Έλεγχος επιβλαβών

Απάντηση
dimitris savva

Re: Έλεγχος επιβλαβών

Δημοσίευση από dimitris savva »

ολοι κανουν παραπονα οτι η θηρα δεν δινει αδεια το καλοκαιρι για κορακοηδη, γιατι τωρα που εχει κυνηγι δεν ακουσα κανενα να λεει για καταπολεμιση τους?
stelios---
Full Member
Δημοσιεύσεις: 445
Εγγραφή: 19 Φεβ 2011, 13:11

Re: Έλεγχος επιβλαβών

Δημοσίευση από stelios--- »

dimitris savva έγραψε:ολοι κανουν παραπονα οτι η θηρα δεν δινει αδεια το καλοκαιρι για κορακοηδη, γιατι τωρα που εχει κυνηγι δεν ακουσα κανενα να λεει για καταπολεμιση τους?
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Ο ΛΑΘΡΟΘΗΡΑΣ ΕΙΝΑΙ
ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΑΣ…

Κλέβει το χόµπι και την πανίδα του τόπου, του
δικού σου τόπου και των παιδιών σου. Είσαι το
θύµα του στον ίδιο βαθµό όπως και να σου
έκλεβε το σπίτι........!!
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: Έλεγχος επιβλαβών

Δημοσίευση από Nikos »

Φίλε Δημήτρη έχεις απόλυτο δίκαιο...Γιατί ο καθένας δεν θέλει να χαλάσει το κυνήγι του.
Προσωπικά αν μου δωθεί η ευκαιρία δεν τους την χαρίζω και το απόγευμα την επόμενη μου εξόρμηση στην Πάφο, αν και οι πλείστες εξορμήσεις μου ειναι επαρχία λεμεσού, είπα ότι θα την αφιερώσω για τις καρακάξες!!!
tooulos96
Full Member
Δημοσιεύσεις: 176
Εγγραφή: 29 Οκτ 2012, 00:05

Re: Έλεγχος επιβλαβών

Δημοσίευση από tooulos96 »

dimitris savva έγραψε:ολοι κανουν παραπονα οτι η θηρα δεν δινει αδεια το καλοκαιρι για κορακοηδη, γιατι τωρα που εχει κυνηγι δεν ακουσα κανενα να λεει για καταπολεμιση τους?
Αυτό γίνετε γιατί ο καθένας βλεπει το συμφέρονον του
Πασειν ούλλοι στες τζικλες και στες φασσες
Πρέπει να γίνει οργανωμένα κάποιες μέρες ή μέρα κυνηγιού ή εκτος
sotiris!129

Re: Έλεγχος επιβλαβών

Δημοσίευση από sotiris!129 »

dimitris savva έγραψε:ολοι κανουν παραπονα οτι η θηρα δεν δινει αδεια το καλοκαιρι για κορακοηδη, γιατι τωρα που εχει κυνηγι δεν ακουσα κανενα να λεει για καταπολεμιση τους?
Κ Δημητρη εχει ζικλες τωρα που να εβρουμε ωρα για τους κορονους :lol:
Αρτεμη ηβρα εναν ηχω καρακαξας... να παμε ενα ζιθκιαστρο ζιαμε να τες σφαξουμεν να αφιερωσουμε και ενα video του μαστρε Δημητρη? :D
tooulos96
Full Member
Δημοσιεύσεις: 176
Εγγραφή: 29 Οκτ 2012, 00:05

Re: Έλεγχος επιβλαβών

Δημοσίευση από tooulos96 »

sotiris!129 έγραψε:
dimitris savva έγραψε:ολοι κανουν παραπονα οτι η θηρα δεν δινει αδεια το καλοκαιρι για κορακοηδη, γιατι τωρα που εχει κυνηγι δεν ακουσα κανενα να λεει για καταπολεμιση τους?
Κ Δημητρη εχει ζικλες τωρα που να εβρουμε ωρα για τους κορονους :lol:
Αρτεμη ηβρα εναν ηχω καρακαξας... να παμε ενα ζιθκιαστρο ζιαμε να τες σφαξουμεν να αφιερωσουμε και ενα video του μαστρε Δημητρη? :D
Απαγορεύονται οι ηχοπαραγωγικες συσκευές στο κυνηγι ;)
Αστειευκω
Μακάρι να τες τραβά όπως η μηχανουα τες τσικλες τζαι να τες σφαξεις να μεν αφικεις μια
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: Έλεγχος επιβλαβών

