Μπότες Παπούτσια για κυνήγι / πεζοπορία

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Prestige 8
Full Member
Δημοσιεύσεις: 303
Εγγραφή: 24 Ιαν 2013, 11:57

Re: Μπότες Παπούτσια για κυνήγι / πεζοπορία

Δημοσίευση από Prestige 8 »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:
ΚΥΡΙΑΚΟΣ έγραψε:Φιλε η αληθεια να λεγετε ηταν μια χαρα καλο κρατημα δεν δυσκολευτικα .
Βασικα το τελικο σπρωξιμο που γινεται απο το ποδι οταν ανεβαινεις και εισαι σε κλιση...οχι στην ευθεια....το κανει εξ ολοκληρου το προστινο σημειο της μποτας......με αυτο το λειο κομματι που υπαρχει στην ακρη δεν θα ειναι βοηθητικο σε αναρριχηση...δεν εχει κατι που να κρατα!

Εξαρτατε και που κυνηγας βεβαια!
Την συγκεκριμένη σολα την ειχα εγω σε μποτες, πολυ σκληρη και σε βρεγμενο καθολου κρατημα. Ιδικά σε πετροτοπους.
vti-chris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 22 Φεβ 2011, 13:29

Re: Μπότες Παπούτσια για κυνήγι / πεζοπορία

Δημοσίευση από vti-chris »

Γνωριζει κανεις που μπορουμε να βρουμε τα SALOMON στην Κυπρο?? Αν υπαρχει αντιπροσωπος!
-"Δύο πράγματα δεν έχουν όρια:το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία...και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα βέβαιος"
-"Το σημαντικό είναι να μην σταματήσεις να κάνεις ερωτήσεις. Η περιέργεια έχει τον λόγο της που υπάρχει"
Alb. Einstein
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

Re: Μπότες Παπούτσια για κυνήγι / πεζοπορία

Δημοσίευση από Γιατρός »

vti-chris έγραψε:Γνωριζει κανεις που μπορουμε να βρουμε τα SALOMON στην Κυπρο?? Αν υπαρχει αντιπροσωπος!
Αν δεν τα φορέσεις ΜΗΝ τα παραγγείλεις από το διαδίκτυο
Συνήθως θέλεις 1-2 size παραπάνω
Έρχονται στενά και μικρά
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
vti-chris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 22 Φεβ 2011, 13:29

Re: Μπότες Παπούτσια για κυνήγι / πεζοπορία

Δημοσίευση από vti-chris »

Υπαρχουν στην Κυπρο ομως για δοκιμη?? Απο Γερμανια καποια μοντελα Gore-tex ερχονται με 80-90ευρω.
-"Δύο πράγματα δεν έχουν όρια:το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία...και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα βέβαιος"
-"Το σημαντικό είναι να μην σταματήσεις να κάνεις ερωτήσεις. Η περιέργεια έχει τον λόγο της που υπάρχει"
Alb. Einstein
marios a.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: 09 Μαρ 2014, 17:02

Re: Μπότες Παπούτσια για κυνήγι / πεζοπορία

Δημοσίευση από marios a. »

vti-chris έγραψε:Γνωριζει κανεις που μπορουμε να βρουμε τα SALOMON στην Κυπρο?? Αν υπαρχει αντιπροσωπος!
Φιλε Κρις,
salomon ειδα στα sports direct αρκετα μοντελα. Τωρα αν φερνουν αυτα που θελεις εν αλλο θεμα.
vti-chris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 22 Φεβ 2011, 13:29

Re: Μπότες Παπούτσια για κυνήγι / πεζοπορία

Δημοσίευση από vti-chris »

Ok.Ευχαριστω.
-"Δύο πράγματα δεν έχουν όρια:το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία...και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα βέβαιος"
-"Το σημαντικό είναι να μην σταματήσεις να κάνεις ερωτήσεις. Η περιέργεια έχει τον λόγο της που υπάρχει"
Alb. Einstein
Άβαταρ μέλους
B725 Sporting
Full Member
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: 11 Νοέμ 2012, 20:47

Re: Μπότες Παπούτσια για κυνήγι / πεζοπορία

Δημοσίευση από B725 Sporting »

elcos έγραψε:ΠΑΝΤΩΣ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΕΓΩ ΕΧΩ BELLEVILLE ΑΡΒΥΛΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΟΝΑΔΙΚΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΤΣΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΠΟΔΙ ΜΟΥ ΔΙΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΠΛΑΤΥΠΟΔΙΑ ΓΙΑΥΤΟ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΥΠΟ ΠΟΥ ΤΙΣ ΕΠΙΑΣΑ ΕΧΕΙ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΠΕΡΙΠΑΙΖΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΑΡΓΓΕΙΛΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΟΙΟΣ ΑΛΑΖΕΙ ΣΟΛΕΣ.
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΑΡΒΥΛΑ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΑΝ ΦΕΡΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ ΘΑ ΜΕ ΕΞΥΠΗΡΕΤΟΥΣΕ ΠΟΛΥ.
ΝΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΠΑΝΤΩΣ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΩΝ.
Φίλε ένας σειράς μου καταδρομέας αγόρασε ένα ζευκάρι belleville που το ίντερνετ, που δαμέ

Practical Tactical

Αν δέν κάμνω λάθος η στο Η&Α στο στρόβολο έφερε λία ζευκάρα σε στο η στο blue army.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

Re: Μπότες Παπούτσια για κυνήγι / πεζοπορία

Δημοσίευση από Γιατρός »

Αν ήμουν στρατιωτικός θα έπαιρνα μόνο Altberg μπότες
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
B725 Sporting
Full Member
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: 11 Νοέμ 2012, 20:47

Re: Μπότες Παπούτσια για κυνήγι / πεζοπορίαχω

Δημοσίευση από B725 Sporting »

Γιατρός έγραψε:Αν ήμουν στρατιωτικός θα έπαιρνα μόνο Altberg μπότες
Έχω ένα ζευκάρι biom hike ecco, κυριολεκτικά έκοψα τους μόνο σε ασκήσεις κάπου στα 150-200km. Το μόνο αρνητικό τους εν λίο πιο βαρετό που ένα κοινό άρβυλο, τζαι οτι εσχιστήκαν λίο, αλλα έχουν 2 χρόνια εγγύηση , πέρνεις τα πίσω τζαι διούν σου άλλα τζαινούρκα 8-)
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: Μπότες Παπούτσια για κυνήγι / πεζοπορία

Δημοσίευση από Anthimos »

Μαγκες οι δικες μου εισηγησεις για αρβυλα ειναι

DIOTTO (Οχι μονο το No SCRATCH εχει 2-3 μοντελα )
LOWA σειρα HUNTING GTX
AKU ( GTX series !! Jager evo gtx , SilVA Gtx)
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”