Κορακοειδη

Απάντηση
sotiris!129

Re: Κορακοειδη

Δημοσίευση από sotiris!129 »

να ερτεις ρε πετρη μου καλο να μεν ερτεις!
κηριακη ναι τεταρτη δεν 8α παω κυνηγι δυστιχος λογο καπιον αλλον υποχρεοσεον
Άβαταρ μέλους
'petros'
Δημοσιεύσεις: 990
Εγγραφή: 10 Αύγ 2011, 13:52
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: Κορακοειδη

Δημοσίευση από 'petros' »

Ατε κανονιστε ωρα και τοπο και πειτε μου να ξερω
«Για να είσαι κυνηγός … δεν αρκεί να διαθέτεις άδεια, όπλο και σκύλο … αλλά κυρίως σεβασμό, συνείδηση και γνώση για την φύση»
NewHunter
Full Member
Δημοσιεύσεις: 61
Εγγραφή: 25 Δεκ 2011, 17:02

Re: Κορακοειδη

Δημοσίευση από NewHunter »

Ατε ρε παιδεια μακαρι να πατε να ξιλιψεται λιουσ και εγεμωσεν ο τοπος εγο παλια επιανα τους με σφεντονα αλλα τορα θα παρω πιο δραστικα μετρα (αεροβολο) :lol:
Άβαταρ μέλους
beretta682
Full Member
Δημοσιεύσεις: 411
Εγγραφή: 31 Δεκ 2010, 10:29

Re: Κορακοειδη

Δημοσίευση από beretta682 »

NewHunter έγραψε:Ατε ρε παιδεια μακαρι να πατε να ξιλιψεται λιουσ και εγεμωσεν ο τοπος εγο παλια επιανα τους με σφεντονα αλλα τορα θα παρω πιο δραστικα μετρα (αεροβολο) :lol:
τζεγώ μαζί σου !!!! :lol: :lol: :lol:
Φιλικά,
Χρήστος
sotiris!129

Re: Κορακοειδη

Δημοσίευση από sotiris!129 »

φιλε μου οπως ειπα και πρην μεμονομενα πουλια που παιζουν οι κυνηγοι δεν ειναι η λυση! ζιαμε που σου λαλω αν παμε 3 οπλα μεν φανταστης οτι εν να παιξουμε παραπανω που 4-6 ...ειπαμε εχει πολλους αλλα εν και παλαβοι να κατσουν ζιαμε αμαν δουν τους πρωτους να πεφτουν!...
η μονη λυση που βλεπω εγω να ειναι αποτελεσματικη ειναι οι λιτουργοι του ταμειου θηρας να μπουν μες το αυτοκινητο με το οπλο στιμενο και να γιριζουν να τους παιζουν! μονο ετσι εν να σκοτοθουν μεγαλοι αριθμοι σε λιγο χρονο και σε πολους τοπους!!
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: Κορακοειδη

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

E Σωτηρη μου καπου εθκιαβασα οτι ενας τοπος για να εχεις επιτυχιες στους κοραζινους εν το τζιηταστρο τους. Τζιαμε ειναι τζιηταστρο οπως το ειδες? Μαλλον εν καλα τζιαμε...
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
sotiris!129

Re: Κορακοειδη

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Breda Pegaso έγραψε:E Σωτηρη μου καπου εθκιαβασα οτι ενας τοπος για να εχεις επιτυχιες στους κοραζινους εν το τζιηταστρο τους. Τζιαμε ειναι τζιηταστρο οπως το ειδες? Μαλλον εν καλα τζιαμε...
ναι εν το ζιταστρο τους
NewHunter
Full Member
Δημοσιεύσεις: 61
Εγγραφή: 25 Δεκ 2011, 17:02

Re: Κορακοειδη

Δημοσίευση από NewHunter »

Φιλε σωτηρη συμφωνω μαζι σου οτι θελει πιο δραστικα μετρα αλλα τουλαχιστον και μεμονομενα κατι γινεται αν ο καθε κυνηγος σκοτωναι 5-6 κορακοειδη στον κυνηγοτοπο που παει (αν υπαρχουν και μπορει) τα πραγματα θα βελτιωνονταν.
sotiris!129

Re: Κορακοειδη

Δημοσίευση από sotiris!129 »

5-6?? ε φιλε εξαναδες κοραζινο? :lol: :lol:
εχεις πιο πολλες πιθανοτητες να παιξεις λαο παρα κοραζινο, δεν σου κοντεφκουν με τιποτε!!! πρεπει να εχουν randar ζε να σε εντοπιζουν που το χιλιομετρο!
εχει που τον καιρο της φασας που αμαν μου δοθη η εφκερια παιζω κοραζινους οι τοποι που κυνηγο εν σχεδον οι ιδιοι σε φασα-λαγο-τζικλα, επαιξα καμια 10ρκα ως τωρα ζε παλε εν γεματοι οι τοποι ουτε πως τους παιζω :lol:
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: Κορακοειδη

Δημοσίευση από Nikos »

Γεια σας κοπέλια

Χρόνια σας πολλά...Ερκομαι τζιαι εγω...!! :)
Τί επαρχια ; επειδη θα ειμαι Παφο το Σαββατοκυρίακο

Χαιρετισματα
Νίκος
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΟΡΑΚΟΕΙΔΗ - ΕΠΙΒΛΑΒΗ”