ΑΡΒΥΛΛΑ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: ΑΡΒΥΛΛΑ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ

Δημοσίευση από Nikos »

Το έπαθα κι εγώ με πάρα πολύ γνωστή Μάρκα.....
Ευτυχώς ο έμπορος προέβηκε στην αντικατάσταση τους...
Γιατρός

Re: ΑΡΒΥΛΛΑ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ

Δημοσίευση από Γιατρός »

Αν έχετε άρβυλα για επιδιόρθωση αυτό κάνει θαύματα

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B000 ... ROKL5A1OLE

δεν περνά το νερό και δημιουργεί λαστιχένιο φράγμα που λυγίζει και αυτό με το περπάτημα ,δεν είναι όπως τους κρυστάλλους της γόμας που 'σπάζει' με τον χρόνο
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: ΑΡΒΥΛΛΑ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

Luisll εσυ που εισαι ειδικος. Οταν τοπους τοπους φυουν οι ραφες του αρβυλου και βαζει νερο οταν εσιει πολλη υγρασια και νερα, υπαρχει σωτηρια???

Κατα τα αλλα ειναι μια χαρα το αρβυλο για ξηρο καιρο αλλα τωρα εχω προβλημα...
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
n3ktar
Full Member
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: 14 Ιουν 2011, 20:51

Re: ΑΡΒΥΛΛΑ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ

Δημοσίευση από n3ktar »

marinos.a έγραψε:φίλε έπαθα το εγώ αυτό ακριβώς.
Τα σούπερ αρβυλουθκια που αγόρασα μια μέρα ξαφνικά εδιαλύθηκαν και δεν ήταν καν 4-5 μηνών.

Βέβαια ο έμπορος ε στάθηκε στο ύψος του και όταν του τα πήρα πίσω μου άλλαξε σόλες. Έκανε πολυ καλη δουλειά
Το ιδιο επαθα κ εγω φετος,μου εμεινε η σολα του αρβυλου στα χερια κατα τη διαρκεια παγανιας και εμεινα οπως
το χασκα να το θωρω! Τα αρβυλα ουτε 1 ετους! Η αντικατασταση τησ σολας εγινε με δικα μ εξοδα!
Δεν ξερω αν μιλουμε για την ιδια μαρκα και αντιπροσωπο αλλα νομιζω στη συγκεκριμενη περιπτωση,
ο αντιπροσωπος ειναι αυτος που φταιει, γιατι τελικα γνωριζε το προβλημα με τις σολες του αρβυλου
και ομως συνεχιζε να τις πουλα στου πελατες του!!! Προσωπικα ειναι το τελευταιο πραγμα που
αγορασα απο κοντα του!

ΥΓ. το αρβυλο με τη νεα σολα δεν ειναι πλεον 100% αδιαβροχο!
Άβαταρ μέλους
682 GOLD E
Full Member
Δημοσιεύσεις: 459
Εγγραφή: 18 Ιαν 2012, 22:59

Re: ΑΡΒΥΛΛΑ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ

Δημοσίευση από 682 GOLD E »

n3ktar έγραψε:
marinos.a έγραψε:φίλε έπαθα το εγώ αυτό ακριβώς.
Τα σούπερ αρβυλουθκια που αγόρασα μια μέρα ξαφνικά εδιαλύθηκαν και δεν ήταν καν 4-5 μηνών.

Βέβαια ο έμπορος ε στάθηκε στο ύψος του και όταν του τα πήρα πίσω μου άλλαξε σόλες. Έκανε πολυ καλη δουλειά
Το ιδιο επαθα κ εγω φετος,μου εμεινε η σολα του αρβυλου στα χερια κατα τη διαρκεια παγανιας και εμεινα οπως
το χασκα να το θωρω! Τα αρβυλα ουτε 1 ετους! Η αντικατασταση τησ σολας εγινε με δικα μ εξοδα!
Δεν ξερω αν μιλουμε για την ιδια μαρκα και αντιπροσωπο αλλα νομιζω στη συγκεκριμενη περιπτωση,
ο αντιπροσωπος ειναι αυτος που φταιει, γιατι τελικα γνωριζε το προβλημα με τις σολες του αρβυλου
και ομως συνεχιζε να τις πουλα στου πελατες του!!! Προσωπικα ειναι το τελευταιο πραγμα που
αγορασα απο κοντα του!

ΥΓ. το αρβυλο με τη νεα σολα δεν ειναι πλεον 100% αδιαβροχο!
αν ειναι πειτε και τη μαρκα, εν τσιεν αναγκη να την παθουν και αλλοι!!!
Γιατρός

Re: ΑΡΒΥΛΛΑ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ

Δημοσίευση από Γιατρός »

Breda Pegaso έγραψε:Luisll εσυ που εισαι ειδικος. Οταν τοπους τοπους φυουν οι ραφες του αρβυλου και βαζει νερο οταν εσιει πολλη υγρασια και νερα, υπαρχει σωτηρια???