Δημοσίευση από Artemis G. »

Nikos έγραψε:Φίλε Δημήτρη έχεις απόλυτο δίκαιο...Γιατί ο καθένας δεν θέλει να χαλάσει το κυνήγι του.
Προσωπικά αν μου δωθεί η ευκαιρία δεν τους την χαρίζω και το απόγευμα την επόμενη μου εξόρμηση στην Πάφο, αν και οι πλείστες εξορμήσεις μου ειναι επαρχία λεμεσού, είπα ότι θα την αφιερώσω για τις καρακάξες!!!
εγω και ο sotiris129 εχτες την κυριακη επεξαμε 4 , 2 εγω και 2 ο sotiris129 .
αλλα ρε παιδια... ηταν τοσες πολλες που σαν να μεν εκαμαμεν τιποτε.... αν σας πω ειχε 100 εν λιες , εφεφκαν που μεσα στους καλαμιονες οπως τους στρουφους.... αλλα για να μας δοκουν χερι επιαμεν σχεδον μολις εσκοτινιασε....
και εν κανει επεζαμεν τες με 5 νο και εσκεφτουνταν να ππεσουν.....
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: Έλεγχος επιβλαβών

Δημοσίευση από Artemis G. »

sotiris!129 έγραψε:
dimitris savva έγραψε:ολοι κανουν παραπονα οτι η θηρα δεν δινει αδεια το καλοκαιρι για κορακοηδη, γιατι τωρα που εχει κυνηγι δεν ακουσα κανενα να λεει για καταπολεμιση τους?
Κ Δημητρη εχει ζικλες τωρα που να εβρουμε ωρα για τους κορονους :lol:
Αρτεμη ηβρα εναν ηχω καρακαξας... να παμε ενα ζιθκιαστρο ζιαμε να τες σφαξουμεν να αφιερωσουμε και ενα video του μαστρε Δημητρη? :D
εν για το πουλακι τσιου που λαλεις ? :lol: :lol: τραχανα
που ενα εβρουμε ποτζινι την κλουβα για τους κοραζινους ?
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: Έλεγχος επιβλαβών

Δημοσίευση από Nikos »

Καλά τους εκάμετε φίλε Αρτέμη!!το είδα που το έγραψε ο Σώτος...
Δωστε τους να κάτσουν!!
sotiris!129

Re: Έλεγχος επιβλαβών

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Artemis G. έγραψε:
sotiris!129 έγραψε:
dimitris savva έγραψε:ολοι κανουν παραπονα οτι η θηρα δεν δινει αδεια το καλοκαιρι για κορακοηδη, γιατι τωρα που εχει κυνηγι δεν ακουσα κανενα να λεει για καταπολεμιση τους?
Κ Δημητρη εχει ζικλες τωρα που να εβρουμε ωρα για τους κορονους :lol:
Αρτεμη ηβρα εναν ηχω καρακαξας... να παμε ενα ζιθκιαστρο ζιαμε να τες σφαξουμεν να αφιερωσουμε και ενα video του μαστρε Δημητρη? :D
εν για το πουλακι τσιου που λαλεις ? :lol: :lol: τραχανα
που ενα εβρουμε ποτζινι την κλουβα για τους κοραζινους ?
ρε λαλω σου αν τους βαλουμε το πουλακι τσιου που ηβρα ζιαμε εν να ερκουνται οπως τες παλαβες :lol:
εν να γεμοσουμε ενα μαυροσακουλο!
αν δεν τον βαλουμε με τες πρωτες 2 τουφετσιες εν να παν να κατσουν ουλες 2 καλαμιονες παρακατω και να χασουμε και το ζιταστρο της ζικλας αδικα :lol:
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΟΡΑΚΟΕΙΔΗ - ΕΠΙΒΛΑΒΗ”