ΑΡΒΥΛΛΑ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ

Απάντηση
Yiannis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 81
Εγγραφή: 13 Μάιος 2010, 21:34

Re: ΑΡΒΥΛΛΑ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ

Δημοσίευση από Yiannis »

Τiς HART της αγορασα και εγώ πριν απο 1,5 χρόνο. Η σόλα VIBRAM ειναι πραγματικά πολύ ανθεκτική..εχει φαγωθεί μόνο η μισή περίπου.

Δεν ξέρω αν είμουν ατυχος με το συγκεκριμένο ζευγάρι αλλά βρήκα τα υπόλοιπα μέρη του παπουτσιού δλδ οι ραφές και το προστατευτικό από δέρμα γύρω αποτο άρβυλο αρκετά κακής ποιοτητας. Μεχρι τώρα το πηρα στο παπουτση 3 φορές.

Γενικά ειναι στηβαρό αρβυλο αλλα λογω των πιο πανο μαλλον θα το αλλάξω φετος.
Άβαταρ μέλους
XS^PRESTIGE
Full Member
Δημοσιεύσεις: 238
Εγγραφή: 14 Αύγ 2010, 08:04

Re: ΑΡΒΥΛΛΑ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ

Δημοσίευση από XS^PRESTIGE »

Τα Meindl Island Pro MFS ποιος τα φερνει στη Κυπρο ? Ακουσα ο Aris Sport στη Παφο. Αλλο ξερετε?
The best there is
NIKOLAS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 246
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 14:47

Re: ΑΡΒΥΛΛΑ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ

Δημοσίευση από NIKOLAS »

XS^PRESTIGE έγραψε:Τα Meindl Island Pro MFS ποιος τα φερνει στη Κυπρο ? Ακουσα ο Aris Sport στη Παφο. Αλλο ξερετε?

http://www.hastrovolos.com/products/hunting

φιλε νομιζω ειναι αυτος που τα φερνει και τα meindl
KKILER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 134
Εγγραφή: 13 Αύγ 2010, 05:45

Re: ΑΡΒΥΛΛΑ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ

Δημοσίευση από KKILER »

NIKOLAS έγραψε:
KKILER έγραψε:HART ΦΙΛΕ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΠΑΝΤΟΥ. ΕΓΩ ΕΠΙΑΣΑ ΤΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΦΑΝΟ ΠΟΥ ΤΑ ΛΑΤΣΙΑ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ Ο ΗΡΑΚΛΙΔΗΣ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΟΥΛΛΟΙ. ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΝΝΑΝ Η ΕΚΘΕΣΗ ΘΑ ΤΑ ΒΡΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑ. ΑΛΛΑ ΜΙΛΟΥΜΕΝ ΓΙΑ ΣΕΚΚΑ ΤΑ ΠΟΘΚΙΑ ΜΟΥ Α......... ΚΥΝΗΓΟΥΣΑ ΦΕΤΟΣ ΟΛΟ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΜΕΣ ΤΑ ΚΡΕΜΜΑΛΙΑ ΤΖΙΑΙ ΜΟΝΟΝ ΦΡΑΠΕ ΕΝ ΜΟΥ ΕΚΑΜΝΑΝ. ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΑ SWAT ΓΙΑ ΞΗΡΟ ΚΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΥΦΗ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΡΕ ΦΙΛΕ,ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΑ ΔΩ ΚΑΙ ΑΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΘΑ ΠΙΑΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΕΡΚΙ ΥΣΗΧΑΣΩ ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΟΥΤΟΝ ΤΟ ΘΕΜΑΝ
ΕΑΝ ΟΜΩΣ ΚΥΝΗΓΑΣ ΣΕ ΞΗΡΑΣΙΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΑ SWAT......... BGAINOYN KAI ADIABROXA NOMIZV . POLLA KALO
Άβαταρ μέλους
XS^PRESTIGE
Full Member
Δημοσιεύσεις: 238
Εγγραφή: 14 Αύγ 2010, 08:04

Re: ΑΡΒΥΛΛΑ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ

Δημοσίευση από XS^PRESTIGE »

Tα Magnum ποιος τα φερνει;
The best there is
NIKOLAS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 246
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 14:47

Re: ΑΡΒΥΛΛΑ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ

Δημοσίευση από NIKOLAS »

nicolas theocharous έγραψε:ρε παιδια εχω πραγματικο προβλημα σε τουτο τον τομεα.

παλια ειχα κατι winchester με τα οποια εκυνηγησα 6 χρονια. μιλουμε για σπουδαια αρβυλα ενομιζα επερπατουσα στο βουνο με τις παντοφλουες μου τοσο ανετα και μαλακα.

οταν εκαταστραφηκαν εκαμαν μου δωρο τα orizo. πραγματικα η ποιοτητα φενεται αλλα εν εκατσαν πανω στο ποδι μου με αποτελεσμα να με κοφκουν. εν εταιριασαν πανω μου και τωρα γυρευκω αλλα. εφα τον τοπο αλλα εν ηβρα τα winchester που ειχα πουποτε.

please θελω λιγη βοηθεια μιας και εν μου καμνουν τα orizo. πετε μου κανενα που να ειναι μαλακο και ανετο

Νικολα πια winchester ειχες που τουτα δαμε?

http://www.arispump.com.cy/skeleton/win ... twear.html
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: ΑΡΒΥΛΛΑ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

BERETTA FORST κάμετε μια δοκιμή!
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
Άβαταρ μέλους
Savvas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: 09 Αύγ 2010, 12:42
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: ΑΡΒΥΛΛΑ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ

Δημοσίευση από Savvas »

Νικόλα ξέρεις τιμή για αυτά που είναι anti - snake?
Δώσε μου τη δύναμη ν' αλλάξω αυτά που μπορούν να αλλαχθούν, δώσε μου το κουράγιο ν' αντέξω εκείνα που δεν μπορούν να αλλαχθούν, και δώσε μου τη σοφία για να διακρίνω ανάμεσα σ' αυτά τα δυο.
NIKOLAS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 246
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 14:47

Re: ΑΡΒΥΛΛΑ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ

Δημοσίευση από NIKOLAS »

Savvas έγραψε:Νικόλα ξέρεις τιμή για αυτά που είναι anti - snake?
οχι αλλα θα προσπαθησω περκι μαθω γτ και εμενα αυτα μου αρεσαν.
εκτος που αν περιμενουμε την εκθεση που σιγουρα θα ειναι εκυ να δουμε σε τι τιμες τα αφηννει...
Άβαταρ μέλους
Savvas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: 09 Αύγ 2010, 12:42
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: ΑΡΒΥΛΛΑ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ

Δημοσίευση από Savvas »

Ευχαριστώ φίλε. Αν έχεις νέα μου λέεις.
Δώσε μου τη δύναμη ν' αλλάξω αυτά που μπορούν να αλλαχθούν, δώσε μου το κουράγιο ν' αντέξω εκείνα που δεν μπορούν να αλλαχθούν, και δώσε μου τη σοφία για να διακρίνω ανάμεσα σ' αυτά τα δυο.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”