεσα σε εκεινη την περιοχη εβρεθηκαν 2 αλουποι που "αυτοκτονησαν"... αν καταφερουμε να πεξουμε ακομα λιεσ καρακαξες πιστευκω οτι εδωσαμεν εν chance τις περιοχης....
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: Έλεγχος επιβλαβών

Δημοσίευση από Artemis G. »

sotiris!129 έγραψε:εν για το πουλακι τσιου που λαλεις ? :lol: :lol: τραχανα
που ενα εβρουμε ποτζινι την κλουβα για τους κοραζινους ?
ρε λαλω σου αν τους βαλουμε το πουλακι τσιου που ηβρα ζιαμε εν να ερκουνται οπως τες παλαβες :lol:
εν να γεμοσουμε ενα μαυροσακουλο!
αν δεν τον βαλουμε με τες πρωτες 2 τουφετσιες εν να παν να κατσουν ουλες 2 καλαμιονες παρακατω και να χασουμε και το ζιταστρο της ζικλας αδικα :lol:[/quote]

ε παιχτουρα μου μεν μου αγχωνεσε για τιποτε.... αφου ξερεις το οτι ειμαι μαζι σου.... στο κατω κατω.... ενα εχουμε μιαν εφτομα στην διαθεση μας.... τες τζικλες ενα τες φαμε 2-3 μερες που τζιαμε... μετα κατσικορωνες 4 day clearance .... :lol: :lol: :lol:
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
sotiris!129

Re: Έλεγχος επιβλαβών

Δημοσίευση από sotiris!129 »

ρε καθουμε και ακουω το καρακαξα τσιου τωρα και γελω μονο στην σκεψη ηνταλος εν να ερκουνται :lol:
ζιαν πετιχει βαλουμεν το αλλο ενα απογευμα ζε κανει εν να μεν καταφερουμε να πιαμε καμιαν 30-40 ρκα να σπασει νακον η μαυριλα ?
tooulos96
Full Member
Δημοσιεύσεις: 176
Εγγραφή: 29 Οκτ 2012, 00:05

Re: Έλεγχος επιβλαβών

Δημοσίευση από tooulos96 »

Athos 1978 έγραψε:
dimitris savva έγραψε:ολοι κανουν παραπονα οτι η θηρα δεν δινει αδεια το καλοκαιρι για κορακοηδη, γιατι τωρα που εχει κυνηγι δεν ακουσα κανενα να λεει για καταπολεμιση τους?
Δημήτρη μην μας βάζεις όλους σε ένα καζάνι εγώ πάντα αφιερώνω λίγο χρόνο για αυτά τα ωραία μαύρα πουλάκια :lol: :lol: :lol:
Μα εν κορωνοι τούτοι???
Φενουνται μικροι
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: Έλεγχος επιβλαβών

Δημοσίευση από Artemis G. »

sotiris!129 έγραψε:ρε καθουμε και ακουω το καρακαξα τσιου τωρα και γελω μονο στην σκεψη ηνταλος εν να ερκουνται :lol:
ζιαν πετιχει βαλουμεν το αλλο ενα απογευμα ζε κανει εν να μεν καταφερουμε να πιαμε καμιαν 30-40 ρκα να σπασει νακον η μαυριλα ?

ρε αν καμει δουλεια εγω λαλω σου οτι ενα παω να γορασω χαρτουτσιες 2-3 νο και την επομενη αφιερωνο την πανω τους....
εβρε το και το τραγουδι που λαλει " ανοιξε πετρα να κλειστω , ηλιος να μη, ηλιος να μη με βλεπει " γιατι μονο ετσι ενα γλιτωσουν.... :D
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: Έλεγχος επιβλαβών

Δημοσίευση από Nikos »

Artemis G. έγραψε:
Nikos έγραψε:Καλά τους εκάμετε φίλε Αρτέμη!!το είδα που το έγραψε ο Σώτος...
Δωστε τους να κάτσουν!!
ρε φιλε μεσα σε εκεινη την περιοχη εβρεθηκαν 2 αλουποι που "αυτοκτονησαν"... αν καταφερουμε να πεξουμε ακομα λιεσ καρακαξες πιστευκω οτι εδωσαμεν εν chance τις περιοχης....
Σιγουρα πολύ καλύτερα παρά τίποτα....
sotiris!129

Re: Έλεγχος επιβλαβών

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Artemis G. έγραψε:
sotiris!129 έγραψε:ρε καθουμε και ακουω το καρακαξα τσιου τωρα και γελω μονο στην σκεψη ηνταλος εν να ερκουνται :lol:
ζιαν πετιχει βαλουμεν το αλλο ενα απογευμα ζε κανει εν να μεν καταφερουμε να πιαμε καμιαν 30-40 ρκα να σπασει νακον η μαυριλα ?

ρε αν καμει δουλεια εγω λαλω σου οτι ενα παω να γορασω χαρτουτσιες 2-3 νο και την επομενη αφιερωνο την πανω τους....
εβρε το και το τραγουδι που λαλει " ανοιξε πετρα να κλειστω , ηλιος να μη, ηλιος να μη με βλεπει " γιατι μονο ετσι ενα γλιτωσουν.... :D
ποιον ρε ενζεν αρκοχοιρους που να παμε... 9ρες ζε κανει παλε πεφτουν!
να παμε την τεταρτη για δοκιμη να παιξουμε καμια 10ρκα και την παρασκευη στο παρτυ να τους τες καμουμε δορο για φασσες :lol: :lol: :lol:
sotiris!129

Re: Έλεγχος επιβλαβών

Δημοσίευση από sotiris!129 »

tooulos96 έγραψε:
Athos 1978 έγραψε:
dimitris savva έγραψε:ολοι κανουν παραπονα οτι η θηρα δεν δινει αδεια το καλοκαιρι για κορακοηδη, γιατι τωρα που εχει κυνηγι δεν ακουσα κανενα να λεει για καταπολεμιση τους?
Δημήτρη μην μας βάζεις όλους σε ένα καζάνι εγώ πάντα αφιερώνω λίγο χρόνο για αυτά τα ωραία μαύρα πουλάκια :lol: :lol: :lol:
Μα εν κορωνοι τούτοι???
Φενουνται μικροι
εν κολιοι = κορακια δηλαδη
αλλος πελας τουτα!
ε Αθω ηβρα και πουλακι τσιου για κολιους αν θελεις ρε :lol: ζινοι ερκουνται σιουρα δοκιμασμενο! :D
tooulos96
Full Member
Δημοσιεύσεις: 176
Εγγραφή: 29 Οκτ 2012, 00:05

Re: Έλεγχος επιβλαβών

Δημοσίευση από tooulos96 »

Ρε Σωτήρη αν επιτρέπετε που εν να βάλεις το καρακαξα κρα να παίζει???
Έχεις και μηχανουα και εν μας το είπες??? ;)
Αστειεύκω..
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΟΡΑΚΟΕΙΔΗ - ΕΠΙΒΛΑΒΗ”