Κατα τα αλλα ειναι μια χαρα το αρβυλο για ξηρο καιρο αλλα τωρα εχω προβλημα...

Κοίταξε για goretex κάλτσες σαν τις sealskinz για να σου φυγουν οι έννοιες και κανεί
αν κρατά η σόλα και δεν είναι αδιάβροχο κοίταξε για κάλτσες να σου κάνουν αυτή την δουλειά
μην ξεχνάς ότι 'τα άρβυλα σου είναι τόσο καλά όσο και οι κάλτσες που χρησιμοποιάς γενικά'....
http://www.amazon.co.uk/Sealskinz-Mid-W ... 444&sr=8-1
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: ΑΡΒΥΛΛΑ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ

Δημοσίευση από πανικος »

βρηκα τα τουτα στο ιντερνετ φαινουνται λολλα καλα δεν ξερω πια κανουν για τα εδαφη μας ειμαι σε διλημμα :lol:
νομιζω τουτα τα ζεπρε εν πολλα καλα για εξορμηση μου...ιου στα παραλια :D
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
n3ktar
Full Member
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: 14 Ιουν 2011, 20:51

Re: ΑΡΒΥΛΛΑ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ

Δημοσίευση από n3ktar »

682 GOLD E έγραψε:
n3ktar έγραψε:
marinos.a έγραψε:φίλε έπαθα το εγώ αυτό ακριβώς.
Τα σούπερ αρβυλουθκια που αγόρασα μια μέρα ξαφνικά εδιαλύθηκαν και δεν ήταν καν 4-5 μηνών.

Βέβαια ο έμπορος ε στάθηκε στο ύψος του και όταν του τα πήρα πίσω μου άλλαξε σόλες. Έκανε πολυ καλη δουλειά
Το ιδιο επαθα κ εγω φετος,μου εμεινε η σολα του αρβυλου στα χερια κατα τη διαρκεια παγανιας και εμεινα οπως
το χασκα να το θωρω! Τα αρβυλα ουτε 1 ετους! Η αντικατασταση τησ σολας εγινε με δικα μ εξοδα!
Δεν ξερω αν μιλουμε για την ιδια μαρκα και αντιπροσωπο αλλα νομιζω στη συγκεκριμενη περιπτωση,
ο αντιπροσωπος ειναι αυτος που φταιει, γιατι τελικα γνωριζε το προβλημα με τις σολες του αρβυλου
και ομως συνεχιζε να τις πουλα στου πελατες του!!! Προσωπικα ειναι το τελευταιο πραγμα που
αγορασα απο κοντα του!

ΥΓ. το αρβυλο με τη νεα σολα δεν ειναι πλεον 100% αδιαβροχο!
αν ειναι πειτε και τη μαρκα, εν τσιεν αναγκη να την παθουν και αλλοι!!!
Το δικο μου ηταν meindl. O αντιπροσωπος στη κυπρο αλλαξε πλεον.
Δεν νομιζω να ηταν τα αρβυλα το προβλημα αλλα τα πολλα χρονια που τα ειχε ο προηγουμενος
αντιπροσωπος στις αποθηκες του!!!
Άβαταρ μέλους
canastas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 368
Εγγραφή: 03 Ιαν 2013, 13:21

Re: ΑΡΒΥΛΛΑ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ

Δημοσίευση από canastas »

πανικος έγραψε:βρηκα τα τουτα στο ιντερνετ φαινουνται λολλα καλα δεν ξερω πια κανουν για τα εδαφη μας ειμαι σε διλημμα :lol:
νομιζω τουτα τα ζεπρε εν πολλα καλα για εξορμηση μου...ιου στα παραλια :D
Τι μάρκα είναι αν επιτρέπετε και απού που μπορώ να τα βρώ....???? :lol:
THE BEST THERE IS
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: ΑΡΒΥΛΛΑ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ

Δημοσίευση από πανικος »

canastas έγραψε:
πανικος έγραψε:βρηκα τα τουτα στο ιντερνετ φαινουνται λολλα καλα δεν ξερω πια κανουν για τα εδαφη μας ειμαι σε διλημμα :lol:
νομιζω τουτα τα ζεπρε εν πολλα καλα για εξορμηση μου...ιου στα παραλια :D
Τι μάρκα είναι αν επιτρέπετε και απού που μπορώ να τα βρώ....???? :lol:
φιλε η μαρκα ειναι mitsubishi ειναι δικη μου εισαγωγη αμαν θες πεμου.δινω εγγυηση 3 χρονια στο φερμουαρ και στην σολα 50000kmh :lol:
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”